بهترین کادو تولد بچه 2 ساله [دختر + پسر]

1 تا 5 سال بهترین سن برای پرورش مهارت های کودک است. کودک 2 ساله میتواند راه برود، حرف بزند و احساسات خود را به خوبی بروز دهد، بنابر این در خرید کادو تولد دو سالگی کودک باید دقت بالایی داشته باشیم.
بهترین کادو تولد بچه 2 ساله [دختر + پسر]

کودکان دوساله به شدت احساساتی هستند و با کوچکترین چیزی این احساسات را بروز میدهند، همچنین در این سن حس کنجکاوی و انرژی برای جنب و جوش در آن ها افزایش می یابد. کودکان دو ساله میتوانند راه بروند و فعالیت های حرکتی داشته باشند ، ازاین روی، با گرفتن هدیه تولد های متحرک و وابسته به حرکت بسیار خوشحال میشوند. هچنین کودکان دو ساله عاشق صدا های مختلف هستند، بنابر این اسباب بازی موزیکال در این سن برایشان بسیار جذاب میباشد. در ادامه به چند کادو تولد دو سالگی مناسب و پیشنهادهایی برای کادو تولد پسر بچه 2 ساله اشاره کرده ایم که در بین مشتریان پیکوتویز بسیار محبوب میباشند.

انواع کادو برای تولد دو سالگی

تشک بازی کودک برای کادو تولد پسر بچه 2 ساله و دختر 2 ساله

فرش بازی همیشه یکی از محصولات مورد علاقه مشتریان پیکوتویز بوده است. کودکان دو ساله عاشق تحرک و فعالیت های بدنی هستند بنابر این خرید تشک بازی کودک میتواند یک انتخاب عالی برای کادو تولد دو سالگی باشد. تشک بازی در طرح ها و مدل های متفاوت وجود دارند. برخی از آن ها موزیکال هستند و هر کدام طرح خاصی دارند مانند پیانو فرشی و یا تشک بازی موزیکال طرح حیوانات. اگر کودک شما هم اهل جنب و جوش است تشک بازی کودک را برای هدیه تولد دو سالگی انتخاب کنید.

کادو تولد پسر بچه 2 ساله

ماشین پایی کودک

کودکان دو ساله توانایی راه رفتن را دارند. بنابر این با خرید ماشین پایی کودک به عنوان کادو تولد 2 سالگی میتوانید کودکتان را سورپرایز کنید. ماشین پایی ها به تقویت عضله های پای کودک کمک میکنند زیرا در این نوع ماشین ها کودک با کشیدن پایش به زمین به جلو حرکت میکند. اگر سلامت کودکتان برایتان در اولویت قرار دارد حتما به جای خرید ماشین شارژی، ماشین پایی کودک را برای فرزندتان تهیه کنید. به طور کلی منظور از ماشین پایی در این بخش، مدل های مختلفی از آن است برای مثال پلاسماکار، موتور پایی، اتوبوس پایی، سطح شیب دار کودک مدل قطار پایی و ... همه و همه مدل هایی از ماشین پایی کودک هستند که خود کودک میتواند به تنهایی آن ها را کنترل کند و از سواری لذت ببرد و یکی از پیشنهادهای خوب برای کادو تولد پسر بچه 2 ساله و کادوی تولد برای دختر بچه 2 ساله است . میتوانید مدل هایی از ماشین پایی کودک را در وبسایت پیکوتویز مشاهده و خریداری بفرمایید.

ماشین پایی کودک

خرید سه چرخه کودک

بچه ها از یک سالگی شروع به راه رفتن و کشف اطراف میکنند. آن ها دوست دارند تا با انجام بازی ها حرکتی و هیجان انگیز انرژی خود را تخلیه کنند. برای خرید اسباب بازی کودک برای بچه های یک ساله تا 6 ساله علاوه بر تاب و سرسره کودک، ترامپولین کودک و ...میتوانید سه چرخه تاشو کودک را نیز در لیست بهترین اسباب بازی برای کودک 1 ساله تا 6 ساله قرار دهید. خرید سه چرخه کودک طرح کالسکه میتواند بهترین اسباب بازی برای کودکان تا 6 سال باشد. 

کادوی تولد برای دختر بچه 2 ساله

برد تعادلی کودک

خرید اسباب بازی چوبی مثل برد تعادلی کودک، یک تخته تعادلی چوبی از جنس درخت راش است که تا 100 کیلو تحمل وزن دارد. این محصول چند کاره که در اصل برای برای ورزش و مدیتیشن کودکان و بزرگسالان به کار میرود،  پیشنهادی عالی برای کادو تولد 2 سالگی کودکان میباشد. کودکان با قرار گرفتن روی این برد تعادلی، برقراری تعادل را تمرین میکنند. همچنین این برد تعادلی برای سرسره بازی و ماشین بازی هم به کار میرود. این محصول باعث تقویت عضلات کودک میشود. برد تعادلی در بین مشتریان پیکوتویز بسیار محبوب است و برای کادو تولد دوسالگی و کادو تولد پسر بچه 2 ساله انتخاب بسیار خوبی میباشد.

برد تعادلی کودک

بولینگ کودک

بولینگ، ورزشی مفرح برای کودکان و بزرگسالان است. کودکان دو ساله عاشق اسباب بازی ورزشی بازی های پرتحرک و هیجان انگیز هستند. با خرید بولینگ به عنوان کادو تولد 2 سالگی فرزندتان و بولینگ بازی با او، اوقات شادی را رقم بزنید. بولینگ باعث تقویت هماهنگی چشم و کودکان میشود و بازی با آن برای کودکان بسیار لذت بخش است.

بولینگ کودک

کلبه کودک

کودکان دو ساله کم کم باید انجام کارهای شخصی خود را تمرین کنند و مستقل بودن را یاد بگیرند. کلبه کودک محصولی دوست داشتنی برای بازی کودکان و به خصوص مناسب کادو تولد پسر بچه 2 ساله است. شاید رویای هر کودکی داشتن یک کلبه بازی زیبا باشد زیرا اکثر مشتریان پیکوتویز نظرات مثبتی در مورد خرید کلبه بازی به عنوان کادو تولد کودک دو ساله خود داشتند و از ذوق و شوق زیاد کودکشان هنگام دیدن کلبه بازی خود برای ما فیلم و عکس ارسال میکنند. چه چیزی بهتر از یک کلبه بازی رویایی برای بچه هاست؟

کلبه کودک

تاب کودک، سرسره کودک و الاکلنگ کودک

تاب و سرسره کودک و الاکلنگ همیشه در بین کودکان محبوب بوده و همه ما بارها کودکان را در حین بازی در پارک دیده ایم که چقدر ذوق زده مشغول بازی هستند. داشتن تاب و سرسره و لوازم پارک بازی در خانه میتواند یکی از بهترین هدیه ها برای کودکتان باشد. با خرید تاب و سرسره کودک و یا الاکلنگ کودک میتوانید مشاهده کنید که چطور کودکتان ساعت ها در محیطی امن و شاد مشغول بازی میشود. بازی با وسایل پارک بازی برای تقویت عضلات کودکان مفید است و همچنین در روحیه کودک شما بسیار موثر میباشد. تاب وسرسره کودک و الاکلنگ کودک میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای کادو تولد دو سالگی کودک باشد.

تاب و سرسره کودک

چادر بازی کودک

اگر میخواهید محیطی مجزا برای بازی کودکتان داشته باشید تا بتواند مستقل بودن را تمرین کند، چادر بازی همانند کلبه بازی انتخاب هوشمندانه ای برای کادو تولد دو سالگی و کادوی تولد برای دختر بچه 2 ساله کودک میباشد. کودکان عاشق وقت گذراندن در چادر بازی هستند و معمولا ساعت ها میتوانند در چادر بازی، خودشان را مشغول بازی با عروسک ها و اسباب بازی هایشان کنند.

چادر بازی کودک

اسباب بازی های هوش و سرگرمی

اسباب بازی هایی مانند جورچین، پازل، مکعب هوش، کتاب موزیکال و لپ تاپ آموزشی جزو انتخاب های آموزشی برای کادو تولد دو سالگی کودک میباشند. 1 تا 5 سالگی بهترین زمان برای تقویت مهارت های کودک است و همانطور که میدانیم کودکان به واسطه اسباب بازی، بسیاری از این مهارت ها را تمرین میکنند. بنابر این انتخاب اسباب بازی برای کودکان در این سنین از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. انواع اسباب بازی برای تقویت هوش کودک و سرگرمی آنها در وبسایت پیکوتویز قابل مشاهده و خریداری میباشد. پیشنهاد می شود از انواع اسباب بازی ربات پیکوتویز دیدن فرمایید.

اسباب بازی هوش و سرگرمی کودک

ابزار موسیقی

کودکان دو ساله به موسیقی و صداها علاقه زیادی دارند. با خرید ابزار موسیقی مانند پیانو(ارگ) کودک، گیتار کودک، میکروفن و سایر اسباب بازی های مربوط به موسیقی میتوانید ساعاتی شاد را برای کودکتان محیا کنید تا بتواند از نواختن و خواندن لذت ببرد. تمرین با ابزار موسیقی برای تقویت هوش، مهارت های شنیداری و همچنین هماهنگی دست و چشم بسیار کاربردی است. ابزار موسیقی کودکان میتواند یک کادو تولد 2 سالگی شاد و دل انگیز باشد.

ارگ کودک

تخته نقاشی کودک

نقاشی کردن و نوشتن باعث تقویت مهارت های هنری و همچنین هماهنگی چشم و دست کودک میشود. همچنین کار با تخته نقاشی کودک باعث آشنایی با رنگ ها، اشکال و اندازه ها میشود. تخته نقاشی یک هدیه تولد دو سالگی سرگرم کننده و بسیار عالی برای رشد مهارت های کودکتان میباشد. انواع تخته نقاشی های متنوع در وبسایت پیکوتویز موجود میباشد.

تخته نقاشی کودک

اسباب بازی چوبی 

خرید اسباب بازی چوبی میتواند یک انتخاب دیگر به عنوان بهترین اسباب بازی برای کودکان 2 ساله باشد. به طور کلی اسباب بازی چوبی به دلیل ماندگاری و طراحی خاصش حتی برای بزرگتر ها هم هجان انگیز است. اسباب بازی چوبی فاقد مواد سمی است و کاملا سازگار با محیط زیست است. شما میتوانید با توجه به سن و علاقه ی کودک خودتان مدل های مختلفی از اسباب بازی چوبی را انتخاب کنید. شما میتوانید متنوع ترین اسباب بازی های چوبی را از میان بهترین برند های دنیا مانند برند پیکاردو و برند کلاسیک ورلد، در وبسایت پیکوتویز انتخاب کنید. همچنین برند های با کیفیت دیگری از اسباب بازی چوبی ایرانی و خارجی در اسباب بازی فروشی آنلاین پیکوتویز موجود میباشد. 

خرید اسباب بازی چوبی

خرید لوپ کار ( پلاسماکار)

سه چرخه لوپ کار چرخ ژله ای یه اسباب بازی باحال سوار شدنیه که فقط با چرخوندن فرمان به چپ و راست، بدون نیاز به باطری به جلو و عقب حرکت میکنه و تا 10 کیلومتر سرعت میگیره.لوپ کار تو شرکت کانادایی FA6 تولید میشه و تا 100 کیلوگرم تحمل وزن و چرخ های ژله ای داره! سه چرخه لوپ کار برای بچه ها از سن 18 ماهگی به بعد یعنی از زمانی که بتونن بشینن و فرمان را هدایت کنن مناسبه. در ضمن بخاطر وزن سبکش، جابه جایی اون برای بچه ها راحته. خرید لوپ کار میتونه بهترین اسباب بازی برای کودکان دو ساله و کادو تولد پسر بچه 2 ساله باشد.

خرید لوپ کار

در این مقاله به معرفی انواع کادو تولد دو سالگی کودک پرداختیم. ایده برای تولد دو سالگی کودک زیاد است و شما باید متناسب با جنسیت کودک بهترین هدیه تولد برای دختر 2 ساله و همینطور اسباب بازي کادو تولد پسر بچه 2 ساله را انتخاب و آنها را هیجان زده کنید.

شما میتوانید برای خرید اسباب بازی با کلیک بر روی بخش مورد نظر، اطلاعات مربوط به هر کدام را مطالعه کنید. برای خرید هر کدام از اسباب بازی های پیکوتویز کافیست محصول را به سبد خرید افزوده و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوران پیکوتویز با توجه به بودجه و نیاز شما بهترین و معتبرترین اسباب بازی های روز دنیا را در اختیار شما قرار میدهند. بنابر این اگر قصد خرید کادو تولد 2 سالگی کودکتان را دارید، پیکوتویز را فراموش نکنید!

پیکوتویز

برخی از سوالات رایج:

1. بهترین هدیه تولد برای دختر 2 ساله کدام است؟

اگر میخواهید محیطی مجزا برای بازی کودکتان داشته باشید تا بتواند مستقل بودن را تمرین کند، چادر بازی انتخاب هوشمندانه ای برای کادو تولد دو سالگی دختر بچه ها میباشد.

2. کادو تولد پسر بچه 2 ساله چی خوبه؟

سه چرخه لوپ کار چرخ ژله ای یه اسباب بازی باحال سوار شدنیه که فقط با چرخوندن فرمان به چپ و راست، بدون نیاز به باطری به جلو و عقب حرکت میکنه و تا 10 کیلومتر سرعت میگیره و میتونه یه پیشنهاد خیلی عالی برای کادو تولد پسر بچه 2 ساله و کادو تولد برای دختر بچه 2 ساله باشه.

نظرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.