هدیه تولد یک سالگی: بهترین کادو تولد کودک 1 ساله

هدف از کادو برای کودکان 1 ساله و خرید کادو برای بچه یک ساله باید بیشتر، تقویت مهارت های فیزیکی و هوشی آنها باشد، بنابر این در خرید کادو تولد برای کودک 1 ساله باید وسواس بیشتری به خرج داد.
هدیه تولد یک سالگی: بهترین کادو تولد کودک 1 ساله

شاید از نظر خیلی ها خرید کادو تولد برای کودکان 1 ساله چندان اهمیتی نداشته باشد. زیرا بر این باور هستند که کودکان 1 ساله حتی با کاغذ کادو هم به اندازه ی خود کادو سرگرم میشوند. این که کودکان 1 ساله با کوچکترین چیز ها هم سرگرم میشوند درست است اما این نباید باعث شود که در خرید هدیه تولد 1 سالگیشان دقتی نداشته باشیم. با راهنمای خرید هدیه برای کودک 1 ساله و پاسخ به سوالاتی همچون برای تولد پسرم چی بخرم یا کادو تولد برای دختر یک ساله چی خوبه همراه ما باشید.

خرید کادو برای بچه یک ساله شاید کار راحتی به نظر برسد اما هدف از کادو برای کودکان 1 ساله باید بیشتر، تقویت مهارت های فیزیکی و هوشی آنها باشد، چرا که در این سن کودکان در مورد همه چیز کنجکاو میشوند و رنگ ها، اشکال و صدا ها بیشتر برایشان جلب توجه میکند. در یک سالگی کودکان سعی میکنند تا چهار دست و پا و یا با قدم های ناشیانه به این طرف و آن طرف حرکت کنند. .

حتما برای شما هم سوالاتی از قبیل کادو تولد یکسالگی پسرم چی بخرم؟ کادو تولد یک سالگی دختر چی بخرم؟ کادو برای بچه یک ساله چی بخرم؟ کادو تولد برای پسر یک ساله چی بخرم؟ پیش آمده است. پاسخ این سوالات در این مقاله داده خواهد شد.

کودکان در 1 سالگی به کشف محیط اطراف خود میپرازند. اکثر آن ها هر چیزی که به دستشان می رسد را به دهان میگذارند و به همین دلیل هم اشیای ریز باید از دسترس آنها خارج شود. بنابر این با توجه به نکاتی که گفته شد باید در خرید کادو تولد یک سالگی وسواس بیشتری به خرج داد. در ادامه به معرفی چند هدیه مناسب برای کودکان 1 ساله پرداخته و در مورد هر کدام توضیحی مختصر داده شده است. اگر به دنبال خرید هدیه خاص و کادو برای بچه یک ساله هستید تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

انواع کادو برای بچه یک ساله

تشک بازی کودک: کادو برای بچه یک ساله

تشک بازی نوزاد در مدل ها و طرح های مختلفی در بازار موجود است. برخی از آنها موزیکال هستند. تشک بازی میتواند یک هدیه مناسب برای 1 سالگی باشد. 

تشک بازی کودک

تشک بازی موزیکال علاوه بر خاصیت تقویت هوش و سرگرم کنندگی، به تقویت مهارت های حرکتی ظریف او مانند انگشتان دست کمک می کند.

ماشین پایی کودک و موتور پایی کودک

ماشین پایی یکی دیگر از گزینه های جذاب برای کادوی تولد 1 سالگی بخصوص کادو تولد یک سالگی پسر بچه ها میباشد. با خرید ماشین پایی و موتور پایی بچه ها نیاز به کنترل و مراقبت دائم ندارند و با توجه به شناخت خود از محیط به ماشین بازی می پردازند. در ماشین پایی و موتور پایی، کودک با کشیدن پایش روی زمین به سمت جلو حرکت میکند و همین امر موجب تقویت عضلات پای او میشود. بنابر این به جای ماشین شارژی حتما ماشین پایی بخرید! ماشین پایی یکی از بهترین گزینه ها برای تولد پسر بچه یک ساله یا دختربچه های یک ساله می باشد.

ماشین پایی

واکر کودک

همانطور که گفته شد کودکان یک ساله تمایل زیادی به تمرین راه رفتن و حرکت به گوشه کنار خانه دارند ولی گاهی قدم های ناشیانه آنها موجب نگرانی والدین میشود. به شما پیشنهاد میکنیم که واکر کودک را جایگزین خرید روروئک کنید. 

واکر کودک

واکر میتواند یک کادو تولد 1 سالگی مناسب و دوست داشتنی باشد. کودک با گرفتن دسته ی واکر میتواند بایستد و قدم بردارد. واکر کودک کمک میکند تا فرزندتان نحوه ی درست ایستادن و قدم برداشتن را یاد بگیرد.

راکر کودک

خرید سه چرخه کودک : بهترین کادو برای بچه یک ساله

بچه ها از یک سالگی شروع به راه رفتن و کشف اطراف میکنند. آن ها دوست دارند تا با انجام بازی ها حرکتی و هیجان انگیز انرژی خود را تخلیه کنند. برای خرید اسباب بازی کودک برای بچه های یک ساله تا 6 ساله علاوه بر تاب و سرسره کودک، ترامپولین کودک و ...میتوانید سه چرخه کودک را نیز در لیست بهترین اسباب بازی برای کودک 1 ساله تا 6 ساله قرار دهید. 

خرید سه چرخه کودک تاشو

سه چرخه طرح کالسکه میتواند بهترین اسباب بازی برای کودکان تا 6 سال باشد. 

اسباب بازی موزیکال کودک

انواع اسباب بازی موزیکال برای کودکان 1 سال بسیار جذاب میباشد. در خرید اسباب بازی موزیکال، به اندازه و جنس آن دقت کنید زیرا کودکان در این سن همه چیز را به دهان میگیرند و این گاهی میتواند خطرناک باشد. دقت کنید که اگر اسباب بازی موزیکال پلاستیکی میخرید، ریز و حاوی مواد پلاستیکی سمی نباشند.اسباب بازی موزیکال

اسباب بازی موزیکال بعنوان کادو برای کودک یک ساله دختر یا پسر بسیار جذاب است.

اسباب بازی موزیکال

جورچین کودک و پازل کودک

پازل و جورچین کودک یک سرگرمی  محبوب و چالش برانگیز برای کودکان است و باعث تقويت حركات ظريف و هماهنگي چشم و دست, تقویت مهارت تشخیص رنگ ها و حل مسئله میشود.

جورچین و پازل

بنابراین پازل و جورچین گزینه مناسبی برای هدیه تولد 1 سالگی میباشد. در خرید جورچین و پازل به جنس و اندازه آن بسیار دقت کنید.

الاکلنگ کودک، تاب کودک و سرسره کودک

با خرید الاکلنگ کودک و تاب و سرسره بعنوان کادو تولد برای بچه یک ساله میتوانید پارک بازی کوچکی در محیط منزل خود بسازید. کودکان عاشق بازی ها و فعالیت های فیزیکی هستند و تحرک و بازی باعث تقویت تعادل و حرکت آنها میشود.

سرسره کودک

هنگام خرید سرسره دقت کنید که سرسره دو پله و یا سرسره سه پله مناسب گروه سنی 1 سال میباشد. الاکلنگ، تاب و یا سرسره میتواند یک هدیه تولد هیجان انگیز برای کودکان 1 ساله باشند.

تاب و سرسره کودک

راکر کودک

اگر شما هم بدنبال پاسخ برای سوال "کادو برای نوزاد پسر چی بخرم" هستید این بخش مناسب شماست. راکر کودک در طرح ها، اندازه ها و جنس های متفاوتی در بازار وجود دارد. کودک با سوار شدن بر روی آن به صورت گهواره ای تکان بخورند و حس و حال یک سواری واقعی را تجربه کنند. برخی راکر ها چرخ دار هستند و کودک میتواند با کشیدن پایش به زمین آن را به حرکت در بیاورد. 

راکر کودک

راکر چوبی از جمله راکر های پر طرفدار هستند. راکر های چوبی بدلیل ظاهر زیبای پارچه ای و گاها چرمی جزو پرطرفدار ترین راکر ها میباشد. همچنین  سوار شدن بر روی راکر علاوه بر اینکه هیجان انگیز است میتواند به حفظ تعادل و مهارت های حرکتی کودک هم کمک کند. راکر میتواند یک هدیه تولد خوب 1 سالگی باشد. بنابر این از آن غافل نشوید!

 

اسباب بازی چوبی 

خرید اسباب بازی چوبی میتواند یک انتخاب دیگر به عنوان بهترین اسباب بازی برای کودکان 1 ساله باشد. به طور کلی اسباب بازی چوبی به دلیل ماندگاری و طراحی خاصش حتی برای بزرگتر ها هم هجان انگیز است. اسباب بازی چوبی فاقد مواد سمی است و کاملا سازگار با محیط زیست است. شما میتوانید با توجه به سن و علاقه ی کودک خودتان مدل های مختلفی از اسباب بازی چوبی را انتخاب کنید. 

خرید اسباب بازی چوبی

شما میتوانید متنوع ترین اسباب بازی های چوبی را از میان بهترین برند های دنیا مانند برند پیکاردو و برند کلاسیک ورلد، در وبسایت پیکوتویز انتخاب کنید. همچنین برند های با کیفیت دیگری از اسباب بازی چوبی ایرانی و خارجی در اسباب بازی فروشی آنلاین پیکوتویز موجود میباشد. انواع اسباب بازی های چوبی گزینه های بسیار خوبی بعنوان کادو برای بچه یک ساله پسر یا دختر می باشد.

اسباب بازی ساختنی چوبی

خرید لوپ کار ( پلاسماکار)

سه چرخه لوپ کار با چرخ ژله ای یه اسباب بازی باحال سوار شدنیه که فقط با چرخوندن فرمان به چپ و راست، بدون نیاز به باطری به جلو و عقب حرکت میکنه و تا 10 کیلومتر سرعت میگیره.لوپ کار تو شرکت کانادایی FA6 تولید میشه و تا 100 کیلوگرم تحمل وزن و چرخ های ژله ای داره!

خرید لوپ کار

 سه چرخه لوپ کار برای بچه ها از سن 18 ماهگی به بعد یعنی از زمانی که بتونن بشینن و فرمان را هدایت کنن مناسبه. در ضمن بخاطر وزن سبکش، جابه جایی اون برای بچه ها راحته. خرید لوپ کار بعنوان کادو تولد برای دختر یک ساله یا کادو تولد برای پسر 1ساله  میتواند بهترین اسباب بازی باشد.

به طور کلی کودکان در یک سالگی به جنب و جوش بیشتر و کشف محیط اطراف میپردازند. بنابر این در خرید کادو تولد یک سالگی (کادو برای بچه یک ساله) دقت بیشتری داشته باشد چرا که خرید اسباب بازی کودک میتواند نقش مهمی در رشد بهتر و تقویت مهارت های کودک داشته باشد. لیستی که بالا ارائه شد تعدادی از پیشنهاد های پیکوتویز برای کادو تولد یک سالگی بوده و شما میتوانید با کلیک بر روی بخش کادو تولد فروشگاه اینترنتی پیکوتویز، اطلاعات مربوط به هر کدام را مطالعه کنید. برای خرید هر کدام از اسباب بازی های پیکوتویز کافیست محصول را به سبد خرید افزوده و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوران پیکوتویز با توجه به بودجه و نیاز شما بهترین و معتبرترین اسباب بازی های روز دنیا را در اختیار شما قرار میدهند. بنابر این اگر قصد خرید کادو تولد 1 سالگی کودکتان را دارید، پیکوتویز را فراموش نکنید!

پیکوتویز

برخی از سوالات رایج:

1. بهترین کادو برای بچه یک ساله چیست؟

کادو برای بچه یک ساله باید بیشتر مربرط به تقویت مهارت های فیزیکی و هوشی آنها باشد، چرا که در این سن کودکان در مورد همه چیز کنجکاو میشوند و رنگ ها، اشکال و صدا ها بیشتر برایشان جلب توجه میکند.

2. کادو تولد یکسالگی پسرم چی بخرم؟

ماشین کودک یکی دیگر از گزینه های جذاب برای کادوی تولد 1 سالگی بخصوص کادو تولد یک سالگی پسر بچه ها میباشد.

نظرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.