فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

ماشین قدرتی و عقب کش

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3

ماشین قدرتی اسباب بازی

همه ما میدانیم که ماشین قدرتی اسباب بازی یکی از هیجان انگیزترین اسباب بازی ها برای کودکان است. کودکان می توانند ساعت ها کامیون های اسباب بازی و دیگر ماشین های اسباب بازیشان را به اطراف هل دهند و از بازی با آنها خسته نشوند.

پسرها حتی قبل از اولین جشن تولدشان نیز به هر چیزی که چرخ‌دار است و حرکت می کند جذب می‌شوند اما دختران ممکن است توجه کمتری به این مدل اسباب بازی ها نشان دهند. امروزه مزایای آموزشی و سرگرمی زیادی از بازی با ماشین قدرتی اسباب بازی به دست می آید. جهت خرید اسباب بازی کودک و سیسمونی نوزاد پیکوتویز را دنبال کنید.

خرید ماشین اسباب بازی قدرتی در رشد کودکان چه تاثیری دارد؟

ماشین های قدرتی اسباب بازی می تواند مهارت های درشت حرکتی مانند رسیدن، خم شدن، هل دادن، کشیدن، و همچنین تعادل و هماهنگی، کودک را بهبود بخشند. شما با فراهم کردن محیطی برای بازی کودک خود می توانید کودکتان را وادار به تمرین مهارت های حرکتی درشت و ظریف کنید.

بازی با ماشین ممکن است به رشد عاطفی، اجتماعی و فیزیکی کودک شما کمک کند.

به ساده‌ترین معنا، بچه‌ها یاد می‌گیرند که اشیا را جابه‌جا کنند. همانطور که در بخش اسباب بازی ماشین گفته شد آنها می بینند که ماشین قدرتی اسباب بازی چقدر سریع یا آهسته می توانند حرکت کنند و بسته به میزان فشاری که وارد می کنند، یاد می گیرند که چقدار نیرو برای حرکت سریع یا آهسته نیاز است. این یک درس اولیه برای شناخت قدرت است. 

قرار گرفتن در معرض یادگیری STEM(علوم، فناوری، مهندسی، ریاضیات)

امروزه به جای تماشا کردن، انجام دادن و آزمایش کردن، بهترین شیوه برای آموزش علوم مختلف است. کودکان حتی قبل از اینکه وارد کلاس شوند از طریق بازی با ماشین‌ قدرتی اسباب‌بازی و کامیون‌ها با بعضی از مفاهیم علوم آشنا می شوند. هر کاری که انجام می دهید، احساس نکنید که باید به عنوان یک مادر بیشتر تلاش کنید تا فرزندتان به ابزار یا کلاس های یادگیری دسترسی بیشتری داشته باشد. به ما اعتماد کنید، آنها با بازی یاد می گیرند.

بر مهارت های حرکتی ظریف تمرکز کنید 

بازی با ماشین‌ قدرتی اسباب‌بازی کوچک، مهارت‌های حرکتی کودک را تقویت می‌کند. وقتی بچه‌ها ماشین‌های اسباب‌بازی کوچک را برمی‌دارند، حمل می‌کنند، پرتاب می‌کنند، هل می‌دهند و می‌کشند، هماهنگی دست و چشم و مهارت در هر دو دستشان ایجاد می‌شود.

مهارت های ظریف حرکتی بسیار حیاتی است. بنابراین گرفتن و جابجایی ماشین‌های اسباب‌بازی این امکان را برای کودک فراهم می‌کند که بعداً یک مداد در دست بگیرد، با قیچی برش دهد و یک گردن‌بند ببندد. هنگامی که آنها از ماشین قدرتی اسباب بازی به سمت ماشین های کنترل از راه دور پیشرفت می کنند، در حقیقت مهارت و هماهنگی دست و چشم را افزایش می دهند. پیشنهاد می شود از انواع ماشین کاری پیکوتویز دیدن فرمایید.

توسعه شناختی

کودکان از طریق بازی یاد می گیرند. و این یادگیری مبتنی بر نوع بازی است که درک (یا شناخت) آنها را می سازد. آنها شروع به یادگیری در مورد نقش خود و جهان اطراف خود می کنند. آنها می دانند که سوار ماشین می شوند تا به مکان هایی که می خواهند بروند.

بازی با ماشین ها و کامیون ها از آنها راننده هایی ماهر می سازند. بچه ها دوست دارند محیط خود را تحت کنترل داشته باشند. با اینکه کودکان سالها با پشت فرمان نشستن فاصله دارند، می توانند در بازی با ماشین های کوچک شروع به ایده پردازی و تقویت تخیل خود کنند.

وقتی با ماشین های کوچک بازی می کنند، رابطه علت و معلولی را یاد می گیرند. آنها یاد می گیرند که علت حرکت ماشین قدرتی اسباب بازی فشاری است که خودشان وارد می کنند. آنها ابتدا کلمه ماشین را یاد می گیرند. به زودی آنها از وجود لاستیک ها، درها، فرمان و غیره مطلع می شوند. پیشنهاد می شود جهت مشاهده و خرید ماشین شارژی کلیک کنید.

ماشین قدرتی اسباب بازی عقب‌کش چگونه کار می‌کند؟

ماشین قدرتی اسباب بازی عقب‌کش یکی از رایج‌ترین اسباب‌بازی‌های موجود در بازار است. آن را به سمت عقب می کشیم و سپس رها می کنیم. قبل از توقف اگر به مانع برخورد نکنند می توانند تقریباً تمام طول اتاق را طی کنند. ما آن را فقط چند سانتی متر به عقب می کشیم، اما مسافت طی شده با ماشین چندین متر است. آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه این اتفاق می افتد؟ 

یک ماشین قدرتی اسباب‌ بازی عقب‌کش بر اساس قانون سوم نیوتن (حرکت) کار می‌کند: نیروی تک در طبیعت وجود ندارد. هر نیرویی که به وجود می آید، قطعا نیروی دیگری با همان اندازه و در جهت مخالف آن وجود دارد. ماشین اسباب بازی خیلی بیشتر از اینکه به عقب کشیده شوند به جلو حرکت می کنند. این امر به وسیله یک موتور که داخل ماشین قدرنی اسباب بازی وجود دارد امکان پذیر می شود. هنگامی که در بازی ماشین قدرتی، اسباب بازی به عقب کشیده می شود، با درگیر شدن موتور با یک کلاچ، فنر داخلی سیم پیچ میپیچد. وقتی ماشین رها می شود، فنر باز می شود و اسباب بازی را به جلو می راند. پیشنهاد می شود از انواع ماشین پایی پیکوتویز دیدن فرمایید.

انرژی در طول کشش به سرعت ذخیره می شود اما در حرکت رو به جلو به آرامی آزاد می شود. سیم پیچ فنر پانزده برابر سریعتر از زمانی است که باز می شود. این امر با کمک دو چرخ دنده موجود در جعبه دنده کوچک، در داخل ماشین قدرتی اسباب بازی به دست می آید. هنگامی که ماشین را به عقب می کشیم نیرو با استفاده از تکانه جمع شده و پس از رها کردن آن فنر باز میشود و ماشین شروع به حرکت می کند، موتور توسط کلاچ جدا می شود و ماشین آزادانه به سمت جلو حرکت می کند. 

ماشین قدرتی اسباب بازی را آرام به عقب بکشید و سپس رها کنید تا روی زمین حرکت کنند! عمل گرفتن و به عقب کشیدن برای مهارت های حرکتی ظریف و هماهنگی دست و چشم عالی است. همچنین فعالیت جمع آوری (کشیدن، رها کردن، خزیدن) به گروه های عضلانی بزرگ و هماهنگی نیز کمک می کند. ماشین قدرتی اسباب بازی در انواع رنگ‌ها، شکل‌ها و اندازه‌ها، به یادگیری بیشتر ، آشنایی با شخصیت های و مضامین روزمره مانند ترافیک، کم و زیاد، مکانیکی و حتی بیشتر «لیتر» کمک می کنند.

ماشین قدرتی اسباب بازی | خرید ماشین اسباب بازی قدرتی و عقب کش از معتبرترین برند های ایرانی و خارجی| در این صفحه میتونین تنوع بی نظیری از انواع ماشین قدرتی بزرگ و ماشین قدرتی کوچک را مشاهده و خریداری کنید. انواع ماشین کنترلی و ماشین اسباب بازی با گارانتی و ضمانت 100% کیفیت! |پیکوتویز| معتبرترین فروشگاه اینترنتی اسباب بازی در ایران.

ماشین های قدرتی و عقب کش و یا اسباب بازی ماشین میتواند بهترین اسباب بازی دنیا هم به عنوان اسباب بازی پسرانه و هم به عنوان اسباب بازی دخترانه باشد. در اسباب بازی فروشی آنلاین پیکوتویز میتوانید دنیای متنوعی از اسباب بازی ماشین، انواع ماشین قدرتی بزرگ، کوچک، ارزان، نشکن و ... از بهترین برند ها مانند هولی تویز، تامی، وین فان و ...  را مشاهده و با اطمینان خریداری کنید.

برخی از سوالات رایج:

1. خرید ماشین اسباب بازی قدرتی در رشد کودکان چه تاثیری دارد؟

قرار گرفتن در معرض یادگیری STEM(علوم، فناوری، مهندسی، ریاضیات)، تقویت مهارت‌های حرکتی کودک، توسعه شناختی، رابطه علت و معلولی را یاد می گیرند و ...

2. خرید ماشین اسباب بازی قدرتی گونه باعث رشد کودک می شود؟

به ساده‌ترین معنا، بچه‌ها یاد می‌گیرند که اشیا را جابه‌جا کنند. آنها می بینند که ماشین قدرتی اسباب بازی چقدر سریع یا آهسته می توانند حرکت کنند و بسته به میزان فشاری که وارد می کنند، یاد می گیرند که چقدار نیرو برای حرکت سریع یا آهسته نیاز است. این یک درس اولیه برای شناخت قدرت است.