فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

واکر کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

خرید و قیمت واکر کودک

زمانی که کودک تلاش برای راه رفتن می کند والدین برای بهبود بخشیدن به راه رفتن کودک به فکر خرید راکر می افتند کودک با گرفتن دسته ی واکر میتواند بایستد و قدم بردارد. واکرها دارای ویژگی های مختلفی میباشند از جمله واکر کودک ساده، واکر موزیکال کودک، واکر چوبی کودک، واکر چند کاره کودک، واکر چرخدار کودک و ... تا حرکت کودکتان را راحت تر کند واکر کودک کمک میکند تا فرزندتان نحوه ی درست ایستادن و قدم برداشتن را یاد بگیرد.کودکان نیاز به استفاده از واکر کودک دارند، چراکه با واکر، کودک از همان ابتدا یاد می گیرد کف پایش را کامل زمین بگذارد و برای راه رافتن باید یکی یکی پاهایش را از زمین برداشته و راه برود، از طرفی دیگر کودک با انگیزه هل دادن تلاش می کند راه برود و به این ترتیب راه رفتن عادی را به سرعت یاد می گیرد و همه عضلات پا و ستون فقرات کودک بطور یکسان و یکنواخت تقویت می شود. از انواع راکر کودک مجموعه ما دیدن فرمایید.

مزایای واکر کودک چیست؟

در یک سن مشخص کودک نیاز به یادگیری راه رفتن خواهد داشت و والدین معمولا برای این امر و همچنین تقویت ماهیچه های پای کودکانشان اقدام به خرید واکر کودک میکنند. امروزه واکر کودک ویژگی ها و ابزار متنوعی دارند.

خرید واکر

اگر قصد خرید واکر برای کودک خود دارید بهتر است قبل از خرید به موارد زیر توجه فرمایید:

ابعاد وسیع

واکر نوزاد باید یک فضای وسیعی داشته باشد تا خطر واژگونی کودک را هنگام راه رفتن کاهش دهد.

اسباب بازی

برای جلب توجه و ایجاد علاقه، واکر کودک باید همراه اسباب بازی باشد. این ویژگی هم برای فعالیت ذهنی و هم برای فعالیت حرکتی کودک مناسب است. اما باید توجه داشت باشید که اسباب بازی برای سن کودک مناسب باشد.

قفل چرخ

در قدم های ابتدایی، کودک بسیار نامطمئن و خطرناک گام بر میدارد. برخی از واکرهای کودک دارای قفل چرخ هستند تا ایمنی کودک حفظ شود و بتوانند روی پاهای کوچکشان بایستاند بدون اینکه زمین بخورند. پیشنهاد می شود جهت مشاهده و خرید اسباب بازی حمام پیکوتویز کلیک کنید.

سوالات متداول والدین هنگام خرید واکر کودک:

تفاوت قیمت واکر کودک در چیست؟ چرا برخی گران و برخی ارزان تر است؟

واکر ها بدون در نظر گرفتن هزینه کارایی مشابهی دارند که آن هم کمک در راه رفتن کودک است. اما تفاوت قیمت ممکن است در کیفیت ساخت واکرها باشند به طوری که واکرهای ارزانتر ممکن است پایه های باریکی داشته باشند یا از پلاستیک با دوام ساخته نشده باشند. همچنین فاقد قفل چرخ و تنظیم ارتفاع باشند. اما واکر های با قیمت بالاتر صرف نظر از برند مورد اطمینان و متریال با کیفیت که چوب یا پلاستیک درجه 1 است، دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و قفل چرخ نیز می باشد به علاوه دارای اسباب بازیهای موزیکال و همچنین جلوه های نوری برای جلب توجه کودک است. پیشنهاد می شود از انواع ست جغجغه و دندانگیر پیکوتویز دیدن فرمایید.

چه مقدار زمان می برد تا یک واکر کودک را سر هم و وصل کنیم؟

زمانی که برای سر هم کردن یک واکر کودک نیاز است معمولا بستگی به برند آن دارد.ابتدا محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس نحوه ی مونتاژ محصول را ببینید.

واکر کودک را از چه سنی میشود استفاده کرد؟

از لحاظ منطقی بعد از اینکه کودک شروع به خزیدن و غلت زدن می کند، مرحله ی بعدی ایستادن و راه رفتن است. بهترین زمان برای استفاده از واکر کودک بین 6 تا 16 ماه و درست زمانی است که کودک سر خود را بالا نگه می دارد و به راحتی پاهای خود را روی زمین قرار می دهد.

نکاتی که برای ایمنی بیشتر در هنگام خرید واکر کودک باید در نظر داشته باشیم این است که:

  • برای مدت زمان کوتاه مثلا 15 دقیقه استفاده کنید. استفاده برای ساعات طولانی توصیه نمی شود
  • همراه کودک خود بمانید و برای مدت زمان طولانی در واکر کودک تنها قرار ندهید
  • از واکر با قفل چرخ استفاده کنید
  • واکرهای فشاری کودک جایگزین بهتری برای واکرها در نظر گرفته شده است.

خرید واکر کودک به کودک شما کمک میکند تا زودتر و مطمئن تر قدم بردارد! در پیکوتویز با گارانتی سلامت و ضمانت کیفیت کالا ارائه می شوند.

موردی که در خرید واکر کودک نیازمند دقت و توجه هست انتخاب واکر مناسب با کودک است و... .خرید اسباب بازی کودک، انواع واکر بچه از معتبرترین برند ها با گارانتی سلامت و کیفیت کالا فقط در پیکوتویز!

اگر قصد خرید واکر کودک یا خرید سیسمونی نوزاد را دارید میتوانید سری به انواع واکر دوکاره کودک بیاندازید که هم به عنوان اسباب بازی کودک و هم به عنوان واکر بچه برای کمک به راه رفتن کودک کاربردی هستند.