فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

اسباب بازی زیر 2 سال

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 ... 19 20 21

کودکان برای بازی کردن از اسباب بازی استفاده می‌کنند که انواع مختلفی دارد؛ از اسباب بازی‌های عروسکی، شخصیت‌های کارتونی و وسایل نقلیه گرفته تا لوازم ورزشی کودک ، مهارتی، معما و بازی. اما آیا همه انواع اسباب بازی‌ها برای کودکان در تمام رده‌های سنی مناسب هستند؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم: هنگامی که شما والدین عزیز قصد خرید اسباب بازی برای کودک خود را دارید، باید این محصول را بر اساس نوع، کارکرد و جنسیت کودک انتخاب و خریداری نمایید؛ چراکه همه اسباب بازی‌ها برای کودکان در سنین مختلف مناسب نیستند.

حال اگر می‌خواهید بدانید مناسب‌ترین اسباب بازی کودکان 1 سال تا 2 سال (اسباب بازی کودک زیر دو سال) کدام اسباب بازی‌ها هستند؟ ما را تا پایان این پست همراهی نمایید تا به شما بهترین اسباب بازی‌ها برای کودکان در این رده سنی را معرفی نماییم.

بهترین اسباب بازی کودکان 1 سال

بهترین اسباب بازی‌هایی که برای کودکان 1 ساله مناسب هستند؛ عبارت‌اند از:

 • اسباب بازی‌های موزیکال که هنگام حرکت دادن آنها صدای جرینگ جرینگ می‌دهند و باعث جلب‌توجه کودکان می‌شوند.
 • جورچین چوبی یا پازل‌های مختلفی که دارای برآمدگی هستند و قطعات آنها به‌راحتی برداشته می‌شود یا از چند قطعه خیلی بزرگ در کنار هم ساخته شده‌اند.
 • اسباب بازی‌های درهم رونده که روی‌هم چیده شده یا به هم جفت می‌شوند.
 • اسباب بازی‌های روی‌هم چیدنی که شامل مکعب‌ها و حلقه‌های قابل روی‌هم گذاشتن هستند. این مدل اسباب بازی‌ها باعث تقویت مهارت‌های دستی و تجسم فضایی کودکان 1 ساله می‌شوند. جهت خرید لگو کلیک کنید.

علاوه بر موارد بیان شده واگن‌های قطار، کامیون‌های بزرگ و توپ‌های جغجغه‌ای نمونه‌هایی از مناسب‌ترین اسباب بازی کودکان 1 سال هستند که شما والدین عزیز می‌توانید آنها را برای کودک دلبند خود خریداری نمایید.

اگر به دنبال خرید اسباب بازی زیر دو سال برای سیسمونی نوزاد و یا هدیه برای کودک نوپا هستید در این صفحه انواع اسباب بازی نوزاد و نوپا را میتوانید مشاهده و خریداری کنید.

بهترین اسباب بازی کودک 2 سال

بهترین اسباب بازی‌هایی که برای کودکان 2 ساله مناسب هستند؛ عبارت‌اند از:

 • عروسک‌هایی که کودک بتواند لباس‌های آنها را در بیاورد و دوباره تن عروسک کند یا عروسک‌هایی که قابل شستشو بوده و می‌توان آنها را با کودک به حمام برد. از انواع عروسک دخترانه دیدن فرمایید.
 • اسباب بازی‌های نخ‌کردنی و جور کردنی که در آنها قطعاتی با اشکال مختلف را باید در جای مناسب قرار داد و قرقره‌های که می‌توان نخ را از میان آنها رد نمود. این نوع اسباب بازی‌ها به دلیل اینکه باعث آموزش شکل‌های مختلف و تشخیص آنها می‌شوند، مهارت‌های دستی کودکان را تقویت می‌کنند.
 • اسباب بازی‌های چرخ‌دار یا کشیدنی مثل کالسکه اسباب بازی که کودک می‌تواند با آنها در داخل منزل یا بیرون از خانه بازی کند.
 • تلفن‌های اسباب بازی که ساده یا دارای ترانه‌های کودکانه هستند.
 • خمیر بازی‌های رنگارنگ که باعث فعالیت‌های متنوع در کودکان می‌شوند.

اسباب بازی فکری برای کودکان زیر دو سال

اگر دوست دارید قوه خلاقیت کودکان را پرورش دهید، لگوهای ساختمان‌سازی و مکعب‌ها از جمله مناسب‌ترین نمونه‌های یک اسباب بازی کودک 2 سال هستند که شما والدین عزیز می‌توانید آنها را برای فرزندانتان خریداری نمایید. برای خرید تجهیزات مهد کودک میتوانید حتما از جدیدترین محصولات پیکوتویز دیدن نمایید.

کلام آخر 

ما در این مطلب تحت عنوان "بهترین اسباب بازی‌های کودکان 1 سال تا 2 سال" تلاش کردیم به معرفی مناسب‌ترین اسباب بازی‌ها برای کودکان 12 ماهه تا 2 ساله بپردازیم؛ بنابراین شما عزیزان سعی کنید به دنبال اسباب بازی‌هایی بگردید که کودکان را به اکتشاف، حل مسئله و فعال‌شدن تشویق می‌کند.

و در انتها شما والدین عزیز مناسب‌ترین اسباب بازی کودکان 1 سال تا 2 سال را کدام نمونه‌ها می‌دانید؟

 • اسباب بازی‌های فکری و حل معما
 • اسباب بازی‌های فردی
 • اسباب بازی‌های گروهی

متنوع ترین مدل های اسباب بازی نوزاد، اسباب بازی پسرانه و دخترانه شیک و با کیفیت را میتوانید با گارانتی سلامت کالا، ضمانت کیفیت و ارسال رایگان برای خرید های بالای 500 هزار تومان از اسباب بازی فروشی آنلاین پیکوتویز خریداری بفرمایید!

برخی از سوالات رایج:

1. برای خرید اسباب بازی کودک 1 ساله چه پیشنهاداتی می شود؟

اسباب بازی‌های موزیکال، پازل‌ها، اسباب بازی‌های درهم رونده که روی‌هم چیده شده یا به هم جفت می‌شوند، اسباب بازی‌های روی‌هم چیدنی که شامل مکعب‌ها و حلقه‌های قابل روی‌هم گذاشتن هستند.

2. برای خرید اسباب بازی کودک 2 ساله چه پیشنهاداتی می شود؟

عروسک‌هایی که کودک بتواند لباس‌های آنها را در بیاورد و دوباره تن عروسک کند، اسباب بازی‌های نخ‌کردنی و جور کردنی، اسباب بازی‌های چرخ‌دار یا کشیدنی، تلفن‌های اسباب بازی، خمیر بازی‌های رنگارنگ، لگوهای ساختمان‌سازی و مکعب‌ها.