فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

اسباب بازی چوبی کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 ... 23 24 25

اسباب بازی چوبی کودک

آیا چیزی به نام اسباب بازی کامل وجود دارد؟ اگر پاسخ مثبت است، اسباب بازی های چوبی کودک یکی از اصلی ترین گزینه های پیش رو است. یک اسباب‌بازی چوبی کودک ساده و زیبا می‌تواند کودک را تحت تاثیر قرار دهد، جلب توجه کرده و قوهی تخلش را تقویت کند. همه ما بهترین ها را برای بچه هایمان می خواهیم، ​​اما اگر از کیفیت و چگونگی عملکرد اسباب بازی ها مطمئن نباشید، چه؟ کودک شما ممکن است در نگاه اول جذب اسباب بازی های پرزرق و برق و گران قیمت شوند این در حالی است که اسباب بازی های چوبی کودک نادیده گرفته می شوند.

چرا خرید اسباب بازی چوبی کودک بهتر است؟

اسباب بازی چوبی کودک هرگز از مد نمی افتند. آنها به کودکان کمک می کنند تا تمرکز کنند. تحقیقات نشان می دهد که محیط های بازی و یادگیری حاوی عناصر طبیعی مانند چوب به کودکان کمک می کند تا بیشتر از سایر فضاها تمرکز کنند. به طور کلی، دست زدن به چوب از نظر فیزیکی کودکان را آرام می‌کند، به این معنی که بازی با اسباب‌بازی‌های چوبی می‌تواند تأثیر بر سیستم عصبی مغز کودک داشته باشد.یک مطالعه در سال 2017 از مؤسسه ملی بهداشت نشان داد که "تماس با چوب باعث آرامش فیزیولوژیکی می شود." در واقع اسباب‌بازی‌هایی که محیط بازی آرام‌تر و پایدارتری را ایجاد می‌کنند، می‌توانند برای کودکان خردسال و رشد شناختی آنها بسیار مفید باشند. هر سال، تعداد زیادی اسباب بازی جدید برای اهداف سرگرم کننده و آموزشی ساخته می شود. با وجود گزینه‌های بسیار زیاد، جای تعجب نیست که والدین در انتخاب بهترین گزینه مشکل داشته باشند. اسباب‌بازی‌های نوزادان، کودکان نوپا علاوه بر جلب توجه ظاهری باید بادوام، ایمن نیز باشند. جهت خرید و مشاهده انواع اسباب بازی ساختنی کلیک کنید.

خرید اسباب بازی چوبی کودک چه مزایایی دارد؟

اسباب‌بازی‌ چوبی کودک، به دلیل بافت طبیعی که دارد حواس کودک را تحریک می‌کند، زیرا او را به لمس و کشف هر سطح از اسباب‌بازی‌ها دعوت می‌کند. همچنین اسباب بازی چوبی کودک باعث کاهش اضطراب می شود. تحقیقات نشان داده است که کودکان از طریق اسباب‌بازی‌های چوبی نسبت به سایر مواد (مانند پلاستیک) بازی آرام‌تر و با کیفیت‌تری را تجربه می‌کنند. اسباب بازی چوبی کودک، آنها را به تعامل و همکاری با دیگران دعوت می کند. از طریق بازی با اسباب بازی های چوبی، کودکان شروع به اشتراک گذاشتن ایده های خود، ایجاد روابط، یادگیری گوش دادن و درک می کنند. اسباب‌بازی‌ چوبی کودک از رشد کودک حمایت می‌کنند و فرآیند فکر، استدلال و منطق کودک را تقویت می‌کنند. کودکان با ادغام، گرفتن و بلند کردن و روی هم چیدن و طبقه بندی بلوک ها و اسباب بازی های چوبی قوانین اساسی فیزیک (وزن، حجم، هندسه و غیره) را می آموزند.

الهام دهنده

اسباب بازی چوبی کودک برای خلق دنیاهای جدید عالی هستند. کودکان بلوک‌ها و سایر اسباب‌بازی‌ چوبی کودک را می‌توان به هر چیزی که می‌خواهد تبدیل کنند و این بازی نمادین ساده و تخیلی موجب رشد کودک میشود. محققان معتقدند که مونته سوری و سایر اسباب بازی های چوبی کودک که از مواد ساده و طبیعی هستند اغلب منجر به تعامل معنادارتر و پایدارتر در کودک می‌شوند. بچه‌ها چه در حال ساختن یک شهر بزرگ باشند، چه در حال دور زدن با یک ماشین چوبی، یا ساخت یک ریل قطار اسباب بازی که از قسمتی به قسمت دیگر اتاق امتداد دارد، می‌توانند از تخیلاتشان برای ساختن، اختراع، سرهم‌بندی و خلق استفاده کنند.

آشنایی با فیزیک و ریاضی

اسباب بازی چوبی کودک، بلوک‌های چوبی نیاز به مهارت، هماهنگی چشم و دست و دقت زیادی دارند تا روی هم چیده شوند. کودکان در این مورد از علم ریاضی مثل تطبیق الگو و تشخیص استفاده می کنند. همچنین از آنجایی که هیچ آهنربا یا سیستم اتصالی برای محکم نگه داشتن بلوک ها در کنار هم وجود ندارد، کودکان باید روی هماهنگی دست ها و چشمان خود برای ایجاد و تعادل عناصر مختلف تمرکز کنند. بچه‌ها درس‌های اولیه فیزیک را زمانی که برجی پس از قرار گرفتن بلوک ششم، واژگون می‌شود، یا زمانی که توپی از سطح شیب‌دار پایین می‌رود یاد می‌گیرند.

با دوام هستند

اسباب بازی چوبی کودک تخریب ناپذیر نیستند، اما تا زمانی که از آنها مراقبت کنید بادوام هستند.به دلیل این دوام و ماندگاری بالایی که دارند، نمی توان آنها را به راحتی شکست. چوب یکی از امن ترین موادی است که برای نوزادان و کودکان وجود دارند. این یک واقعیت است که بچه‌ها نسبت به اسباب‌بازی‌های خود بسیار خشن رفتار می‌کنند کودکان وقتی علاقه‌شان به اسباب بازی را از دست می‌دهند، آن را پرت می کنند یا کنار می گذارند.اسباب‌بازی‌های پلاستیکی اغلب می‌شکنند و اسباب‌بازی‌هایی که جنبه‌های سمعی و بصری یا دیجیتالی دارند ممکن است خراب شوند یا منسوخ شوند اما با این وجود اسباب‌بازی‌ چوبی کودک می‌توانند ضربات زیادی داشته باشند، اما همچنان سالم بمانند.اگر کثیف شوند، به راحتی تمیز می شود.

زیبا هستند

ممکن است زیبایی شناسی در فهرست معیارهای همه افراد برای انتخاب اسباب بازی قرار نداشته باشد، اما همانطور که می دانید زیبایی مهم است به خصوص وقتی اسباب بازی هایی را انتخاب کنید که ماندگار باشند. اسباب بازی چوبی کودک چه رنگ شده، رنگ آمیزی شده نباشد و به حالت طبیعی باقی مانده باشد، از نظر بصری جذاب هستند. فلسفه مونته سوری زیبایی فیزیکی را بسیار مورد توجه قرار می دهد، خطوط تمیز، رنگ های جذاب (اما نه بیش از حد روشن) و نظم دقیق، همگی باعث ایجاد یک محیط یادگیری آرام می شوند. اسباب‌بازی‌های چوبی برای این فضاها مناسب هستند، زیرا اغلب روی هم چیده می‌شوند، به راحتی تمیز می‌شوند و برای کودکان جذاب هستند. پیشنهاد می شود از انواع اسباب بازی ماشین پیکوتویز دیدن فرمایید.

 تقویت مهارت ها

اسباب بازی های چوبی جنبه آموزشی عالی دارند. از آنجایی که اغلب اسباب‌بازی‌های چوبی دارای قطعات الکترونیکی یا صدایی نیستند که دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه بازی کردن با آنها ارائه شوند، کودکان اغلب را به حال خود رها می کنند و به تدریج مهارت‌های استدلالی، حل مسئله، هماهنگی دست و چشم و مهارت‌های حرکتی ظریف خود را توسعه می‌دهند. از اسباب بازی چوبی کودک می‌توان برای آموزش به کودکان به عنوان مثال، شمارش و درک اعداد استفاده کرد. بچه ها بازی با اسباب بازی چوبی کودک با بافت، شکل، اندازه و وزن متفاوت آشنا می شوند. اسباب بازی های پلاستیکی همیشه نمی توانند همان تجربه حسی را که اسباب بازی های چوبی دارند ارائه دهند. به عنوان مثال یک ماشین اسباب بازی چوبی را در نظر بگیرید. ممکن است به نرمی یک ماشین اسباب‌بازی فلزی یا پلاستیکی حرکت نکند و بچه‌ها را وادار کند که کمی انرژی فیزیکی برای حرکت آن به کار گیرند.

پلاستیک خوب یا بد؟

جدا از مسائل رشد، بسیاری از اسباب بازی های پلاستیکی نه تنها برای محیط زیست بلکه برای خود کودک نیز می توانند مضر باشند. تولید اسباب بازی های پلاستیکی به سوخت های فسیلی نیاز دارد که برای سیاره ما بسیار مضر است. همچنین تبدیل نفت خام به اسباب بازی فرآیندی بسیار انرژی بر است که به آب زیادی نیز نیاز دارد (و آلوده می کند). اسباب بازی های غیر ارگانیک مانند پلاستیک و فلز به داشتن مواد سمی مانند BPA، PVC، رنگ سرب و غیره معروف هستند. برای کودکان خردسال که تمایل دارند اسباب بازی ها را در دهان خود قرار دهند، این امر می تواند خطرناک باشد. از طرف دیگر اسباب بازی چوبی کودک ارگانیک، غیر سمی و به طور طبیعی ضد باکتری هستند.

حفظ محیط زیست

اسباب‌بازی‌ چوبی کودک معمولاً آن را به گزینه‌ای دوستانه‌تر از رقبای پلاستیکی خود تبدیل می‌کند. چوب قابل بازیافت است، زیست تخریب پذیر نبوده و یک ماده تجدید پذیر است. آنها را می توان با استفاده از رنگهای غیر سمی رنگ کرد. اسباب بازی های چوبی دوستدار محیط زیست هستند زیرا در مقایسه با اسباب بازی های پلاستیکی بسیار سریعتر تجزیه می شوند. این یک واقعیت است که اکثر اسباب‌بازی‌های پلاستیکی به راحتی می‌شکنند و کودکان خردسال اغلب چیزهای زیادی را در دهان خود می گذارند و این بسیار خطرناک است می توانند قسمت های ریز را در دهان خود بگذارند و همچنین لبه‌های تیز که ممکن است پوست کودک را خراش دهد و آسیب برساند. پیشنهاد می شود از جدیدترین مدل های خانه اسباب بازی دخترانه پیکوتویز دیدن فرمایید.

اسباب بازی چوبی مورد علاقه کودک شما چیست؟ تخته چوبی تعادلی یکی از اسباب بازی چوبی کودک محبوب است چراکه کودک می‌تواند ساعت‌ها فقط دراز بکشد و کتاب بخواند یا زمانی که نیاز به فعالیت بیشتری باشد از آن به عنوان یک سرسره استفاده کنند.

با طیف گسترده ای از اسباب بازی های چوبی موجود در بازار امروز، کودکان و والدین می توانند دنیای بازی را بیشتر کشف کنند و با هم از مزایای آن لذت ببرند!

خرید جدیدترین انواع بازی چوبی و خرید اسباب بازی چوبی، اسباب بازی کودک در پیکوتویز با گارانتی سلامت و کیفیت کالا!

 اسباب بازی چوبی انتخابی مناسب برای شماست که سلامت کودکتان در اولیت قرار دارد. در این صفحه تنوع کاملی قیمت اسباب بازی چوبی، اسباب بازی ساختنی و پازل چوبی کودک در اختیار شماست. در وبسایت پیکوتویز شما میتوانید انواع اسباب بازی های چوبی از برند های روز دنیا مانند کلاسیک ورلد Classic World، چیبو Tchibo، اوپس Oops، اسباب بازی چوبی پوپولوس و... را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید.

فروشگاه اسباب بازی چوبی در تهران را با فروشگاه پیکوتویز piccotoys مقایسه کنید و عمر طولانی، کیفیت و ماندگاری بالا، اسباب بازی چوبی کودک مقایسه کنید و بهترین انتخاب را برای خرید اسباب بازی کودک داشته باشید.

برخی از سوالات رایج:

1. خرید اسباب بازی چوبی کودک چه مزایایی دارد؟

تحریک حواس کودک به دلیل بافت طبیعی، کاهش اضطراب در کودکان، افزایش تعامل و همکاری با دیگران، اسباب بازی چوبی فکر، استدلال و منطق کودک را تقویت می کند، کودکان با ادغام، گرفتن و بلند کردن و روی هم چیدن و طبقه بندی بلوک ها و اسباب بازی های چوبی قوانین اساسی فیزیک را می آموزند.

2. خرید اسباب بازی چوبی چه مهارت هایی را در کودکان افزایش می دهد؟

اسباب بازی های چوبی به تدریج مهارت‌های استدلالی، حل مسئله، هماهنگی دست و چشم و مهارت‌های حرکتی ظریف را در کودکان توسعه می دهند. بچه ها با اسباب بازی چوبی با بافت، شکل، اندازه و وزن متفاوت آشنا می شوند.

3. پرفروش ترین اسباب بازی چوبی کدام است؟

انواع بریکس و بلوک های چوبی، انواع پازل و جورچینهای چوبی، تخته تعادلی چوبی، تنگرام و انواع اسباب بازی چوبی ساختنی، اسباب بازی های چوبی مشاغل مثل انواع آشپزخانه چوبی و لوازم آشپزی، اسباب بازی مونته سوری چوبی