فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

اسباب بازی جنگی و پلیسی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

تفنگ اسباب بازی پلیسی

دنیای کودکی دنیای بسیار عجیبی است در این دنیا شبیه سازی امری کاملا طبیعی است. مثلا بارها دیده شده که دختران کوچک، علاقه دارند که لباسی شبیه عروسکشان داشته باشند و یا پسران با اصرار از والدین خود می خواهند که لباس پلیسی شبیه شخصیت کارتونی تهیه کنند. اسباب بازی ها، کارتون ها و سرگرمی ها در شکل گیری شخصیت کودک تاثیر بسزایی دارند. یکی از وسایل مورد علاقه پسر بچه‌ها تفنگ اسباب بازی پلیسی می‌باشد.

تفنگ‌ اسباب بازی از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به تفنگ‌ واقعی دارند و همین امر سبب شده که به یکی از اسباب بازی‌های مورد علاقه کودکان تبدیل شود. مکانیسم بازی با هریک از تفنگ‌ها متفاوت است، مثلا برخی از تفنگ‌ها توپ پرتاب می‌کنند و برخی دیگر ترقه خورده و بیشتر به یک تفنگ واقعی نزدیک می‌شوند و بعضی آبپاش هستند. تفنگ اسباب بازی پلیسی تنوع زیادی دارد که بسته به سلیقه کودک خود می‌توانید مدل دلخواه را برای کودک خود تهیه کنید. همچنین جنس بدنه تفنگ اسباب بازی پلیسی معمولا از پلاستیک می‌باشد، و همین امر سبب سبکی آن می شود و کودک می تواند به راحتی آن را در دست گرفته و با آن بازی کند.

اگر قصد خرید تفنگ اسباب بازی را دارید، در اینجا انواع تفنگ اسباب بازی پلیسی را معرفی کرده و یک سری نکات مهم را که هنگام خرید تفنگ اسباب بازی باید به آن‌ها توجه داشته باشید یادآوری می کنیم. پیشنهاد می شود از انواع اسباب بازی ساختنی پیکوتویز دیدن فرمایید.

خوب است در ابتدا سوالایی که ممکن است قبل از خرید تفنگ اسباب بازی پلیسی مطرح می شود را بررسی کنیم؟

آیا خرید تفنگ اسباب بازی پلیسی باعث ایجاد خشونت در کودک می شود؟

همان گونه که دختران در سنین پایین به عروسک های مختلفی علاقه دارند، تفنگ اسباب بازی پلیسی نیز در سنین پایین مورد توجه پسران قرار می گیرد. اما این علاقه به تدریج از بین می رود و این گونه بازی ها جای خود را به فعالیت های ورزشی و مسابقه های فکری می دهد. البته تنها در مواقعی که فرزند شما هنگام استفاده از این گونه اسباب بازی ها، رفتار های خشونت آمیز واقعی از خود نشان می دهد اسباب بازی های دیگر که باعث دعوت به آرامشش می شود مانند بازی های فکری، لگو، خمیر بازی و... مناسب تر است

تفنگ اسباب بازی پلیسی چگونه باعث تقویت تخیل و مهارت های دیگر کودک می شود؟

نقش دزد و پلیس همیشه برای کودکان جذاب است. کودکان می توانند گاهی در نقش یک پلیس کارکشته حاضر شوند و با کمک تفنگ اسباب بازی پلیسی به دستگیری آدم بدها بپردازند و یا گاهی دزدی که در حال فرار از چنگ قانون است در این مورد می توانند از قوه تخیل خود استفاده کننید و هر بار یک سناریو مهیج و جالب برای خودشان بسازند. در این مورد شما محدودش نکنید و بگذارید آزادانه به پرورش تخیل بپردازد حتی بعضا خوب است که با کودکتان همراه شوید و با این کار اعتماد به نفسش را به عنوان سرگروه تقویت می کنید. پیشنهاد می شود جهت خرید اسباب بازی ورزشی کلیک کنید.

انواع تفنگ‌ اسباب بازی پلیسی:

 • تفنگ‌ اسباب بازی آبپاشیکی از هیجان انگیز ترین و بهترین نوع تفنگ اسباب بازی پلیسی از نوع آبپاش است. که کودکان می توانند بخصوص در فصل تابستان از آن استفاده کنند و ساعتها با این اسباب بازی و با والدین سرگرم شوند.
 • تفنگ‌ اسباب بازی ترقه‌ایاین مدل تفنگ اسباب بازی پلیسی امکان پرتاب تیر یا ساچمه را ندارد و خطری ندارد فقط صدایی شبیه شلیک با اسلحه واقعی را تولید می‌کند. این اسباب بازی برای کودکان بالای 6 سال توصیه می شود چراکه کودکان کوچکتر گوش حساسی داند و ممکن است برای شنوایی آنها خطرناک باشد.
 • تفنگ‌ اسباب بازی باتری خوراین تفنگ اسباب بازی کاملا بی خطر است و هیچ صدای بلندی تولید نمی کند این مدل تنفگ اسباب بازی پلیسی فقط با ایجاد صداها و نور های جالب کودک شما را سرگرم می‌کنند.
 • تفنگ‌ اسباب بازی ژله‌ای: این تفنگ اسباب بازی قابلیت پرتاب تیر دارند، اما تیر این تفنگ‌ها از یک ماده ژله‌ای ارزان ساخته می‌شود که بسیار ارزان است و در تمام اسباب بازی فروشی‌ها موجود می‌باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این تفنگ می‌توان به بی خطر بودن آن‌ها اشاره کرد اما ترجیحا آن را مستقیما یه صورت و چشم نشانه نگیرید.
 • تفنگ‌ اسباب بازی با تیر فومیاین تفنگ هم قابلیت پرتاب تیر را دارد. اما به دلیل فومی بودن آن بی خطر است اما توصیه می شود هیچگاه این تفنگ ها را به سمت چشم یا صورت نشانه نگیرید چون به دلیل سرعتش ممکن است دردناک باشد. این تیرها چند بار مصرف بوده و در صورت گم شدن به راحتی در اسباب بازی فروشی‌ها موجود است.
 • تفنگ‌های اسباب بازی ساچمه‌ایاین تفنگ در دسته تفنگ‌های بادی قرار می‌گیرد. این تفنگ اسباب بازی پلیسی در صورت برخورد با چشم می‌تواند خطرات جدی را برای کودک شما به وجود آورد. زیرا این ساچمه‌های پلاستیکی با سرعت بالا به بیرون پرتاب می‌شوند. این مدل مناسب نوجوان می‌باشد و توصیه می‌کنم برای کودک خود از آن استفاده نکنید. ساچمه‌های آن به راحتی در اسباب بازی فروشی‌ها پیدا می‌شود. پیشنهاد می شود از انواع اسباب بازی چوبی پیکوتویز دیدن فرمایید.

خرید تفنگ اسباب بازی چه مزایایی برای کودکان دارد؟

 • تفنگ اسباب بازی پلیسی باعث افزایش مهارت تخیل در کودکان می شود
 • این اسباب بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب خواهد بود.
 • باعث افزایش تمرکز و دقت می شود
 • باعث هماهنگی عضلات چشم و دست می شود.
 • باعث تقویت اعتماد به نفس در کودک می شود

هنگام خرید تفنگ اسباب بازی پلیسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 1. قیمت محصولقیمت نقش مهمی در انتخاب اسباب بازی دارد به همین دلیل اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید اسباب بازی توجه به قیمت آن می‌باشد. یکی از نکات قابل توجه این است که قبل از خرید تفنگ اسباب بازی پلیسی بودجه خود را مشخص کنید در اینصورت گزینه های اضافی حذف شده و انتخاب محدود می شود و می توانید متناسب با بودجه تان انتخاب مناسب داشته باشید.
 2. نوع تفنگتفنگ اسباب بازی پلیسی انواع مختلفی دارد از جمله مدل های این محصول می توان به تفنگ های بادی و یا آبی ، موزیکال ، هفت تیر ، مسلسل ، کلت ، کلاشینکف ، اسنایپر و … اشاره کرد. انتخاب مدل های تفنگ اسباب بازی بستگی به روحیه و همچنین سن کودک شما دارد.
 3. تناسب سنبرای خرید تفنگ اسباب بازی پلیسی به سن کودک دقت کنید. تفنگ‌های موزیکال و چراغ د ار برای کودکان  تا 6 سال گزینه منسبی هستند و تا مدت‌ها کودک شما با آن سرگرم می‌شود. اما یک سری تفنگ مثل تفنگ های ساچمه‌ای که ساچمه‌های پلاستیکی را با سرعت زیادی پرتاب می‌کنند، بسیار خطرناک بوده و در صورت عدم درک درست از وسیله ممکن است به اطرافیان خود صدمه وارد کنند و برای کودکان 12 سال به بال مناسب است.
 4. جنس بدنههمیشه تفنگ های پلاستیکی از تفنگ های فلزی ایمن تر هستند چراکه کودکان کوچک میل به پرتاب کردن زیادی دارد و در صورت پرتاب ممکن است آسیب جدی وارد شود. البته که هنگام خرید تفنگ اسباب بازی پلیسی دقت کنید که پلاستیک درجه 1 و باکیفیت باشد چراکه همانقدری که کودک میل به پرتاب کردن دارد اسباب بازی را در دهان خود نیز قرار می دهد پلاستیک استاندارد و با کیفیت خطر کمتری دارد و از لحاظ شیمیایی و مواد سمی آزمایش شده هستند و همچنین عمر طولانی تری دارند.
 5. وزن و اندازه تفنگهمیشه قبل از خرید این محصول اندازه و وزن آن را با فیزیک بدنی کودک خود مقایسه کنید. چراکه تفنگ اسباب بازی پلیسی اگر متناسب با اندازه کودک نباشد ممکن است جابجایی آن نیز بوسیله کودک سخت باشد و کم کم دل کودک را می زند
 6. امکانات جانبی: قبل از خرید تفنگ اسباب بازی پلیسی از لوازم جانبی آن هم مطلع شوید برخی از تفنگ ها دارای چراغ قوه و دست بند و نارنجک و بی سیم و … هستند. 

با در نظر گرفتن نظر کودکان در خرید باعث افزایش اعتماد به نفس او در تمامی مراحل زندگی فرزندتان می شود. کودکان خود را از خرید بازی های جنگی و خشونت آمیز منع نکنید زیرا که باعث حریص شدن کودک می شود .از طرف دیگر در خرید اسباب بازی های خشن و جنگی برای کودک افراط نکنید، فقط در حدی اجازه دهید کودک با این نوع اسباب بازی ها آشنا شده و آن ها را تجربه کند. با شناخت روحیات و رفتار کودک خود و مطالعه در این زمینه، می توانیم رفتارهای متعادلی با کودکان داشته باشیم. 

خرید اسباب بازی جنگی پسرانه، اساب بازی جنگی ارتشی، وسایل پلیسی اسباب بازی و متنوع ترین انواع اسباب بازی پسرانه. با خرید انواع اسباب بازی پسرانه در پیکوتویز از گارانتی سلامت و ضمانت کیفیت بهره مند شوید.

با خرید انواع اسباب بازی پسرانه جنگی وتفنگ پلیسی اسباب بازی و وسایل پلیس اسباب بازی در پیکوتویز از گارانتی سلامت و ضمانت کیفیت بهره مند شوید. اگر قصد خرید اسباب بازی پسرانه جدید و باحال را دارید این صفحه مخصوص شماست. شما میتوانید به اضافه کردن محصول مورد نظر خود به سبد خرید آن را با گارانتی سلامت و کیفیت در سریع ترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید. 

برخی از سوالات رایج:

1. خرید تفنگ اسباب بازی چه مزایایی برای کودکان دارد؟

تفنگ اسباب بازی پلیسی باعث افزایش مهارت تخیل، افزایش تمرکز و دقت، تقویت اعتماد به نفس و هماهنگی عضلات چشم و دست در کودکان می شود.

2. هنگام خرید تفنگ اسباب بازی پلیسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قیمت محصول، نوع تفنگ، سن، جنس بدنه، وزن و اندازه تفنگ و امکانات جانبی.