درباره پیکو

پیکو تویز با هدف فروش تجهیزات و وسایل بازی کودکان و توسعه فضاهای تفریحی و سرگرمی فعالیت خود را از سال 1386 با تولید لوازم بازی کودکان و همچنین تهیه و عرضه محصولات از بهترین و معتبرترین برندهای اسباب بازی و سیسمونی خارجی و داخلی آغاز نموده است.

فروشگاه اسباب بازی اینترنتی پیکوتویز

در کنار فروشگاه فیزیکی مستقر در شهرستان ساری که امکان خرید حضوری را برای تمام مشتریان فراهم ساخته، پیکو تویز با طراحی وب سایتی جامع و کامل، خرید اینترنتی و ارسال به سراسر کشور را نیز در زمره اصلی ترین خدمات خود قرار داده است.

واحد تولیدی این مجموعه با ساخت لوازم بازی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها تجربه استفاده از بهترین تولیدات داخلی را برای والدین ، صاحبان مهدکودک و خانه های بازی فراهم ساخته است.

فروشگاه اسباب بازی پیکوتویز

ما بر این باوریم که انتخاب درست بازی و  اسباب بازی برای کودکان کلید درخشش خلاقیت درآنها می باشد پس همکاران ما در واحد فروش در انتخاب هرچه بهتر و راحت تر محصولات به شما کمک خواهند کرد و همه ی اطلاعات لازم و ضروری را در مورد محصول مورد نظر شما و خدمات پس از فروش آن را در اختیارتان قرار خواهند داد.

پیکوتویز

همچنین در واحد مشاوره، متخصصان ما به شما در تجهیز، راه اندازی و بازسازی پارکهای بازی ، مهدکودکها و خانه های مشاغل یاری می رسانند . این هدف ماست که برای مشتریان خود پارک­هایی با محصولات با کیفیت، جذاب و با هزینه مناسب فراهم کنیم تا به خوبی دیده شوند و در محیطی با استاندارد بالا فعالیت کنند و بستری ایده آل برای آموزش و پرورش کودکان عزیز ایرانی را فراهم کنند.

تجهیز مهدکودک و خانه بازی پیکوتویز

 

بازخوردها
    ارسال نظر