https://piccotoys.com/
Loading...

درباره پیکو

پیکو تویز با هدف فروش تجهیزات و وسایل بازی کودکان و توسعه فضاهای تفریحی و سرگرمی فعالیت خود را از سال 1386 با تولید لوازم بازی کودکان و همچنین تهیه و عرضه محصولات از بهترین و معتبرترین برندهای اسباب بازی و سیسمونی خارجی و داخلی آغاز نموده است.

در کنار فروشگاه فیزیکی مستقر در شهرستان ساری که امکان خرید حضوری را برای تمام مشریان فراهم ساخته، پیکو تویز با طراحی اپلیکیشن و وب سایتی جامع و کامل، خرید اینترنتی و ارسال به سراسر کشور را  نیز در زمره اصلی ترین خدمات خود قرار داده است.

واحد تولیدی این مجموعه با ساخت  لوازم بازی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها تجربه استفاده از بهترین تولیدات داخلی را برای والدین ، صاحبان مهدکودک و خانه های بازی فراهم ساخته است.

ما بر این باوریم که انتخاب درست بازی و  اسباب بازی برای کودکان کلید درخشش خلاقیت درآنها می باشد پس همکاران ما در واحد فروش در انتخاب هرچه بهتر و راحت تر محصولات به شما کمک خواهند کرد و همه ی اطلاعات لازم و ضروری را در مورد محصول مورد نظر شما و خدمات پس از فروش آن را در اختیارتان قرار خواهند داد.

پیکوتویز

همچنین در واحد مشاوره، متخصصان ما به شما در تجهیز، راه اندازی و بازسازی پارکهای بازی ، مهدکودکها و خانه های مشاغل یاری می رسانند . این هدف ماست که برای مشتریان خود پارک­هایی با محصولات با کیفیت، جذاب و با هزینه مناسب فراهم کنیم تا به خوبی دیده شوند و در محیطی با استاندارد بالا فعالیت کنند و بستری ایده آل برای آموزش و پرورش کودکان عزیز ایرانی را فراهم کنند.

 

نظرات
    برگشت به بالا