فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

راکر کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

راکر کودک

راکر کودک از دیرباز جزء اصلی اسباب بازی کودکان بود، یک اسباب‌بازی سنتی که برای سرگرمی، آموزش و ورزش کودکان خردسال چیزهای زیادی برای ارائه دارد.از بدو تولد، مادران در سراسر جهان فرزندان خود را تکان می دهند. راه‌های زیادی برای تکان دادن کودک وجود دارد: در آغوش خود، در تاب، سوار بر اسب گهواره‌ای و.... .با وجود اینکه کودکان در عصر فناوری و ارتباط اکثرا به چراغ‌ها، اسباب‌بازی‌های الکترونیکی و بدتر از آن گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها علاقه نشان می دهند، راکر کودک در عین سادگی توانایی‌اش در جلب توجه کودکان قابل توجه است.

فواید مرتبط با راکر بسیار زیاد است. اگر در خرید راکر برای کودک خود تردید دارید ما به شما کمک خواهیم کرد تا نگاهی دقیق تر به برخی از مزایای کمتر شناخته شده از راکر کودک بیاندازید. 

متنوع ترین مدل های راکر بچه گانه مانند: راکر اسب ، راکر موزیکال، راکر چوبی و ... با گارانتی سلامت و ضمانت کیفیت کالا در اسباب بازی فروشی آنلاین پیکوتویز! جهت خرید واکر چوبی کودک کلیک کنید.

خرید راکر کودک چه مزایایی در رشد کودکان دارد؟

1. تعادل و مهارت های حرکتی را بهبود می بخشند

همه ما می دانیم که مهارت های حرکتی کودک برای کشف و تعامل دنیای اطرافشان بخش مهمی از رشد آنها محسوب می شود. نباید ارزش راکرها و سایر اسباب بازی های گهواره ای را در رشد کودک دست کم بگیرید.

هنگامی که کودک شما از راکر استفاده می کند، فقط به جلو و عقب تکان نمی خورد، بلکه در حال تمرکز روی فرمان و قرار دادن اندام های خود در کنار هم برای ایجاد حرکت است. حرکاتی که هنگام استفاده از راکر تجربه می شود، می تواند به تحریک سیستم دهلیزی در داخل گوش میانی کمک کند و هنگامی که تحریک شود، تعادل کودک شما را بهبود می بخشد همچنین قرار دادن اعضای بدن آنها (مانند پاها و بازوها) در محل مناسب راکر، همگی هماهنگی بین دست ها، بازوها و پاها را تقویت می کند.

این سیستم برای حفظ تعادل ضروری است. راکر کودک و نوزاد به آموزش کودک برای استفاده از بخش های عضلانی بزرگ‌تر، به‌ویژه قدرت بالاتنه‌شان برای ایستادن آنها بر روی اسباب‌بازی راکر کمک می کند.

در ابتدا به والدین توصیه می کنیم تا زمانی که بدن کودکشان شروع به یادگیری چگونگی تعادل می کند به کودک کمک کنند تا نحوه استفاده از راکر را بیاموزند. پس به آنها کمک کنید تمرین کنند تا زمانی که بتوانند به تنهایی راکر را کنترل کنند. جهت خرید موتور پایی کلیک کنید.

2. به آرامش کودکان کمک می کنند

ما به طور غریزی کودکی که گریه می کند را تکان میدهیم. دلیل این امر آن است که تکان دادن کودک به ایجاد ضربان قلب سالم و همچنین گردش خون خوب کمک می کند. حرکت تکان دادن به کودک احساس امنیت می دهد و بنابراین اثر آرام بخشی دارد.با توجه به اینکه تکان دادن به جلو و عقب باعث آرامش می شود، راکر کودک گزینه عالی برای کمک به آرامش کودکان بیش فعال است.

اگر بچه‌هایی دارید که اغلب بیش از حد هیجان‌زده، بیش‌فعال یا بی‌قرار می‌شوند، راکر کودک می‌تواند راه آسانی برای کمک به آنها برای آرام کردن آنها باشد. این امر به ویژه در مورد کودکان مبتلا به اختلالات حسی یا اوتیسم نیز صادق است.

اثر تسکین‌دهنده اسباب بازی راکر می‌تواند به طور باورنکردنی در آرام کردن آن‌ها مؤثر باشد، به آن‌ها کمک کند ورودی‌های روزشان را سازماندهی کنند و آرامش داشته باشند. کودکان اوتیستیک همچنین از اسباب‌بازی‌هایی لذت می‌برند که بتوانند به تنهایی و بدون نیاز به تعامل اجتماعی با آن بازی کنند. یک راکر اسب چوبی خوب می تواند در مواقعی که بیش از حد تحریک شده و تحت استرس هستند، این پناهگاه را به آنها بدهد. پیشنهاد می شود از انواع سه چرخه کودک پیکوتویز دیدن فرمایید.

3. آنها به تشویق بازی خلاقانه و مستقل کمک می کنند

در حالی که یک راکر خوب می‌تواند نقطه عطف اتاق خواب یا مهد کودک هر کودکی باشد، می تواند یک بخشی از دکوراسیون اتاق کودک نیز باشد. راکر کودک همچنین اسباب‌بازی‌ هستند که می‌توانند آن‌ها را بیش از سایر اسباب بازی ها به دنیای تخیلی خود متصل کنند.

راکر کودک کوچولوی شما را قادر می سازند تا به تخیل خود بال و پر دهد، خواه گاوچران سوار بر اسب باشند یا غارنشینان سوار بر دایناسور گهواره ای - این راکر کودک امکانات زیادی را ارائه می دهند.تمام این بازی ها نه تنها به خلاقیت بلکه مهارت های مختلف ضروری نیز کمک کند.  پیشنهاد می شود از انواع اسکوتر کودک پیکوتویز دیدن فرمایید.

4. آنها به کودک شما کمک می کنند تا حس ریتم را ایجاد کند

مهارت‌های ظریف حرکتی می‌توانند با مغز برای ایجاد حس ریتم همکاری کنند. هنگامی که آنها از راکر کودک استفاده می کنند، چه در حال تکان دادن باشند و چه روی آن نشسته باشند، مغز آنها در حین حرکات آهسته و سریع خود ریتم را حس می کند. 

با گذشت زمان، کوچولوی شما می‌آموزد که چگونه حرکت او بر حرکت راکر تأثیر می‌گذارد، به طوری که می‌تواند سرعت حرکت آن را با استفاده از ریتم بدن خود کنترل کند و اینکه می آموزند چگونه می‌توانند راکر را سریع‌تر یا آهسته‌تر تکان دهند، همگی به حس ریتم و رشد فیزیکی آنها بستگی دارد که می‌توانند از داشتن یک راکر کودک دوست‌داشتنی بهره ببرند.

این یک مهارت ضروری برای رشد است، زیرا درک و هماهنگی بخش‌های مختلف بدن یک مهارت فوق‌العاده مفید است که برای تعادل، ورزش، رقص و در واقع تقریباً در تمام زمینه‌های زندگی قابل استفاده است. همانند حس ریتم، احساسات بصری آنها در حین بازی با راکر کودک نیز تحریک می شود. راکر اسب برای کودکان نوپا ورزش بصری عالی محسوب می شود.

اما بیشتر از دیدگاه کودکان 6 ماهه، هنگام نشستن روی اسب گهواره ای توسط شما احتمالاً نمی دانند چه کار می کنند، اما از دیدگاه های متفاوتی که از طریق حرکت راکرها ارائه می شود لذت می برند. ادراک بصری نیز بخشی از اجزای تشکیل دهنده آنها برای یادگیری نحوه حرکت در فضا است، از این رو به توسعه مهارت های تعادلی و در نهایت مهارت های حرکتی آنها کمک می کند. جهت خرید اسباب بازی کودک 2 سال کلیک کنید.

5. آنها مهارت های اجتماعی را از طریق همکاری، اشتراک گذاری و بازی نوبتی بهبود می بخشند

فلسفه ما همیشه تشویق خلاقیت و بازی مستقل از طریق اسباب بازی هایمان است. راکر کودک به کودک شما این امکان را می‌دهند که دنیای کابوی‌ها یا داستان‌های پرنسس خود را تصور کند. یک راکر خوب و باکیفیت می تواند به سادگی بهترین دوست و همراه در اتاق خواب کودک شما باشد. همه اینها ایده بازی مستقل را ترویج می کند.

مهارت‌های اجتماعی جز مهارت های اساسی و یکی از مهم‌ترین شاخص‌های موفقیت، هم در مدرسه و هم در مراحل بعدی زندگی هستند. راکر کودک می‌توانند به رشد آن‌ها کمک کنند، به طور فعال به ترویج بازی‌های مشارکتی و نوبتی کمک می‌کنند و به کودکان در مورد اشتراک‌گذاری و انتظار برای نوبت آموزش می‌دهند.این مهارت ها مانند گوش دادن، همکاری، و مهمتر از همه، به اشتراک گذاری ، به طور طبیعی به وجود نمی آیند.

آنها به زمان و تشویق نیاز دارند تا در آنها رشد کنند. این تنها با قرار دادن فعالانه کودک شما در موقعیت‌هایی با همسالان خود انجام می‌شود. از سوی دیگر، زمانی که کودک شما در حال بازی با خواهر و برادر خود یا سایر کودکان است، یک اسباب بازی بزرگتر دوست داشتنی مانند راکر کودک، می تواند اشتراک گذاری و همکاری را به او بیاموزد. جهت خرید اسباب بازی نوزاد کلیک کنید.

ما فواید بی‌شمار راکر کودک را برای نوزاد و کودک شما از نظر فواید جسمی و حسی، مزایای نیازهای ویژه و فواید عاطفی و ذهنی مشخص کرده‌ایم. شما متوجه خواهید شد که برخی از این مزایا ممکن است پاسخ قطعی به سوالاتی مانند این که چه سنی برای اسب گهواره ای مناسب است، یا اینکه یک اسب گهواره ای چقدر دوام می آورد، به شما نمی دهد.

بهترین اسب های گهواره ای برای نوزاد یا کودک نوپا یا حتی کودک خردسال شما ممکن است بیشتر از آنچه انتظار دارید دوام بیاورند زیرا می توانند به طور مداوم فوایدی را برای فرزندان شما فراهم کنند!

راکر کودک نوعی الاکلنگ کودک محسوب میشود و کارکردی مشابه آن دارد. راکر کودک در طرح های مختلفی مثل اسب چوبی کودک، راکر چوبی و پارچه ای و ... وجود دارد و حس و حال یک سواری واقعی را به کودک میدهد. راکر کودک میتواند بهترین اسباب بازی کودک و یا حتی بهترین هدیه برای سیسمونی نوزاد باشد.

در این صفحه میتوانید لیست قیمت انواع راکر کودک مانند راکر اسب چوبی، راکر کودک خارجی، راکر کودک پلاستیکی، راکر کودک ماهی و ... را مشاهده و خریداری نمایید.

برخی از سوالات رایج:

1. خرید راکر کودک چه مزایایی در رشد کودکان دارد؟

1. تعادل و مهارت های حرکتی را بهبود می بخشند، 2. به آرامش کودکان کمک می کنند، 3. تشویق کودکان به بازی خلاقانه و مستقل و ...

2. خرید راکر کودک چگونه باعث آرامش بچه ها می شود؟

ما به طور غریزی کودکی که گریه می کند را تکان میدهیم. دلیل این امر آن است که تکان دادن کودک به ایجاد ضربان قلب سالم و همچنین گردش خون خوب کمک می کند. حرکت تکان دادن به کودک احساس امنیت می دهد و بنابراین اثر آرام بخشی دارد.با توجه به اینکه تکان دادن به جلو و عقب باعث آرامش می شود، راکر کودک گزینه عالی برای کمک به آرامش کودکان بیش فعال است.