فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

لوازم آب بازی و شن بازی کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 ... 6 7 8

شن بازی کودکان

آموزشهای اولیه، بهترن موقعیت برای رشد جسمی، اجتماعی و عاطفی کودکان است.کودکان هر روزه چیزهای جدیدی یاد میگیرند، راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید به آنها در یادگیری و رشد کمک کنید. یکی از راه‌های سرگرم‌کننده، بازی با آب و شن بازی کودکان است که به روش‌های مختلف، از فیزیکی گرفته تا احساسی، به رشد کمک می‌کند. در ميان بازی های كودكان هيچ چيزی به اندازه شن بازی و آب بازی برای كودكان سرگرم كننده و لذت بخش نيست.. كودكان همين كه به آب و شن ميرسند آنقدر به وجد می آيند كه شروع به فعاليت می نمايند. در این صفحه شما با انواع اسباب بازی آب بازی و ابزار شن بازی کودکان و همچنین شن بهداشتی مخصوص بازی بچه ها آشنا می شوید.

امروزه شن بازی کودکان به قدری دارای اهمیت است که در تمامی کلینیک‌های مشاوره و روان درمانی کودک شن بهداشتی و ابزار شن بازی، به عنوان یکی از وسایل ضروری اتاق بازی محسوب می‌شود. از انواع سرسره بادی و پارک بادی پیکوتویز دیدن فرمایید.

همانطور که میدانید، این فرصتی برای کودکان است که سرگرم شوند و از غید و بند های نظافتی رها شوند و خودشان باشند!

بدون شک، قرار گرفتن در فضای باز کلید سلامتی و تندرستی فرزندانمان است. کودکان هرچه زمان بیشتری را خارج از منزل سپری کنند، احتمال ارتباط با محیط و کودکان دیگر بیشتر می شود.آب بازی و شن بازی کودکان نه تنها حس آرامش را القا می کند، بلکه اندورفینی که تولید می کند سبب می شود کودکان در تمام طول روز خندان باشند. حفاری، اسکوپ کردن، ریختن و ساختمان سازی در حین شن بازی کودکان بسیار سرگرم کننده است و نوعی فعالیت ورزشی محسوب می شود به همین دلیل مهارت های حرکتی درشت و رشد عضلانی کودک را بهبود می بخشد.

در اینجا چند مزیت آب بازی و شن بازی کودکان آورده شده است:

هماهنگی دست و چشم را توسعه می دهد

بازی با آب و شن بازی کودکان مهارت های حرکتی ظریف و هماهنگی دست و چشم را از طریق اعمالی مانند پر کردن، فشردن، خالی کردن، هم زدن، حمل کردن و پرتاب کردن افزایش می دهد. کودکان به طور مداوم در حال آزمایش و توسعه توانایی های فیزیکی خود در حین بازی کردن هستند. همچنین می توانند از حرکات ظریف تر مانند لمس کردن، بافت شن را تجزیه و تحلیل کنند.بازی با آب و شن بازی کودکان، بستری درخشان برای تشویق و آزمایش تمام جنبه های حرکت ایجاد می کند. همینطور از منظر حرکتی درشت، کودکان می‌توانند به راحتی ماسه خیس را بردارند و تعادل و هماهنگی را روی سطح ناهموار شن و ماسه برقرار کنند. پیشنهاد می شود از انواع کلبه کودک پیکوتویز دیدن فرمایید.

تصدیق حسی را توسعه می دهد

آب بازی و شن بازی کودکان، تجربیات بافتی و دمایی متفاوتی را ارائه می دهند و به کودکان کمک می کنند تا تغییرات حسی را بشناسند و به آنها پاسخ دهند. همچنین به آنها اجازه می دهد تا با مواد مختلف بازی کنند و در مورد آنها اکتشاف کنند، یعنی ماسه خشک دانه دانه است و ماسه های مرطوب به هم می چسبند.

مهارت های اجتماعی را توسعه می دهد

بازی های گروهی و خانه های بازی محیط مناسبی برای رشد مهارت های اجتماعی کودکان است. همانطور که کودکان با آب و شن، بازی می کنند، با نقش و مهارت هایی مانند همکاری و اشتراک گذاری آشنا می شوند و آن را تقویت می کنند و همچنین از آنجایی که کودکان منبع انرژی هستند، آب بازی و شن بازی کودکان خردسال هم نیروبخش و هم آرامش بخش و هم تخلیه کننده انرژی است.

یادگیری علوم و ریاضی را توسعه می دهد

تماشا و بازی با آب و شن بازی، کودکان را با مفاهیم ساده ی علمی و ریاضی مانند یادگیری اصطلاحاتی مانند کامل، خالی، نصف، کمتر آشنا می کند. همچنین به آنها اجازه می دهد تا با اندازه گیری، بازی کنند، حجم ها را مقایسه کنند و حرکت را مشاهده کنند. نه تنها این، بلکه به توسعه تفکر خلاق، تخیل و حل مسئله کمک می کند. پیشنهاد می شود جهت خرید و مشاهده انواع الاکلنگ کودک کلیک کنید.

اعتماد به نفس

در کنار مهارت های حرکتی، آب بازی و شن بازی کودکان یک اعتماد به نفس سالم و چالش برانگیز از سنین پایین، ایجاد می کند. کودکان خردسال نسبت به احساسات و مکان‌های ناشناخته محتاط هستند، تجهیزات شن بازی کودکان و آب بازی، این امکان را به آنها می دهد تا با خیال راحت و آسان به کشف احساسات جدید بپردازند. این بازی ها اعتماد به نفس فردی را تقویت می کند و کنجکاوی کودک را تقویت می کند. ایجاد این خصیصه به یادگیری در طول زندگی، از تلاش برای سرگرمی های جدید گرفته تا افزایش موفقیت در کلاس درس، بسیار سودمند است.

خلاقیت و تفکر فرضی

خلاقیت یک مهارت کاملاً انتزاعی است که آموزش آن تقریبا غیرممکن است. با این حال، درگیر کردن کودک با فعالیت های هنری یا تخیلی می تواند برای بهبود تفکر فرضی و شناخت خلاقیت، مفید باشد. فعالیت هایی اب بازی و شن بازی کودکان به ترویج و ایجاد این استعدادها در سنین پایین کمک می کند و به کودکان اجازه می‌دهد چیز جدیدی خلق کنند، آن را تخریب کنند و سپس مستقیماً از تخیل خود چیز جدیدی بسازند. 

رابطه با طبیعت

یکی از جنبه های فراموش شده در رشد کودک، درگیر شدن با فضاهای بیرونی و محیط های طبیعی زمین است. به این معنی که رشد تکنولوژی و افزایش بازی های کامپیوتری و دنیای مجازی، سبب بی تجربگی از طبیعت و محیط اطراف می شود. پاندمی کرونا باعث شد که کودکان در  خانه بمانند و کمتر با کودکان دیگر در ارتباط باشند.آب بازی و شن بازی کودکان به روش های مختلف باعث ایجاد یک رابطه مثبت با طبیعت می شود. در ابتدا، حین بازی، ارتباط ملایمی بین فضای باز و کودک ایجاد می شود، که باعث می شود در آینده زمان بیشتری را در خارج از خانه بگذرانند. جهت خرید پارک بازی کودک کلیک کنید.

علت و اثر بازی

در نهایت، درک علت و معلول، به ویژه اینکه چگونه اعمال شما تا بر محیط اطراف شما تأثیر بگذارد، یکی از جنبه های اساسی رشد کودک است که آب بازی و شن بازی کودکان می تواند به آن کمک کند. همانطور که کودکان با دو ماده مختلف درگیر می شوند و آنها را دستکاری می کنند، فرآیند بازی به آنها آموزش می دهد که چگونه مواد پس از ترکیب شدن و یا قالب زدن می توانند تغییر کنند.

وسایل شن بازی کودکان و آب بازی

راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با شن و آب در خانه بازی کنید، اما چند نکته مهمی که باید به آن دقت کنید وجود دارد:

  • کودکان باید همیشه تحت نظر باشند، زیرا بازی با آب، می تواند در هر عمقی ممکن است خطرناک باشد.
  • شن و آب بهتر است در وان یا محل مربوط به نگهداری آن باشد.
  • شن بهداشتی به دلیل استانداردهایی که برای کودکان دارد عاری از هرگونه آلودگی و مواد مضر برای کوک است
  • اسباب‌بازی‌ها و وسایل شن بازی و وسایل آب بازی کودکان اضافه کنید تا بچه‌ها آن‌ها را  جمع کنند، شکل دهند، شنا کنند، مخلوط کنند، بریزند و آب بکشند و به طور کلی سرگرم شوند.
  • در صورت بازی کردن در داخل، مطمئن شوید که یک محافظ مانند کفپوش روی زمین و سطحی که کودک در آن آب بازی و یا شن بازی می کند وجود دارد که کودکان روی آن سر نخورند و محیط را کثیف نکنند.
  • اگر خارج از خانه بازی می کنید، مطمئن شوید که این اسباب بازی ها را راحت جمع میکنید و از معرض حشرات و حیوانات دور نگه داشته می شود، به طور مثال داشتن یک استخر شن در دار به این امر بسیار کمک می کند چرا که بعد از اتمام بازی کودک می توان در آن را بست و از آشفتگی جلوگیری کرد.

خرید استخر آب بازی کودکان

امروزه با ورود استخر بادی کودکان آماده مثل استخر اینتکس به بازار, استخر آب از کالایی لوکس به یک ضرورت برای خانه های ویلایی تبدیل شده است و شما با هر بودجه و فضایی میتوانید یکی از مدل های استخر اینتکس را داشته باشید.

در ادامه به چندین مزیت استخر بادی ( استخر آب بازی کودک) و لوازم آب بازی کودکان اشاره میکنیم :

1. استخر اینتکس به راحتی نصب میشود. برای نصب بزرگترین استخر آب بازی اینتکس هم فقط نیاز به یک چکش و پیچ گوشتی دارید. در طول زمستان که نیازی به استخر آب کودکان ندارید به راحتی میتوانید آن را جمع کنید و تا تابستان آینده آن را کنار بگذارید.

2. یک مزیت مهم  خرید استخر بادی کودک ، قابلیت نگهداری آسان آن می باشد. حتی استخر اینتکس بزرگ هم عمق چندانی ندارد و به راحتی تمیز میشود بنابراین مطمئن خواهید بود که فرزندتان در محیطی تمیز و به دور از آلودگی, از آب بازی لذت میبرد. از جدیدترین اسباب بازی حمام کودک پیکوتویز دیدن فرمایید.

3.استخر آب کودک امنیت فرزندتان در حین بازی را تضمین میکند چون دارای لبه های تیز نیست و عمق زیادی ندارد. پس با خیال راحت گوشه ای بنشینید و از  تماشا بازی کردن فرزندتان لذت ببرید. از انواع اسباب بازی کشتی کودکان پیکوتویز دیدن فرمایید.

مشاوران پیکوتویز با توجه به بودجه و فضایی که در اختیار دارید بهترین مدل استخر اینتکس (استخر اب بازی) را به شما پیشنهاد میکنند. جهت مشاهده انواع آویز لباس کودک کلیک کنید.

خرید اسباب بازی آنلاین و جدیدترین مدل های استخر اینتکس و انواع اسباب بازی های آب بازی و شن بازی کودکان با گارانتی کیفیت و ضمانت سلامت کالا را از ما بخواهید.ارسال سریع و همه روزه انواع استخر آب بازی کودکان برای روزهای گرم و شاد تابستانی به سراسر ایران در اسباب بازی فروشی آنلاین پیکوتویز!

برخی از سوالات رایج:

1. خرید وسایل شن بازی کودکان چه مزایایی برای آنها دارد؟

هماهنگی دست و چشم، تصدیق حسی و مهارت های اجتماعی را توسعه می دهد، باعث افزایش اعتماد به نفس، خلاقیت و تفکر فرضی و ارتباط بیشتر با طبیعت می شود.

2. خرید وسایل آب بازی چگونه باعث افزایش اعتماد به نفس در کودکان می شود؟

کودکان خردسال نسبت به احساسات و مکان‌های ناشناخته محتاط هستند، تجهیزات شن بازی کودکان و آب بازی، این امکان را به آنها می دهد تا با خیال راحت و آسان به کشف احساسات جدید بپردازند. این بازی ها اعتماد به نفس فردی را تقویت می کند و کنجکاوی کودک را تقویت می کند.