فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

لوازم آب بازی و شن بازی کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 ... 6 7 8

شن بازی کودکان

آموزشهای اولیه، بهترن موقعیت برای رشد جسمی، اجتماعی و عاطفی کودکان است.کودکان هر روزه چیزهای جدیدی یاد میگیرند، راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید به آنها در یادگیری و رشد کمک کنید. یکی از راه‌های سرگرم‌کننده، تهیه وسایل آب بازی کودکان و شن بازی کودکان است که به روش‌های مختلف، از فیزیکی گرفته تا احساسی، به رشد کمک می‌کند.در ميان بازی های كودكان هيچ چيزی به اندازه شن بازی و آب بازی برای كودكان سرگرم كننده و لذت بخش نيست. كودكان همين كه به آب و شن ميرسند آنقدر به وجد می آيند كه شروع به فعاليت می کنند. در این صفحه شما با انواع وسایل آب بازی و ابزار شن بازی کودکان و همچنین شن بهداشتی مخصوص بازی بچه ها آشنا می شوید.

امروزه شن بازی کودکان به قدری دارای اهمیت است که در تمامی کلینیک‌های مشاوره و روان درمانی کودک شن بهداشتی، وسایل آب بازی و ابزار شن بازی، به عنوان یکی از وسایل ضروری اتاق بازی محسوب می‌شود. از انواع سرسره بادی و پارک بادی پیکوتویز دیدن فرمایید.

همانطور که میدانید، این فرصتی برای کودکان است که سرگرم شوند و از قید و بند های نظافتی رها شوند و خودشان باشند!

بدون شک، قرار گرفتن در فضای باز کلید سلامتی و تندرستی فرزندانمان است. کودکان هرچه زمان بیشتری را خارج از منزل سپری کنند، احتمال ارتباط با محیط و کودکان دیگر بیشتر می شود.آب بازی و شن بازی کودکان نه تنها حس آرامش را القا می کند، بلکه اندورفینی که تولید می کند سبب می شود کودکان در تمام طول روز خندان باشند. حفاری، اسکوپ کردن، ریختن و ساختمان سازی در حین شن بازی کودکان بسیار سرگرم کننده است و نوعی فعالیت ورزشی محسوب می شود به همین دلیل مهارت های حرکتی درشت و رشد عضلانی کودک را بهبود می بخشد.

در اینجا چند مزیت آب بازی و شن بازی کودکان آورده شده است:

هماهنگی دست و چشم را توسعه می دهد

آب بازی و شن بازی کودکان مهارت های حرکتی ظریف و هماهنگی دست و چشم را از طریق اعمالی مانند پر کردن، فشردن، خالی کردن، هم زدن، حمل کردن و پرتاب کردن افزایش می دهد. کودکان به طور مداوم در حال آزمایش و تقویت توانایی های فیزیکی خود در حین بازی کردن هستند. همچنین می توانند از حرکات ظریف تر مانند لمس کردن، بافت شن را تجزیه و تحلیل کنند. آب بازی و شن بازی کودکان، زمینه ای عالی برای تشویق و آزمایش تمام جنبه های حرکتی کودک ایجاد می کند. بطور کلی کودکان می‌توانند به راحتی ماسه خیس را بردارند و تعادل و هماهنگی را روی سطح ناهموار شن و ماسه برقرار کنند. پیشنهاد می شود از انواع کلبه کودک پیکوتویز دیدن فرمایید.

ویژگی های حسی را تقویت میکند

آب بازی و شن بازی کودکان، تجربیات بافتی و دمایی متفاوتی را ارائه می دهند و به کودکان کمک می کنند تا تغییرات حسی را بشناسند و به آنها پاسخ دهند. همچنین به آنها اجازه می دهد تا با مواد مختلف بازی کنند و در مورد آنها اکتشاف کنند، یعنی شن بهداشتی خشک دانه دانه است و شن های مرطوب به هم می چسبند.

مهارت های اجتماعی را تقویت میکند

بازی های گروهی و خانه های بازی محیط مناسبی برای رشد مهارت های اجتماعی کودکان است. همانطور که کودکان با آب و شن، بازی می کنند، با نقش و مهارت هایی مانند همکاری و اشتراک گذاری آشنا می شوند و آن را تقویت می کنند و همچنین از آنجایی که کودکان منبع انرژی هستند، آب بازی و شن بازی کودکان خردسال هم نیروبخش و هم آرامش بخش و هم تخلیه کننده انرژی است.

یادگیری علوم و ریاضی را تقویت میکند

تماشا و بازی با آب و شن بازی، کودکان را با مفاهیم ساده ی علمی و ریاضی مانند یادگیری اصطلاحاتی مانند کامل، خالی، نصف، کمتر آشنا می کند. همچنین به آنها اجازه می دهد تا با اندازه گیری، بازی کنند، حجم ها را مقایسه کنند و حرکت را مشاهده کنند. نه تنها این، بلکه به توسعه تفکر خلاق، تخیل و حل مسئله کمک می کند. پیشنهاد می شود جهت خرید و مشاهده انواع الاکلنگ کودک کلیک کنید.

اعتماد به نفس کودک را تقویت میکند

در کنار مهارت های حرکتی، آب بازی و شن بازی کودکان یک اعتماد به نفس سالم و چالش برانگیز از سنین پایین، در کودکان ایجاد می کند. کودکان خردسال نسبت به احساسات و مکان‌های ناشناخته محتاط هستند، تجهیزات شن بازی کودکان و وسایل آب بازی مانند استخر آب بازی، این امکان را به آنها می دهد تا با خیال راحت و آسان به کشف احساسات جدید بپردازند. این بازی ها اعتماد به نفس فردی را تقویت می کند و کنجکاوی کودک را تقویت می کند. ایجاد این خصیصه به یادگیری کودک در طول زندگی، از تلاش برای سرگرمی های جدید گرفته تا افزایش موفقیت در کلاس درس، بسیار سودمند است.

خلاقیت و تفکر فرضی

خلاقیت یک مهارت کاملاً انتزاعی است که آموزش آن تقریبا غیرممکن است. با این حال، درگیر کردن کودک با فعالیت های هنری یا تخیلی می تواند برای بهبود تفکر فرضی و شناخت خلاقیت، مفید باشد. فعالیت هایی آب بازی و شن بازی کودکان به ترویج و ایجاد این استعدادها در سنین پایین کمک می کند و به کودکان اجازه می‌دهد چیز جدیدی خلق کنند، آن را تخریب کنند و سپس مستقیماً با کمک تخیل خود چیز جدیدی بسازند. 

رابطه با طبیعت

یکی از جنبه های فراموش شده در رشد کودک، درگیر شدن با فضاهای بیرونی و محیط های طبیعی زمین است. به این معنی که رشد تکنولوژی و افزایش بازی های کامپیوتری و دنیای مجازی، سبب بی تجربگی از طبیعت و محیط اطراف می شود. پاندمی کرونا باعث شد که کودکان بیشتر ساعات روز در خانه بمانند و کمتر با کودکان دیگر در ارتباط باشند.آب بازی و شن بازی کودکان به روش های مختلف باعث ایجاد یک رابطه مثبت با طبیعت می شود. در ابتدا، حین بازی، ارتباط ملایمی بین فضای باز و کودک ایجاد می شود، که باعث می شود در آینده زمان بیشتری را در خارج از خانه بگذرانند. جهت خرید پارک بازی کودک کلیک کنید.

علت و اثر بازی

در نهایت، درک علت و معلول، به ویژه اینکه چگونه اعمال شما تا بر محیط اطراف شما تأثیر بگذارد، یکی از جنبه های اساسی رشد کودک است که آب بازی و شن بازی کودکان می تواند به آن کمک کند. همانطور که کودکان با دو ماده مختلف درگیر می شوند و آنها را دستکاری می کنند، فرآیند بازی به آنها آموزش می دهد که چگونه مواد پس از ترکیب شدن و یا قالب زدن می توانند تغییر کنند.

وسایل شن بازی کودکان و آب بازی

راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با شن و آب در خانه بازی کنید، اما چند نکته مهمی که باید به آن دقت کنید وجود دارد:

  • دانه‌های ریز شن بسیار ریز و خشک هستند که در صورت پرتاب شدن توسط کودکان ممکن است وارد سیستم تنفسی کودک شده و مشکلات تنفسی برای او ایجاد کند.به کودک خود توضیح دهید که هنگام شن بازی نباید شن را به آسمان یا سمت دیگران پرتاب کند.
  • همچنین شن‌های طبیعی دارای گوشه‌ها تیز و برنده هستند که پوست حساس کودکان در تماس با شن دچار بریدگی و زخم شود
  • کودکان باید همیشه تحت نظر باشند، زیرا بازی با آب، در هر عمقی ممکن است خطرناک باشد.
  • استفاده از شن بازی و ابزار آن برای کودکان زیر 3 سال ممنوع است.
  • شن و آب بهتر است در وان یا محل مربوط به نگهداری آن باشد.
  • شن بهداشتی به دلیل استانداردهایی که برای کودکان دارد عاری از هرگونه آلودگی و مواد مضر برای کودک است
  • اسباب‌بازی‌ها و وسایل شن بازی و وسایل آب بازی کودکان اضافه کنید تا بچه‌ها آن‌ها را جمع کنند، شکل دهند، شنا کنند، مخلوط کنند، بریزند و آب بکشند و به طور کلی سرگرم شوند.
  • در صورت بازی کردن در داخل، مطمئن شوید که یک محافظ مانند کفپوش روی زمین و سطحی که کودک در آن آب بازی و یا شن بازی می کند وجود دارد که کودکان روی آن سر نخورند و محیط را کثیف نکنند از آنها بخواهید، تنها در محدوده‌ی تعیین‌شده بازی کنند و شن را در سطح منزل جابجا نکنند.
  • اگر خارج از خانه بازی می کنید، مطمئن شوید که این اسباب بازی ها راحت جمع میشوند و از قرار گرفتن در معرض حشرات و حیوانات دور نگه داشته می شود، به طور مثال داشتن یک استخر آب بازی و شن بازی در دار به این امر بسیار کمک می کند چرا که بعد از اتمام بازی کودک می توان در آن را ببندند و از آشفتگی جلوگیری کنند.

خرید استخر آب بازی کودکان

امروزه با ورود استخر آب بازی کودکان مثل استخر آب بازی اینتکس به بازار, استخر آب از کالایی لوکس به یک ضرورت برای خانه های ویلایی تبدیل شده است و شما با هر بودجه و فضایی میتوانید یکی از مدل های استخر آب اینتکس را داشته باشید.

در ادامه به چندین مزیت استخر بادی ( استخر آب بازی کودکان) و لوازم آب بازی کودکان اشاره میکنیم :

1. استخر آب بازی کودکان اینتکس به راحتی نصب میشود. برای نصب بزرگترین استخر آب بازی کودکان اینتکس هم فقط نیاز به یک چکش و پیچ گوشتی دارید. در طول زمستان که نیازی به استخر آب کودکان ندارید به راحتی میتوانید آن را جمع کنید و تا تابستان آینده آن را کنار بگذارید.

2. یک مزیت مهم خرید استخر آب بازی کودکان، قابلیت نگهداری آسان آن می باشد. حتی استخر آب بازی اینتکس بزرگ هم عمق چندانی ندارد و به راحتی تمیز میشود بنابراین مطمئن خواهید بود که فرزندتان در محیطی تمیز و به دور از آلودگی, از آب بازی لذت میبرد. از جدیدترین اسباب بازی حمام کودک پیکوتویز دیدن فرمایید.

3.استخر آب بازی کودک امنیت فرزندتان در حین بازی را تضمین میکند چون دارای لبه های تیز نیست و عمق زیادی ندارد. پس با خیال راحت گوشه ای بنشینید و از بازی کردن فرزندتان لذت ببرید. از انواع اسباب بازی کشتی کودکان پیکوتویز دیدن فرمایید.

مشاوران پیکوتویز با توجه به بودجه و فضایی که در اختیار دارید بهترین مدل استخر اینتکس (استخر اب بازی) را به شما پیشنهاد میکنند. جهت مشاهده انواع آویز لباس کودک کلیک کنید.

خرید اسباب بازی آنلاین و جدیدترین مدل های استخر اینتکس و انواع اسباب بازی های آب بازی و شن بازی کودکان با گارانتی کیفیت و ضمانت سلامت کالا را از ما بخواهید.ارسال سریع و همه روزه انواع استخر آب بازی کودکان برای روزهای گرم و شاد تابستانی به سراسر ایران در اسباب بازی فروشی آنلاین پیکوتویز!

برخی از سوالات رایج:

1. استخر شن کودک چیست؟
استخر شن کودک جعبه بزرگی از اکتشافات علمی برای کودکان است؛ استخر شن بازی کودک محلی است که شن بهداشتی کودک و یا آب در آن ریخته میشود و کودک میتواند با وسایل شن بازی و آب بازی در آن بازی کند.

2. خرید وسایل شن بازی کودکان چه مزایایی برای آنها دارد؟

هماهنگی دست و چشم، تقویت حس لامسه ویژگی های حسی و مهارت های اجتماعی را توسعه می دهد، تقویت مهات های حرکتی، باعث افزایش اعتماد به نفس،تقویت عضلات و اندام های حرکتی،تقویت تخیل و تجسم فضایی و هندسی، خلاقیت و تفکر فرضی و ارتباط بیشتر با طبیعت می شود.

3. خرید وسایل آب بازی چگونه باعث افزایش اعتماد به نفس در کودکان می شود؟

کودکان خردسال نسبت به احساسات و مکان‌های ناشناخته محتاط هستند، تجهیزات شن بازی کودکان و آب بازی، این امکان را به آنها می دهد تا با خیال راحت و آسان به کشف احساسات جدید بپردازند. این بازی ها اعتماد به نفس فردی را تقویت می کند و کنجکاوی کودک را تقویت می کند.

4. استخر شن کودک و استخر آب بازی کودکان برای چه رده سنی مناسب است؟
استخر شن و استخر آب بازی کودکان برای کودکان 3 سال به بالا مناسب است اما
کودکان باید همیشه تحت نظر باشند، زیرا بازی با آب، در هر عمقی ممکن است خطرناک باشد و همچنین ممکن است کودک شن ر ا در دهان خود قرار دهد.

5. آیا شن بازی کودکان خطری برای آنها دارد؟
شن های معمولی به دلیل دانه های تیز و برنده و میکروب و آلودگی هایی که همراه دارد برای بازی کودکان توصیه نمی شود. اما شن بهداشتی به دلیل استانداردهایی که برای کودکان دارد عاری از هرگونه آلودگی و مواد مضر برای کودک است و هیچ خطری ندارد