فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

اسباب بازی قهرمانان

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3

اسباب بازی قهرمانان

اگر از هر بچه ای بپرسید که آیا آنها عاشق اکشن فیگورها هستند یا خیر، در بیشتر مواقع با جواب مثبت آنها مواجه می شوید! واقعیت این است که اسباب بازی قهرمانان، منبع لذت هر کودکی است. این اسباب‌بازی‌ها فقط برای پسرها نیستند، هیچ دلیلی وجود ندارد که دخترها از بازی با اکشن فیگورها لذت نبرند. اسباب بازی ابر قهرمان برای همه جنسیتی مناسب است و همه کودکان می توانند با آن بازی کنند. از آنجایی که بازی با اسباب بازی قهرمانان برای بچه ها سرگرم کننده است،باید دید آیا در واقع خرید آنها برای فرزندان شما مزایای آموزشی دارد یا خیر؟ به همین خاطر ویژگی های این اسباب بازی ها را بررسی میکنیم.

ابرقهرمانان مانند اسباب بازی مرد عنکبوتی، آماده انجام کارهای بزرگ هستند آنها شجاع و قویند ومی توانند با هر نوع مانعی که سر راهشان هست مقابله کنند. کودکان خردسال، در ابتدای دوران زندگیشان مشغول یادگیری مهارت‌های جدید هستند و درست برعکس ابرقهرمان‌ها احساس ضعف، ناتوانی میکنند. به همین دلیل هیچ جای تعجبی نیست که بسیاری از کودکان پیش دبستانی به شخصیت های ابر قهرمانی و اسباب بازی های قهرمانان علاقمند می شوند چراکه آن‌ها از طریق بازی، احساس شجاعت میکنند، میتوانند بر ترسهایشان غلبه کنند و تصور کنند میتوانند دنیا را تحت کنترل خود داشته باشند.

بازی با اسباب بازی قهرمانان مدت‌هاست که به عنوان یک بازی خشن، تهاجمی و مخرب در نظر گرفته می‌شود. برخی معتقدند که اسباب بازی قهرمانان پرخاشگرانه است و برای کودکان مناسب نیست چراکه ممکن است تاثیرات منفی روی آنها بگذارد. والدین و مربیان کودک می دانند که بازی فواید زیادی برای کودکان خردسال دارد. بازی راهی برای ابراز احساسات است، به کودکان کمک می کند تا مهارت های اجتماعی، زبانی و حرکتی درشت را توسعه دهند. همچنین یکی دیگر از ویژگی های بازی کردن این است که چگونه کودکان آنچه را که در دنیای اطراف خود می بینند پردازش می کنند و به آنها کمک می کند تا احساسات خود را بیان کنند.

هر داستان ابرقهرمانی، در مورد نجات جهان (شکست ظلم و پیروزی بر بدی ها) است. اسباب بازی تخیلی(اسباب بازی مرد عنکبوتی) زمینه ای برای یادگیری کودکان است. کودکان تخیل خود را در شخصیت‌ها و ویژگی هایی که دارند تقویت می کنند. اسباب بازیهای با ویژگی شخصیت سازی نوعی اسباب بازی تعاملی و وانمودی هستند.اسباب بازیهای وانمودی راهی برای رشد عاطفی کودکان است. بازی های وانمودی سبب می شود تا کودکان احساساتشان را تقویت کنند. به طور کلی بازی های وانمودی برای رشد عاطفی در کودکان خردسال ضروری است.

واضح است که خرید اکشن فیگور و اسباب بازی قهرمانان(اسباب بازی مرد عنکبوتی) برای فرزندانتان مزایای زیادی دارد. کودکان در تمام زمان بازیشان مشغول یادگیری هستند. بسیار جالب توجه است که آنها می توانند از اسباب مردعنکبوتی خود در بازی ها و سناریوهای مختلف چیز های زیادی یاد بگیرند. به فرزندانتان اجازه دهید تا بر اساس شخصیت‌های محبوبی که دوست دارند (اسباب بازی سوپرمن، اسباب بازی مرد عنکبوتی)، اکشن فیگورها را انتخاب کنند. با کمک این اسباب بازی قهرمانان کودک توانایی نقش آفرینی و خلاقیت را نیز می آموزند و بسیار راحت می توانند داستان سرایی کنند.

بچه‌ها دوست دارند مانند ابرقهرمان‌هایی که در کارتون‌ها و فیلم‌ها می‌بینند لباس بپوشند و اگرچه ممکن است از بیرون شبیه به یک بازی ساده به نظر برسد، اما در واقع بخش مهمی از یادگیری کودک است. لباس پوشیدن به عنوان یک ابرقهرمان شکلی از بازی تخیلی یا نمایشی است که در آن کودکان از لباس‌ها، نقاب ها، مجسمه‌ها یا وسایل دیگر برای تقلید از شخصیت‌هایی که دوست دارند استفاده می‌کنند.

مزیت اسباب بازی قهرمانان برای کودکان

تخیل

بازیهای تخیلی سنگ بنای یادگیری کودکان است و کودکان سناریوی خود را بر اساس شخصیت ها و داستان هایی که می شناسند می سازند. این بازی ها تعاملی است و شامل صفحه نمایش نمی‌شود، و به کودکان اجازه می‌دهد به صورت بداهه داستان و شخصیت مخصوص خودش را، اختراع کند.اسباب بازی قهرمانان مانند اسباب بازی مرد عنکبوتی راه‌ بسیار خوبی برای تقویت تخیل کودکان است. کودکان میتوانند داستان‌ها و موقعیت‌های مختلفی را برای شخصیت‌های محبوب خود ایجاد کنند.میتواند تظاهر به خوردن یک کیک چند طبقه خوشمزه باشد یا مبارزه با افراد بد در نقش سوپرمن. همچنین این اسباب بازی ها به آن‌ها اجازه می‌دهد تا افکار خود را مطرح کنند و آنها را به اشتراک بگذارند و در نتیجه به بهبود گفتار آنها کمک میکند. 

اکشن فیگورها برای یادگیری مهارت های اضافی خوب هستند

می‌توانید با استفاده از اکشن فیگورها(اسباب بازی مرد عنکبوتی) به بچه‌ها یاد بدهید که رنگ‌ها و ویژگی‌ها را شناسایی کنند، برای مثال، از کودک خود بخواهید تا همه اسباب بازی قهرمانان خود با لباس آبی را از رنگ زرد جدا کند، یا از آن‌ها بخواهید همه ابرقهرمان‌هایی را که نقاب می‌پوشند را انتخاب کنند. شما فقط باید کمی از تخیل استفاده کنید.

در صورت امکان، والدین باید در این نوع بازی مشارکت داشته باشند. با این حال، فراموش نکنید که بازی باید تحت رهبری کودک باشد. کودکان باید روایت این بازی خلاقانه را هدایت کنن و بزرگسالان باید همراه باشند و کودک را تشویق کنند. اشتیاق و حمایت از خلاقیت کودک به پرورش تخیل کمک می کند. کودکان استعداد بالایی در بازسازی داستان دارند. هنگامی که این اتفاق می افتد، والدین باید کودک را تشویق کنند تا با استفاده از تخیل خود، خط داستان را ادامه دهند. خیلی سخت نگیرید. اجازه دهید فرزندتان شما را از خطر نجات دهد و حالا او نقش یک بزرگسال را بازی کند این نوع تغییر نقش یک جنبه کلیدی از بازی تخیلی است.

اسباب بازی قهرمانان باعث تقویت مهارت های ظریف حرکتی میشود. فعالیت های مبتنی بر ساخت و ساز، اقدامات مفیدی برای توسعه مهارت های ظریف حرکتی هستند. بطورکلی والدین باید هنگام تهیه یک اسباب بازی لگو مدل اکشن فیگور برای کودکان خود به گروه سنی آنها توجه کنند، زیرا زمانی که کودک قادر به جمع کردن و نصب لگو قهرمانان نباشند، خطر خفگی برای کودک وجود دارد. با این حال، زمانی که کودکان در مرحله ای هستند که می توانند اسباب بازی های خود را جمع آوری کنند، این امر همیشه باید تشویق شود.

همچنین این اسباب بازی ها باعث تقویت مهارتهای اجتماعی می شود به این شکل که وقتی بچه‌ها با هم بازی می‌کنند، اغلب یاد می‌گیرند که در یک گروه کار کنند و به یکدیگر کمک کنند و همچنین می‌توانند سازش و همکاری را بیاموزند.

اکشن فیگورها آیتم های کلکسیونی عالی هستند

در نهایت، اسباب بازی قهرمانان و اکشن فیگورها مانند اسباب بازی مرد عنکبوتی می‌توانند آیتم‌های کلکسیونی عالی باشند، بنابراین به خودی خود یک مزیت است. اکشن فیگورها کاملا بادوام هستند، بنابراین ممکن است سال‌ها بعد فرزندتان همچنان از داشتن مجموعه اسباب بازی قهرمانان خود خوشحال باشد.

حل مسئله

اسباب بازی قهرمانان باعث می شود که بچه ها به این فکر کنند که هنگام حمله دشمن کجا پنهان شوند یا یک قلعه قابل دفاع بسازند. تظاهر به ابرقهرمان بودن به آنها کمک می کند تا به همه گزینه های خود نگاه کنند تا بهترین راه حل ممکن را برای یک مشکل پیدا کنند. هنگامی که کودکان در بازی هستند، ویژگی حل مسئله میتواند به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه مشکلات پیش روی خود راه حل پیدا کنند. شما میتوانید در ابتدا برای اینکه ذهن کودک در برابر حل مسئله آماده شود برایش چند گزینه را مطرح کنید تا کودک در عین اینکه خودش داستانش را می سازد مشکلاتی که سر راه ابرقهرمانش قرار می گیرد را حل کند.

یکدلی

وقتی بچه ها با اسباب بازی های قهرمانان خود بازی وانمودی می کنند تصور میکنند که شخص دیگری هستند، آنها یاد می گیرند که احساس دیگران را در نظر بگیرند و به مسائل از دید آنها نگاه کنند. اینها مهارت های مهمی برای ایجاد همدلی هستند.

بازی با اسباب بازی مرد عنکبوتی باعث می شود تا کودکان ویژگی های مختلف و خوب مانند مهربانی، کمک‌رسانی، شجاعت و اراده را در افراد مختلف درک کنند. وانمود کردن نقش خوبی در مقابل بدی یا دوستی و دشمنی به کودکان کمک می کند تا این مفاهیم و ارزش های اخلاقی را بیاموزند. این فرصت های زیادی را برای آموزش لحظاتی مانند درک دیدگاه دیگران، قوانین مذاکره و غیره فراهم می کند.

سلامت عاطفی

کودکان دائما در حال یادگیری مهارت های مختلف هستند، آنها اکثر مهارت ها را در حین بازی یاد میگیرند بازی کردن به آنها کمک می کند تا مهارت ها را بارها و بارها تمرین کنند. بازی های وانمودی درک کودکان را از احساسات بیشتر میکند و به آنها کمک میکند که احساسات خود را تقویت کنند و در مواقع درست به کار ببرند. بازی وانمودی به کودکان تجربه طیف وسیعی از احساسات را می دهد. شما هم میتوانید از طریق احساسات مختلفی که طی تجربه می کنید، چه مثبت و چه منفی با کودک خود صحبت کنید. شناسایی و شناخت احساسات تاثیر مثبتی در رشد عاطفی و احساسی کودک خواهد داشت.

افزایش اعتماد به نفس

در دنیای ابرقهرمانان همه چیز ممکن است. همین امر به تقویت اعتماد به نفس کودک کمک میکند. اگر او کودکی خجالتی است، با بازی کردن در دنیای فانتزی ابرقهرمانان و ایفای نقش یک ابر قهرمانان مانند اسباب بازی مرد عنکبوتی می توانند هر کاری انجام دهد مثلا یک قطار را نگه دارند در نتیجه به کودک شما کمک می کند تا اعتماد به نفس بیشتری پیدا کند. انجام رفتاری مانند یک ابرقهرمان هنگام بازی با دوستان یا خواهر و برادر می تواند به کودک کمک کند تا احساس قدرت بیشتری کند، به خصوص اگر در دنیای واقعی چنین احساسی نداشته باشد. این امر همچنین می تواند به فرزند شما کمک کند تا به هر نوع اضطراب یا ترسی غلبه کند.

تشخیص خوب و بد

اسباب بازی قهرمانان تفاوت بین خوب و بد را توضیح می دهند. به طور کلی، سناریو اسباب بازی ابرقهرمانی مانند اسباب بازی مرد عنکبوتی و سوپر من بر اساس شخصیت خوب و بد است. باین مسئله، بچه ها را بیشتر درگیر می شوند و با بزرگتر شدن، اقدامات خوب و بد را درک می کنند.بازی با اسباب بازی قهرمانان به بچه‌ها کمک می‌کنند تفاوت بین خوب و بد را بیاموزند، زیرا کودک معمولا نقش هایی را تصور می‌کند که در آن یک اکشن فیگور مانند اسباب بازی مرد عنکبوتی قهرمان و دیگری یک شرور است.

کودکان خردسال سرشار از کنجکاوی و تخیل هستند. دنیای آنها پر از شخصیت های جادویی، فرا واقعی وابرقهرمانی است که ممکن است در فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی تماشا کنند. گاهی اوقات، کودکان آنقدر به این شخصیت ها علاقه دارند که زندگی روزمره آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. شکی نیست که این ابرقهرمانان تمایل زبادی به تاثیر بر ذهن کودکان دارند، اما گاهی اوقات این تاثیر می تواند منفی باشد. 

نکاتی برای کمک به کودکان برای بازی ابرقهرمانان:

به تفاوت های افراد خوب و بد اشاره کنید. بچه‌ها لزوما افراد واقعی را از شخصیت‌های خیالی تشخیص نمی‌دهند، بنابراین اشاره به ویژگی‌های «خوب» مانند مهربانی و کمک‌رسانی مفید است.

به کودکان تفاوت بین بازی خشن و پرخاشگری را آموزش دهید. زمین خوردن، کشتی ملایم و ضربه زدن بدون صدمه زدن و غلتیدن سرگرم کننده است، در حالی که ضربه زدن تهدیدآمیز، تحقیرآمیز و تهاجمی است.

متنوع ترین انواع اسباب بازی قهرمانان، اسباب بازی مرد عنکبوتی، اسباب بازی سوپرمن، فیگور و اکشن فیگور قهرمانان و سوپرهیرو مارول، دیزنی و ... 

خرید فیگور قهرمانان مارول و اسباب بازی ابر قهرمانان، بهترین اسباب بازی مرد عنکبوتی | دنیایی از اسباب بازی و فیگور های سوپر هیروها | از قهرمانان نقاب دار گرفته تا اسباب بازی مردعنکبوتی، مارول و قهرمانان مدرسه | مناسب ترین قیمت اسباب بازی قهرمان ها + بالاترین کیفیت |پیکوتویز | ارسال رایگان خرید های بالای یک میلیون تومان + امکان مرجوع کردن کالا

با خرید اسباب بازی کودک در وبسایت پیکوتویز از گارانتی سلامت و ضمانت کیفیت کالا به همراه ارسال رایگان درب منزل برای خرید های بالای  یک میلیون تومان بهره مند شوید. برای خرید اسباب بازی جنگی و پلیسی کلیک کنید.