کادو تولد برای سنین:

اسباب بازی کودک

وقتی نوزادی قرار است به دنیا بیاید، والدین تنها کسانی نیستند که خوشحال هستند. بیبی شاور(baby shower) یا جشن نوزادی یکی از سنتی‌ترین روش‌هایی است که اعضای خانواده و یا دوستان دور هم جمع می‌شوند و آمدن این عضو جدید را جشن میگیرند. در این مقاله همه چیز در رابطه با جشن سیسمونی و بیبی شاور (baby shower) به شما گفته می شود و همچنین پیشنهادهایی مربوط به هدایای مناسبی که در بیبی شاور میتوانید تهیه کنید معرفی می شود.

لینک مقاله

جواب سوال خود را پیدا کنید!
خرید کادو برای بچه یک ساله شاید کار راحتی به نظر برسد اما هدف از کادو برای کودکان 1 ساله باید بیشتر، تقویت مهارت های فیزیکی و هوشی آنها باشد، چرا که در این سن کودکان در مورد همه چیز کنجکاو میشوند و رنگ ها، اشکال و صدا ها بیشتر برایشان جلب توجه میکند. وبسایت پیکوتویز به شما در انتخاب و خرید بهترین هدیه تولد، کادو اسباب بازی، مشاوره و راهنمایی مناسب میدهد. کادو تولد یک سالگی را در وبسایت سرچ کنید تا انواع اسباب بازی های مناسب این رده سنی را مشاهده کنید.
به طور کلی کاملا واضح است که پسر بچه ها به بعضی از اسباب بازی ها تمایل بیشتری دارند، هرچند که امروزه دیگر تفکیک جنسیت در اسباب بازی ها معنی ندارد و اکثر اسباب بازی ها هم جز اسباب بازی پسرانه و هم اسباب بازی دخترانه محسوب می شوند، اما به طور کلی اسبب بازی هایی وجود دارد که بین پسر بچه ها طرفدار بیشتری دارد مانند اکشن فیگور ها و اسباب بازی های پلیسی و جنگی. به بخش اسباب بازی های پسرانه ما سر بزنید
بعضی از اسباب بازی ها محبوبیت بیشتری بین دختر بچه ها دارند و این دختر کوچولوها علاقه و میل بیشتری به بازی کردن با این اسباب بازی های دارند، هرچند نمی توان اسباب بازی ها را به طور کامل در دو دسته اسباب بازی دخترانه و یا پسرانه قرار داد، اما نمی توان این حقیقت را رد کرد که دختر ها به دلیل نوع خصوصیات و روحیاتی که دارند، علایقی و خلقیات متفاوتی در مقایسه با پسرها دارند که این ویژگی متفاوت را در انتخاب اسباب بازی هایشان هم می توان دید.به بخش اسباب بازی های دخترانه ما سر بزنید
کودکان دو ساله میتوانند راه بروند و فعالیت های حرکتی داشته باشند ، ازاین رو، با گرفتن هدیه تولد های متحرک و وابسته به حرکت بسیار خوشحال میشوند. هچنین کودکان دو ساله عاشق صداهای مختلف هستند، بنابراین اسباب بازی موزیکال در این سن برایشان بسیار جذاب میباشد.
در 3 سالگی، شکل هدیه دادن تغییر می کند. بسیاری از بچه ها می دانند که چه می خواهند. بسیاری از آنها نسبت به گذشته نظرات و علایق بیشتر و متفاوتی پیدا می کنند. به طور کلی کودکان سه ساله برای اسباب بازی هایی که تخیل را تقویت می کنند، مشتاق تر هستند. بنابراین اگر در فکر خرید کادو تولد 3 سالگی هستید میتوانید با توجه به فعالیت های مورد علاقه کودک سه ساله آن را تهیه کنید.
خرید کادو برای بچه ها شاید کار راحتی به نظر برسد اما هدف از خرید کادو علاوه بر سرگرمی، تقویت مهارت های فیزیکی و هوشی کودک نیز هست. مهمترین نکته که در خرید هدیه روز تولد باید در نظر گرفت رده سنی اسباب بازی است که باید متناسب با سن کودک انتخاب شود. اگر قصد خرید اسباب بازی به عنوان هدیه برای کودک خود دارید، حتما به سن پیشنهادی که روی اسباب بازی درج شده دقت نمایید. نکته بعد که در خرید هدیه تولد کودک باید توجه داشت علاقه کودک است.
صرف نظر از خرید یک اسباب بازی ارزان یا گران قیمت باید به رده سنی متناسب با کودک و علاقه او توجه کرد. قبل از توجه به قیمت در ابتدا باید به کارایی آن اسباب بازی دقت کرد. اسباب بازی ارزان قیمت اگر از پلاستیک های دسته دوم یا رنگ و مواد شیمیایی مضر تهیه شده باشد ممکن است سلامت کودک را به خطر بندازند.از طرفی اسباب بازی گران قیمت که مورد علاقه کودک و متناسب سن او نیست ممکن او را دلزده کند.
با توجه به تنوع و انواع مختلف اسباب بازی بهتر است بر اساس بودجه و رده سنی و علاقه کودک کادو تولد را تهیه کنید. با در نظر گرفتن مکوارد فوق می توانید یک هدیه تولد ارزشمند و ماندگار به کودک هدیه دید. برای دیدن انواع اسباب بازی ها میتوانید مقاله های هدیه تولد یک سالگی- بهترین کادو تولد بچه 2 ساله-بهترین کادو تولد کودک سه ساله را مطالعه کنید. همچنین با سرچ کادو تولد یک سالگی-کادو تولد دو سالگی -کادو تولد سه سالگی می توانید انواع اسباب بازی ها را مشاهده کنید و بر اساس موارد گفته شده بهترین انتخاب را داشته باشید.

نوزادان به وسایل زیادی نیاز دارند و دوستان و خانواده در جشن سیسمونی یا بیبی شاور با خرید هدایایی که نیاز کودک را برطرف میکند میتواند کمک بزرگی به پدر و مادر در خرید سیسمونی و تهیه وسایل کودک کنند.در این جشن هدایایی در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند لباس کودک، بخشی از سیسمونی، اسباب بازی و حتی پول باشد. می توانید مقاله آشنایی 0 تا 100 با جشن سیسمونی برای ایده گرفتن مطالعه کنید.
سال اول زندگی، زمان بروز تغییرات متحیر کننده است.بسیار مهم است که بدانیم در هر سنی باید چه بازی هایی را با کودک انجام بدهیم و چه اسباب بازی هایی را در اختیارش قرار بدهیم تا به رشد ذهنی بچه کمک کرده باشیم. مقاله اسباب بازی مناسب نوزاد در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.
نیاز به مشاوره و راهنمایی داری؟
اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی برای خرید بهترین کادو تولد مناسب سن کوچولوتون دارید و یا نمیدونید که چه اسباب بازیی برای کودکتون بگیرید، میتونید از مشاوره رایگان کارشناسان پیکوتویز برای انتخاب و خرید بهترین برند های اسباب بازی استفاده کنید. کافیه شماره موبایلتون رو در باکس روبرو وارد کنید.