چمدان کودک و کوله پشتی بچه گانه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 ... 8 9 10

کوله پشتی بچه گانه

وقتی نوبت به سفر با بچه ها می رسد، کمی ساماندهی و جمع آوری وسایل، زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد! به حداقل رساندن زمان جمع آوری وسایل، داشتن یک کوله پشتی بچه گانه اختصاصی برای وسایل ضروری استهرچه کودک بزرگتر شود، وظایف بیشتری نیز به آنها محول می شود. که یکی از آنها، آماده سازی چمدان شخصی خود هنگام مسافرت رفتن است. تعدادی مدل مختلف از کوله پشتی بچه گانه وجود دارد که می تواند کاملا متناسب با نیازهای کودک شما باشداگر هیچ محدودیتی برای خریدن کوله پشتی ندارید، اغلب بسیار مفید است که به فرزندان خود اجازه دهید چمدان های مسافرتی خود را داشته باشند.

یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که در هر سفر بسته به مقصد، نیاز به کوله پشتی بچه گانه کودک شما نیز ممکن است تغییر کند. هنگامی که برای یک سفر با هواپیما میروید، در مقایسه با یک سفر جادهای طولانی با ماشین شخصی خود، چمدانتان یکسان نخواهید بود. پیشنهاد می شود جهت خرید سیسمونی نوزاد کلیک کنید.

بنابراین، اگرچه داشتن کوله پشتی بچه گانه برای بچه ها بسیار راحت تر است، اما ممکن است سفرهایی وجود داشته باشد که بهتر باشد از چمدان های اختصاصی استفاده نشود (به خصوص اگر با بیش از یک کودک سفر می کنید). امروزه دهها مدل کوله پشتی بچه گانه در بازار وجود دارد. بنابراین انتخاب کوله پشتی بچه گانه مناسب برای فرزندانتان همیشه آسان نیست. برای کمک به شما در تصمیم گیری، برخی از مزایای داشتن کوله پشتی های بچه گانه را فهرست کرده ایم.

آیا باید برای فرزندتان کیف مسافرتی تهیه کنید و چرا؟

در یک کوله پشتی بچه گانه خوب برای بچه ها به دنبال چه چیزهای باشید

انتخاب ما از بهترین کیف های مسافرتی برای بچه ها در تمام سنین

خرید کیف مسافرتی مخصوص کودکان چه مزایایی دارد؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که در بعضی مسافرت های خود نخواهید کیف اضافی حمل کنید. با این حال، داشتن کیف مسافرتی برای هر کودک مزایای زیادی دارد. از جمله

سازمان دهی بهتر

هنگامی که قصد سفر رفتن با هم را دارید، بستهبندی وسایل هر فردی به صورت جداگانه در کوله پشتی بچه گانه خود باعث صرفهجویی در زمان میشود. به جای تلاش برای جدا کردن کیسه های بزرگ مخلوطی از اسباببازیها و لباسها در بدو رسیدن به مقصد، هر کس چمدان مخصوص به خود را در دست خواهد داشت که باز کردن، جا به جایی و دسترسی به آنچه که نیاز دارد، سریع و آسان تر خواهد بود.همچنین کوله پشتی را می توان راحتتر از کیف همراه مادر حمل کرد میتوان آن را روی دوش گذاشت یا روی نگهدارنده کالسکه قرار داد. پیشنهاد می شود جهت خرید کالسکه مسافرتی کلیک کنید.

هیجان!

با نزدیکتر شدن به سفرتان، مشارکت دادن فرزندانتان در بستهبندی واقعاً به هیجان آنها کمک میکند. بهعلاوه، کمک کردن بچههایتان به شما در جمعآوری وسایل کمک میکند، برخی از مهارتهایی ازجمله همکاری، نظم و مرتب کردن را بیاموزند.

احساس مسئولیت

بچه ها تمایل زیادی به استقلال دارند و تهیه کوله پشتی های بچه گانه، به آنها احساس مسئولیت واقعی در طول سفر می دهد. همچنین این امر به آنها یاد می دهد که نمی توانند تمام اسباب بازی های خود را با خود ببرند و باید انتخاب کنند! اغلب اوقات، بچه ها با اسباب بازی هایی که از خانه به سفر می آورند بازی نمی کنند. بازی با صدف ها و سنگ ها در ساحل بسیار هیجان انگیزتر از هر چیزی است که از خانه جمع میکنند. پیشنهاد می شود جهت خرید حوله کودک کلیک کنید.

در یک کوله پشتی بچه گانه خوب برای کودکان به دنبال چه چیزی باشید؟

اگر تصمیم گرفتید که زمان مناسبی است که بچههایتان چمدانهای مسافرتی خود را داشته باشند، در اینجا چند نکته برای انتخاب چمدان مناسب برای بچههایتان به دنبال چیست.

راهنمای خرید کوله پشتی بچگانه

هنگام خرید یک کوله پشتی بچه گانه مناسب برای فرزند خود باید به نکاتی از جمله کمر دردهای مزمن، گودی کمر، شانه های نامتقارن، تمایل شانه ها به طرف جلو و انحنای ستون مهره ها توجه داشته باشید که از عوارض استفاده از کوله پشتی های غیر استاندارد است. در اینجا نکاتی را درخصوص راهنمایی برای خرید کوله پشتی بچه گانه برای شما جمع آوری کردیم:

رویه و پوشش کوله از جنس‌های مرغوب باشد

ترکیبات مرغوب به کار رفته در ساخت کوله پشتی بچه گانه بسیار حائز اهمیت است. مواد سازنده از قبیل پلی استر، پارچه و فایبر گلاس به تولید محصولاتی شیک و زیبا منتهی شده است. اگر بدنبال کوله ای سبک و با استحکام هستید کوله پشتی بچگانه از جنس فایبر گلاس می تواند بهترین انتخاب باشد.

ابعاد مناسب داشته باشد

بزرگی بیش از حد کوله پشتی بچه گانه، میتواند آن را از حالت بچگانه خارج کند و به مهره های کمر کودکانتان آسیب وارد کند. به این منظور، کوله پشتی ها با توجه به سن کودکان طراحی و ساخته میشود یعنی اندازه کوچک آن با جثه بچه ها تناسب داشته باشد و به خوبی بر روی دوش آنها سوار شود و به طور کلی بر اساس استاندارد های روز باشد. پیشنهاد می شود جهت خرید ست بهداشتی کودک کلیک کنید.

زیپ با دوام داشته باشد

همواره توجه کنید که خرید کیف و کوله پشتی بچه گانه باید به همراه زیپ مستحکم باشد. یعنی شما میبایست کوله هایی را برای فرزندان خود انتخاب کنید که زیپ محکمتری نسبت به سایر کوله ها داشته باشد. معمولا زیپهای زنجیری محکم تر از زیپهای فنری هستند. به طور کلی، زیپ اغلب نقطه ضعف هر چمدانی است و می تواند اولین چیزی باشد که می شکند. در وسط یک فرودگاه شلوغ می تواند بسیار ویرانگر باشد! به دنبال زیپهای محکمی باشید که برای دستهای کوچک به راحتی مدیریت میشوند و درزهای محکمی که احتمال پارگی آنها کمتر است.

به نوع بند و لایه اسفنجی توجه کنید

بهتر است کوله پشتی بچه گانه همزمان هم دارای بند مخصوص باشد هم دسته (ترولی) داشته باشد، این ویژگیباعث میشود بتوان در شرایط متفاوت، کوله پشتی بچه گانه را به شکل دلخواه و مناسب حمل کرد.بندهای کوله از جمله  کوله دو بند، بهترین گزینه برای کودکان است، کوله پشتی های بچه گانه ای که دارای یک بند می باشند فشار زیادی را به گردن و شانه ها وارد می‌کنند. اگر بندهای انتخابی کودک به علت جثه کوچکش مناسب نباشد ممکن است گردن و ستون فقراتش آسیب ببیند. وجود لایه اسفنجی در بندها باعث میشود تا وزن کوله در بدن کودک تقسیم شود و فشار به قسمتهای مختلف بدن وارد شود.

دوام

اینکه یک کیف چقدر باید دوام داشته باشد، تا حد زیادی به نوع سفری که انجام می دهید بستگی دارد. اگر کیف فقط برای سفرهای محلی و کوتاهتر مورد نیاز است، میتوانید با چیزی سبک وزن و کماستحکام از آن فرار کنید. اما برای انواع دیگر سفرها - به ویژه سفرهای هوایی - داشتن یک کیف محکم منطقی است. شما به چیزی نیاز دارید که بتواند در برابر آزمایشات و مصائب سفرهای طولانی مدت مقاومت کند، به خصوص اگر قصد دارید آن را بررسی کنید.

بدنه محکم یا پارچه ای؟

هر دو نوع چمدان مزایا و معایبی دارند.

کوله پشتی هایی با بدنه محکم به عنوان محافظ برای وسایل آسیب پذیر و شکننده و برای آب و هوا بهتر هستند. از طرف دیگر بدنه محکم آن بیشتر در معرض خراش و آسیب هستند و از نظر انعطاف پذیری بسیار کمتری برخوردار هستند. کوله پشتی های پارچه ای انعطاف بالاتری دارند و وسایل بیشتری در خود جای می دهند و سبک تر نیز هستند.این کوله پشتی بچه گانه اغلب جیب ها و محفظه های کوچک اضافی دارند که جدا کردن اسباب بازی ها، تنقلات و غیره را برای کودکان شما آسان می کند. پیشنهاد می شود جهت خرید صندلی ماشين کودک کلیک کنید.

خرید کوله پشتی بچه گانه مناسب تر است یا چمدان؟

همانطور که پیش تر گفته شد، بسته به نیاز شما و کودکتان متفاوت است. کوله ‌پشتی‌ بچه گانه مسافرتی برای سفرهای کوتاهتر انتخاب خوبی هستند. یکی دیگر از امتیازات کوله پشتی بچه گانه این است که محفظه های زیادی در آنها گنجانده شده است که به سازماندهی بهتر وسایل کمک می کند. چمدان های چرخ دار برای سفرهای طولانی تر یا زمانی که چمدان سنگین تر است عالی هستند.مطمئن شوید که چرخ‌ها به آرامی می‌چرخند و چمدان به راحتی واژگون نمی‌شود، که این امر برای بچه‌ها می‌توانند آن را بسیار خسته‌کننده باشد. بسته به سفر یا سن فرزندتان، ممکن است بخواهید یک طرح ترکیبی از هر دو را در نظر بگیرید که در این صورت کوله پشتی بچه گانه ترولی بهترین انتخاب است و به کودک شما اجازه می دهد وقتی خسته می شود از یک حالت به حالت دیگر برود.

پرفروش ترین کوله پشتی بچه گانه کدام است؟

باتوجه به اینکه که مزایای کوله پشتی بچه گانه و مواردی را که در انتخاب یکی از آنها باید به آن توجه کنیم را توضیح دادیم، در زیر لیستی از محبوب ترین کیف های مسافرتی، کوله پشتی بچه گانه و چمدان برای بچه ها در تمام سنین آمده است. 

کوله پشتی بچه گانه اسکیپ هاپ

 1. یکی از زیباترین کوله پشتی بچه گانه در بازار، کوله پشتی بچه گانه اسکیپ هاپ است که به بهترین وجه برای کوچکترین عضو خانواده مناسب است. این کوله پشتی سالهاست که مورد علاقه بسیاری از خانواده بوده است. این کوله پشتی بچه گانه که در طرح های مختلف حیوانات موجود است، محکم و بادوام است. زیپ‌های زیبا و همسان و برچسب نام نوشتاری دستی دارد که برای کودکتان برای مهدکودک و مدرسه مفید و جالب است.

کوله پشتی های نرم امریکن توریست

انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد. این کله پشتی ها اغلب طرح شخصیت های دیزنی و همچنین طرح های بسیار زیبایی دارند که برای نوجوانان نیز جذاب است. جلوی آن از جنس وینیل ساخته شده است این کوله پشتی بچه گانه به اندازه کافی انعطاف پذیر است و به شما امکان جا دادن وسایل زیادی را می دهد. این کوله پشتی بچه گانه یک لایه حفاظتی اضافی را برای وسایل کودک شما ارائه می‌دهد. کوله پشتی های محکم امریکن توریست دارای یک تقسیم‌کننده مشبک بسیار مفید هستند که به طور موثر یک محفظه اضافی ایجاد می‌کند. قسمت زیپ دار آن برای نگهداری جوراب و کتانی بسیار مفید است. چرخ‌ها به آرامی و بی‌صدا حرکت می‌کنند و کیف به‌طور عمودی می‌چرخد، بنابراین مدیریت آن بسیار آسان است، همچنین برای بچه‌های خردسال (۳ سال به بالا)، دسته ای برای دست های کوچک راحت دارد که به راحتی بالا و پایین می لغزد.

Trunki اورجینال

Trunki، چمدان سوار شدنی جذابی برای بچه ها است و راهی عالی برای مشغول نگه داشتن بچه های کوچک در هنگام انتظار در مسیر است. همچنین می تواند به عنوان صندلی در مواقعی که بچه ها از ایستادن خسته شده اند استفاده می شود.این چمدان بند شانه ای نیز دارد که به عنوان بند بکسل نیز عمل می کند. این به این معنی است که اگر کوچولوی شما برای حمل و نقل چمدانخیلی خسته است، به راحتی می توانید آن را روی چمدان بنشانید و به دنبال خود بکشید! پیشنهاد می شود جهت خرید کالسکه دوقلو کلیک کنید.

 1. کوله پشتی جک ولفسکین اکسپلورر

اگر به دنبال یک کوله پشتی مسافرتی راحت برای کودکان هستید، نگاهی به . این کوله‌پشتی‌ها بسیار سبک هستند و برای استفاده طولانی‌تر بسیار راحت هستند. این کوله پشتی ها در دو سایز وجود دارند: جک ولفسکین برای کودکان پیش دبستانی و جک ولفسکین برای کودکان حدوداً 6 ساله.

  چمدان رولینگ استیون جوزف

  کوله پشتی بچه گانه و چمدان های استفن جوزف شامل طرح‌های رنگارنگ زیادی برای کودکان کوچک‌تر است، اما این برند اقلام دیگری نیز برای بچه‌ها تولید می‌کند، از جمله چتر، چکمه‌های بارانی، کفش و غیره. اگر کودک شما ست کردن را دوست دارد، ست چمدان استفان جوزف با لوازم جانبی یک هماهنگ عالی می‌سازد. بچه‌ها محفظه‌های متعدد روی این کیف‌ها را دوست خواهند داشت، که برای سازماندهی عالی هستند، اما در  همه مدل‌های کوله پشتی بچه‌گانه یافت نمی‌شوند. 

  کوله پشتی چرخدار کودک باغ وحش Yodo zoo

  یودو زوو یک کوله پشتی چرخدار برای کودکان است. این کیف های محکم و زیبا، کیف های مسافرتی عالی برای کودکان نوپا و خردسالان هستند. آنها را می توان به عنوان یک کیف دستی، یک کوله پشتی یا یک کیف چرخان استفاده کرد. اندازه کوچکتر برای سفرهای روز یا آخر هفته ای مناسب است. این کیف ها دارای یک جیب زیپی در داخل و جیب های توری برای نوشیدنی هستند. اگر فرزندتان از حمل کیف به عنوان کوله پشتی بچه گانه خسته شد، می‌تواند بند‌ها را با نوار چسب دور از دید قرار دهد و از آن به عنوان یک کیف ترولی استفاده کند. و زمانی که می خواهد دوباره از آن به عنوان کوله پشتی استفاده کند، می تواند از روکش های تعبیه شده برای مخفی کردن چرخ ها استفاده کند.

  کوله پشتی قابل بسته بندی فوق العاده سبک ZOMAKE

  اگر نمی‌خواهید برای کوله پشتی بچه گانه و یا چمدان برای بچه‌هایتان سرمایه‌گذاری کنید یا مطمئن نیستید که آیا و چند وقت یک‌بار از آن استفاده می‌شود، این کوله‌پشتی بسیار سبک می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد. آنقدر کوچک تا می شود که می توانید همیشه آن را همراه داشته باشید. این کوله پشتی ها در اندازه های مختلف هستند و معمولا برای بزرگسالان نیز مناسب هستند، کوچکترین کوله پشتی می تواند برای بچه های حدود 10 سال نیز مناسب باشد.

  جدید ترین مدل های کوله پشتی کودک (دخترانه و پسرانه) را در این صفحه از وبسایت piccotoys بخرید! همیشه خرید وسایل مدرسه به خصوص خرید کوله پشتی بچه گانه تبدیل به لذت بخش ترین خاطرات کودکی می شود. در این صفحه میتوانید انواع کوله بچه گانه، کوله پشتی فانتزی، کوله پشتی کودکانه، خرید چمدان کودک و همچنین متنوع ترین مدل های چمدان بچه گانه چرخ دار از بهترین برند های روز دنیا را در مدل های متنوع ملاحظه و خریداری بفرمایید. بچه ها میتوانند وسایل مورد علاقه شان مثل عروسک دخترانه، اسباب بازی پسرانه، کتاب و یا تخته نقاشی کودکانه خودشان را خیلی منظم در چمدان یا کوله پشتی خود قرار دهند و هرجا که میخواهند آن ها را به همراه داشته باشند. جمع کردن وسایل شخصی به بچه ها کمک میکند تا مستقل و مسئولیت پذیر باشند و کارهای شخصی خود را به تنهایی انجام دهند

  انواع کیف کودک، کیف چرخدار، چمدان تراولی کودک و کوله پشتی چمدانی در پیکوتویز با گارانتی سلامت و ضمانت کیفیت کالا ارائه می شوند. فروشگاه اینترنتی پیکوتویز بعنوان مرکز خرید کوله پشتی بچه گانه همیشه سعی کرده تا بهترین برند های روز دنیا که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند را برای شما عزیزان فراهم آورد. اگر دنبال کوله پشتی بچه گانه خارجی و چمدان کودک ایرانی هستید هم میتوانید انتخاب های متنوعی در پیکوتویز داشته باشید، چرا که پیکوتویز همیشه از برند های خوب ایرانی و خارجی با کیفیت بالا و قیمت ارزان تر نیز استقبال کرده است. شما میتوانید انواع کوله پشتی کودک ، چمدان دخترانه، کوله پشتی بچه گانه پسرانه (کیف پسرانه بچه گانه) و کوله پشتی بچه گانه دخترانه را در معتبر ترین اسباب بازی فروشی آنلاین در ایران یعنی پیکوتویز تهیه کنید و درب منزل خود تحویل بگیرید. خرید چمدان کودک و انواع اسباب بازی پسرانه و دخترانه در پیکوتویز با گارانتی سلامت و ارسال رایگان خرید های بالای 500 هزار تومان همراه است. جهت اطلاع از قیمت چمدان کودک و کوله پشتی بچگانه ما را دنبال کنید.

  برخی از سوالات رایج:

  1. خرید کوله پشتی بچه گانه مناسب تر است یا چمدان؟

  بسته به نیاز شما و کودکتان متفاوت است. کوله‌ پشتی‌ بچه گانه مسافرتی برای سفرهای کوتاه‌تر انتخاب خوبی است. چمدان های چرخ دار برای سفرهای طولانی تر یا زمانی که چمدان سنگین تر است عالی هستند.

  2. خرید کیف مسافرتی مخصوص کودکان چه مزایایی دارد؟

  سازمان دهی بهتر، هیجان، احساس مسئولیت و ...