رویه بازگرداندن کالا

شرایط بازگشت کالا 

آرامش خاطر مشتریان و احساس رضایت از خرید خود از مهم ترین اولویت های فروشگاه اینترنتی پیکوتویز می باشد. از آنجاییکه در فروشگاههای اینترنتی برخلاف فروشگاه های حضوری – که امکان مشاهده فیزیکی محصول خود را دارند – چنین موقعیتی مقدور نیست ، لذا در همین راستا پیکوتویز تمام تلاش خود را بکار گرفته تا اطلاعات دقیقی از محصولات را در سایت خود قرار دهد تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند.

همچنین فروشگاه پیکوتویز به دلیل داشتن گارانتی سلامت کالا این فرصت را به مشتریان عزیز خود می دهد تا در صورت معیوب بودن کالا ، 72 ساعت ( 3 روز ) پس از تحویل خرید خود با شرایطی که معین شده است نسبت به بازگشت محصول خود اقدام کنند .

شرایط برای ارسال کالا به پیکو

  • پیش از ارسال کالا ، حتما با واحد خدمات پس از فروش پیکوتویز هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نفرمایید.
  • حین تماس با واحد خدمات پس از فروش حتما کد و اطلاعات خرید خود را اعلام فرمایید.
  • جهت تماس با واحد خدمت پس از فروش میتوانید با شماره 01133114945 ( شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10- 13) تماس بگیرید و یا با شماره واتس اپ 09331369650 پیام ارسال نمایید.

2 نکته مهم در رابطه با بازگشت کالا :

  • ارائه جعبه اصلی خود محصولات خریداری شده ، وجود کلیه ی ملحقات ، جدا نشدن تگ و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ ، شرایط لازم برای بازگشت و یا تعویض کالا است .
  • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی محصولات خریداری شده یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان بازگشت کالا را از بین خواهد برد .

 

نکته : اگر کالای خریداری شده ایراد یا اشکال فنی داشته باشد باید حداکثر تا 72 ساعت پس از دریافت کالا توسط مشتری به واحد پیگیری اطلاع داده شود تا پس از بررسی و تایید کارشناسان فنی پیکوتویز در صورت مشکل اصالت یا ایراد فنی ، کالای خریداری شده در صورت موجود بودن تعویض ، و در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد ، به انتخاب خود مشتری کالا با کالای مشابه دیگر تعویض و یا در صورت دلخواه وجه پرداختی برگشت داده شود و هزینه ی بازگشت و ارسال کالا به عهده ی پیکو خواهد بود.

 

* پس از پذیرش کالا کارشناسان فنی پیکوتویز حداکثر طی 48 ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری محترم اعلام خواهند کرد.

* در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز می گردد.

* چنانچه کالای خریداری شده آسیب دیده ، شکسته یا همراه ایراد فیزیکی و ظاهری باشد ، به صورتی که در هنگام دریافت کالا از مامور پستی قابل تشخیص باشد ، از تحویل گرفتن و بازکردن بسته بندی مرسوله خودداری فرمائید و صورتجلسه دریافت کالا را تایید نفرمایید تا مرسوله مجددا جهت بررسی به پیکو تویز بازگردانده شود .

 

شرایط تعویض کالا

مشتریان عزیز میتوانند تا 48 ساعت ( 2 روز ) پس از تحویل کالا در صورت تجدید نظر ، کالای خود را  در شرایطی که هیچگونه دخل و تصرف اعم از بازکردن پلمپ ، برچسبها ، وکیوم و شرینک در کالا ایجاد نشده باشد برای تعویض به پیکو ارسال کنند و پس از بررسی سلامت کالای ارسال شده ، محصول مورد نظرشان ارسال شود . ( هزینه بازگشت و ارسال مجدد کالا به عهده ی مشتری محترم خواهد بود )

 

شرایط انصراف از خرید

تمامی مشتریان پیکو تویز می توانند تا 48 ساعت پس از تحویل کالا در صورت عدم رضایت و یا تصمیم به انصراف از خرید ، کالای خود را پس دهند . در شرایطی که هیچگونه دخل و تصرف اعم از بازکردن پلمپ ، برچسبها ، وکیوم و شرینک در کالا ایجاد نشده باشد . ( هزینه بازگشت و ارسال مجدد کالا پس از چک شدن و تایید سلامت کالا و اعلام آن به عهده مشتری محترم خواهد بود )

 

بازخوردها