فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

سه چرخه کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3

خرید سه چرخه کودک | سه چرخه کودک خارجی 

چگونه میتوانید کودک خود را ساعت ها سرگرم، فعال و خوشحال نگه دارید؟ شما و فرزندتان چه فعالیت سرگرم کننده ای را با حداقل سر و صدا می توانید انجام دهید؟  آیا سواری با یک سه چرخه کودک در فضای باز را امتحان کردید؟ آموزش سواری با سه چرخه کودک و انجام فعالیت های منظم آن، اهمیت آمادگی جسمانی را به طور ماهرانه ای معنا می کند و باعث ایجاد علاقه به یک سبک زندگی فعال می شود. به هر حال، کودکان غیرفعال و کم تحرک معمولاً در مراحل بعدی زندگی خود از سطح آمادگی جسمانی مناسبی برخوردار نیستند. بنابراین فرزندتان را سوار سه چرخه کودک کنید و به پارک یا زمین بازی نزدیکتان بروید.

با توجه به اینکه تنوع سه چرخه کودک کم نیست، یک مورد متناسب با قد و سن انتخاب کنید. کودکان یک ساله می توانند با یک مدل سه چرخه کودک کم ارتفاع که نیاز به هل دادن یا راه رفتن با پا دارد شروع کنند. مدل‌های دارای دسته هایت والدین، به والدین اجازه می‌دهند تا به کودک خود در حرکت کردن کمک کنند. همچنین ویژگی هایی که باید به آن توجه کنید عبارتند از: پشتی سه چرخه، صندلی قابل تنظیم، پدال های مناسب، فرمان محکم، کمک فنر و دستگیره های دستی ایمن. و نکته مهم اینکه مطمئن شوید که سه چرخه رنگ مورد علاقه فرزندتان است و بررسی کنید که پای کودکتان به پدال یا زمین برسد. پیشنهاد می شود جهت خرید اسباب بازی هواپیما کلیک کنید.

بیشتر والدین ممکن است فقط برای سرگرمی کودک خود، سه چرخه کودک خریداری کنند، اما مطمئنا سه چرخه کودک مزایای بیشتری دارد که ممکن است از آنها آگاه نباشند که عبارتند از:

استقلال

کودک از 1-2 سالگی تمایل به استقلال دارند، آنها می خواهد کارها را به تنهایی انجام دهد و از لحظه آزادی لذت ببرد. سه‌ چرخه کودک آنها را قادر می‌سازد تا خودشان سوار دوچرخه شوند و خودشان کنترل را به دست بگیرند، خودکنترلی اعتماد به نفس کودک را برای انجام کارها به‌طور مستقل افزایش می‌دهد.

هماهنگی و تعادل

سوار شدن بر روی یک سه چرخه کودک، کمک می کند تا هماهنگی و تعادل خود توسعه دهند. این امر کمک می کند تا هماهنگی دست و چشم آنها را در هنگام سه چرخه سواری، پدال زدن و چرخاندن فرمان، اجتناب از برخورد به موانع، تقویت شود. همچنین هنگام پدال زدن، عضلات پا و بازوی آنها را تمرین می دهد.

اعتماد به نفس

وقتی بچه‌ها بر استفاده از سه چرخه کودک تسلط پیدا می‌کنند، احساس اعتماد به نفس در آنها تقویت می شود. کودک وقتی روی سه چرخه کودک سوار می شود احساس اعتماد به نفس می کند، زیرا او مانند بزرگسالان احساس رانندگی می کند. زمانی که بتواند سریع حرکت کند و بپیچد و با موفقیت از موانع اجتناب کند، به مهارت های حرکتی خود اعتماد می کند و به مهارت های چالش برانگیزتر ادامه می دهد. پیشنهاد می شود جهت خرید اسباب بازی قطار کلیک کنید.

فعال نگه داشتن کودکان

ورزش، برای بسیاری از کودکان مبتلا به اوتیسم، به اندازه کودکان دیگر ساده نیست. کودکان مبتلا به اوتیسم به دلایل مختلف تمایل ندارند با وزن خود دست و پنجه نرم کنند، به همین دلیل اجرای یک روش سالم و سرگرم کننده برای ورزش کردن برای آنها امری حیاتی است. سه چرخه سواری روی عضلات مرکزی بدن و ساق پا کار می کند تا تعادل و ثبات دوچرخه را حفظ کند.

تفریح ​​خانوادگی

سه چرخه سواری راهی عالی برای مشارکت دادن تمام اعضای خانواده برای حفظ یک زندگی سالم است. سه چرخه سواری یک ورزش عالی است، و همچنین یک راه عالی برای پیوند و ایجاد روابط قوی است در خانواده است. همچنین یک راه عالی برای از بین بردن استرس است. از انواع کالسکه بچه پیکوتویز دیدن فرمایید.

مهارت های حرکتی درشت و مزایای حسی

سه چرخه کودک فقط برای به کار انداختن عضلات مرکزی بدن و ساق پا نیست، بلکه برای تمرین مغز کودکتان نیز مفید است. سه چرخه کودک با تمرکز بر روی هماهنگی، به بهبود استقامت و تقویت مهارت های حرکتی درشت کمک می کند. همچنین به کودکان، توجه و تمرکز را یاد می دهد. سواری با سه چرخه کودک باعث افزایش قدرت و استقامت عضلات می شود. همچنین از طریق تعادل، هماهنگی، مهارت های حرکتی ظریف و درشت را ایجاد می کند.

خرید لوازم جانبی ضروری سه چرخه کودک

یادگیری سه چرخه کودک در دوران پیش دبستانی کودک را با انواع لوازم جانبی سه چرخه آشنا می کند. کودک شما در مورد قسمت‌های مختلف سه چرخه کودک مانند چرخ‌ها، فرمان، پدال‌ها و غیره اطلاعات می‌گیرد که به او کمک می‌کند تا عملکرد سه چرخه و همچنین وسایل نقلیه مرتبط دیگر را که هنوز امتحان نکرده است، درک کند. اگر سه چرخه کودک شما بوق دارد، کودک شما عملکرد زنگ و نحوه هشدار دادن به فردی را که سر راهش قرار می گیرد، یاد می گیرد.

ایمنی

تمرین سه چرخه سواری باعث می شود کودک شما بیشتر با موضوع ایمنی خود و دیگران آگاه شود. برای سوار شدن به سه چرخه کودک به روشی ایمن، کودک شما یاد می گیرد نوبت بگیرد و در مواقع حساس سرعت خود را کم کند یا به طور غریزی متوقف شود.

برای یادگیری دوچرخه آماده شوید

سه چرخه کودک سبب می شود تا کودک شما دوچرخه سواری را در زمان کمتری بیاموزد. چراکه کودک شما قبلاً با چرخ‌ها، فرمان، پدال‌ها و سایر قسمت‌های سه‌چرخه کودک آشنا است، بنابراین یادگیری سریع دوچرخه برای کودک شما آسان می‌شود. پیشنهاد می شود جهت خرید اسباب بازی کشتی کلیک کنید.

5 نکته برای ایمن بودن سه چرخه کودک:

1. تا زمانی که فرزندتان از نظر فیزیکی قادر به هدایت سه چرخه نیست، سه چرخه کودک نگیرید. اکثر کودکان در حدود 3 سالگی این آمادگی را پیدا می کنند.

2. به دنبال سه چرخه ای باشید که نسبت به سطح زمین ارتفاع کمتری داشه باشد و چرخ های بزرگی دارد. این نوع سه چرخه کودک ایمن تر است زیرا احتمال واژگونی آن کمتر است.

3. یک کلاه ایمنی مناسب برای سه چرخه کودک خود تهیه کنید و به او بیاموزید که هر بار آن را بپوشد. دقت کنید که کلاه ایمنی با استانداردهای کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی مطابقت داشته باشد. چانه بند و زانو بند باید به خوبی در جای مناسبش قرار بگیرد.

4. اطمینان حاصل کنید که کودک شما هنگام سوار شدن بر سه چرخه کودک از کفش های پنجه بسته برای محافظت از انگشتان پای خود استفاده می کند.

5. یک منطقه امن برای سه چرخه سواری پیدا کنید هرگز به فرزندتان اجازه ندهید که در نزدیکی خیابان، استخر و مناطق پر خطر سه چرخه سواری کند. از سه چرخه کودک فقط باید در مکان های محافظت شده استفاده کرد.

سه چرخه کودک یک فعالیت درمانی

سه چرخه سواری هم سرگرمی و هم تناسب اندام ایجاد می کند و همچنین یک فعالیت درمانی است که به کودکتان اجازه می دهد اندام تحتانی خود تمرین دهند. همانطور که ماهیچه ها از طریق حرکات دوچرخه سواری حرکت می کنند، خمیده، کشیده و کشیده می شوند. در سه چرخه کودک، ماهیچه های تحتانی،چهارسر ران، زانو و مچ پا، کنترل حرکتی را در الگوهای مشابه پیاده‌روی تمرین می‌کنند. فرصت مداوم برای سه چرخه سواری ممکن است بر چگونگی راه رفتن تأثیر مثبت بگذارد.این دامنه حرکتی برای کودکان دارای معلولیت بسیار مهم است، زیرا ماهیچه‌ها در این کودکان قادر به هماهنگی با رشد استخوان نیستند، مگر اینکه به طور کامل کشیده شوند.

برای یک کودک یک ساله یا بزرگتر یک جایگزین بهتر از کالسکه می تواند یک سه چرخه کودک باشد که به بچه ها استقلال بیشتری می دهد و علاقه شناختی را فعال می کند. خرید سه چرخه بچه گانه، خرید سه چرخه کودک خارجی و انواع ماشین پایی کودک و خرید اسباب بازی با ارسال رایگان و گارانتی و ضمانت در فروشگاه آنلاین اسباب بازی و سیسمونی پیکوتویز!

خرید سه چرخه کودک با بهترین قیمت! اگر دنبال بهترین مارک سه چرخه کودک هستید، در piccotoys میتونید پرفروش ترین انواع سه چرخه خارجی  برای کودک را با تضمین 100% کیفیت، ارسال رایگان و گارانتی 1 ساله خریداری کنید!

انواع سه چرخه کودک تاشو، سه چرخه لوپ کار loopcar اصل با لوگو شرکت کانادایی FA6 ، انواع ماشین پایی کودک و ... فقط در پیکوتویز! سه چرخه لوپ کار چرخ ژله ای در متنوع ترین رنگ ها با ضمانت اصل بودن! جهت اطلاع از قیمت سه چرخه کودک پیکوتویز را دنبال کنید. 

خرید سه چرخه کودک

سوالات رایج هنگام انتخاب و خرید سه چرخه کودک

برای خرید سه چرخه کودک چه مارکی خوبه؟

انواع سه چرخه کودک خارجی موجود در پیکوتویز، سه چرخه های حرفه ای با قابلیت های منحصر به فرد هستند و بهترین کادو تولد یک سالگی تا 5 سالگی برای کوچولوهاتونه! جهت خرید اسکوتر کودک کلیک کنید.

از بین سه چرخه های خارجی کیکابو کدام مدل سه چرخه تاشو است؟

سه چرخه کودک مدل نیکی NIKKI برند کیکابو و سه چرخه کودک مدل جیووی.

سه چرخه کودک تاشو در صندوق عقب ماشین جای میگیره؟

بله انواع سه چرخه تاشو حجم کمی را اشغال میکنند و در صندوق عقب خودرو جای میگیرند.

خرید سه چرخه کودک خارجی تا چند سال قابل استفاده اند؟

بستگی به قد کودک داره ولی از 1 تا 6 سال به راحتی قابل استفاده است.

کودک از چند سال میتواند برای سه چرخه سواری خودش به تنهایی رکاب بزند؟

بستگی به توانایی بدنی کودک دارد ولی معمولا استاندارد رکاب زدن در سه چرخه سواری کودک از سه سال به بالا است.

سه چرخه بچه گانه چند سال استفاده میشه؟

گروه سنی تا 6 سال و تحمل وزن 25 کیلوگرم میباشد. از انواع موتور شارژی پیکوتویز دیدن فرمایید.

سه چرخه خارجی برای کودک و انواع سه چرخه بچه گانه شامل قطعات یدکی و گارانتی هم هستند؟

بله، خرید سه چرخه کودک از پیکو تویز شامل گارانتی سلامت کالا و ضمانت کیفیت پیکوتویز می شود.

ابعاد سه چرخه در حالت تاشو؟

ابعاد بدنه سه چرخه کودک در حالت جمع شده 50*75 سانتیمتر است.

سه چرخه شما تبدیل به دوچرخه میشه؟

هیچ سه چرخه ای نداریم که تبدیل به دو چرخه بشه.

خرید حضوری سه چرخه هم دارین؟

بله فروشگاه فیزیکی ما مازندران ساری و ارسال همه روزه به سراسر کشور داریم.

در سه چرخه عصایی والدین قابلیت حرکت چرخ هارو هم دارن؟

بله قابلیت هدایت و حرکت سه چرخه کودک دارد.

فرق سه چرخه الونسی و نیکی و جیووی چیه؟

هرکدام ویژگی های خاصی دارند که در صفحه هر محصول کامل درج شده. ولی به طور کلی سه چرخه کودک مدل الونسی تاشو نیست و مزیت این مدل نسبت به سایر مدل ها چرخش 360 درجه نشیمن سه چرخه کودک هست .

مدل الونسی که تاشو نیست در صندوق ماشین جا میشه؟

سایبان و نشیمن جدا میشه و ابعاد بدنه 50*115 سانتی متر. بستگی به حجم صندوق ماشین داره.

نحوه استفاده از قابلیت صندلی گردان سه چرخه کودک چطوریه؟

در مدل الونسی با کلیک یک دکمه صندلی سه چرخه به راحتی میچرخه و در مدل نیکی بصورت دستی اینکار انجام میشه یعنی صندلی از جاش در میاد و رو به مادر یا خیابون قرار میگیره. پیشنهاد می شود از انواع کالسکه سه چرخ پیکوتویز دیدن فرمایید.

سه چرخه کودک تاشو و سه چرخه صندلی گردان از انواع محبوب سه چرخه کودک خارجی هستند که یکی از برندهای معتبر تولید کننده سه چرخه کودک خارجی برند با کیفیت و اروپایی کیکابو است و شما میتوانید محصولات خوب و سه چرخه کودک این برند را از فروشگاه اسباب بازی پیکو تویز به عنوان نمایندگی فروش برند کیکابو خریداری نمایید. برای مشاهده محصولات کیکابو کلیک کنید.

سه چرخه کودک خارجی: برند اروپایی کیکابو Kikkaboo

برند Kikkaboo یک برند شناخته شده و با کیفیت اروپایی است که در سال های اخیر در زمینه سیسمونی نوزاد و اسباب بازی کودک بسیار خوش درخشیده است. پیکوتویز به عنوان نماینده فروش این برند در ایران انواع سه چرخه کودک خارجی این برند را با گارنتی عرضه میکند. خرید اسباب بازی کودک و سیسمونی نوزاد برند بلغاری کیکابو در وبسایت پیکوتویز شامل گارانتی کیفیت، ضمانت سلامت کالا و ارسال رایگان برای خرید های بالای 500 هزار تومان به سراسر کشور می باشد.