فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

سه چرخه کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

خرید سه چرخه کودک | سه چرخه کودک خارجی 

چگونه میتوانید کودک خود را ساعت ها سرگرم، فعال و خوشحال نگه دارید؟ شما و فرزندتان چه فعالیت سرگرم کننده ای را با حداقل سر و صدا می توانید انجام دهید؟ آیا سواری با یک سه چرخه کودک در فضای باز را امتحان کردید؟ آموزش سواری با سه چرخه کودک و انجام فعالیت های منظم آن، اهمیت آمادگی جسمانی را به طور ماهرانه ای معنا می کند و باعث ایجاد علاقه به یک سبک زندگی فعال می شود. به هر حال، کودکان غیرفعال و کم تحرک معمولاً در مراحل بعدی زندگی خود از سطح آمادگی جسمانی مناسبی برخوردار نیستند. بنابراین فرزندتان را سوار سه چرخه کودک کنید و به پارک یا زمین بازی نزدیکتان بروید.

سه چرخه کودک

دوچرخه تعادلی یک دوچرخه بدون پدال می باشد و ابعاد و سایز های مختلفی دارند. این دوچرخه با حرکت پای کودک بر روی زمین مشابه ماشین پایی حرکت می کند نه با پدال ها. دوچرخه های تعادلی مناسب کودکان 18 ماه تا حتی 10 سال به بالا است. کودکان با این نوع دوچرخه یاد می گیرند که تعادلشان را حفظ کنند و در آینده راحت تر سه چرخه یا دوچرخه سواری کنند.

نکات کلیدی در هنگام خرید دوچرخه تعادلی

به ابعاد و سایز دوچرخه های تعادلی دقت کنید! حتما قد کودک را با ابعاد دوچرخه تعادلی مطابقت دهید و بررسی های لازم را انجام دهید. کودکان معمولا برای کم کردن سرعت و ایست کامل هنگام دوچرخه سواری با دوچرخه های تعادلی از پاهای خود استفاده می کنند. برای کودکان بزرگتر که با سرعت بیشتری دورچرخه سواری می کنند دوچرخه های تعادلی با ترمز دستی پیشنهاد می شود.

دوچرخه تعادلی

استفاده از دوچرخه تعادلی 5 مزیت اصلی نسبت به دوچرخه ها یا سه چرخه کودک دارد:

استفاده از دوچرخه تعادلی برای کودکان مناسب تر از استفاده از دوچرخه با کمکی و سه چرخه کودک می باشد.

روی سطوح ناهموار حرکت سریعتری دارند

دوچرخه های تعادلی معمولا سبک هستند و برای حرکت راحت و سریع ایده آل می باشند.

دوچرخه تعادلی کودکان را آماده برای استفاده از سه چرخه کودک و دوچرخه های پدالی می کند.

کودکان با دوچرخه های تعادلی می توانند آرام حرکت کند و راه بروند و یا برای مسافت های طولانی با دورچرخه تعادلی طی کنند.

کودکانی که سه چرخه کودک، اسکوتر کودک یا دوچرخه با کمکی دارند معمولا تمایل به استفاده از دوچرخه تعادلی را ندارند. زیرا استفاده از دوچرخه تعادلی به زحمت بیشتری نیاز دارد

به خاطر داشته باشید که هنگامی که کودک سوار سه چرخه کودک می شود پاها باید کاملا روی زمین قرار بگیرد. اگر پاها روی پنجه قرار بگیرد سه چرخه کودک برای او کمی بزرگ است که این موضوع می تواند برای کودک خطرناک باشد و نتواند کنترل و تعادل خود را هنگام دوچرخه سواری حفظ کنند.

سه چرخه کودک

سه چرخه کودک

سه چرخه کودک معمولا از یک فریم فلزی مانند استیل هستند و برای کودکان 2 تا 4 سال مناسب هستد و به همین دلیل تا 25 کیلوگرم تحمل وزن دارند. سه چرخه کودک یک محصولی با کارکرد مشابه و ما بین اسکوتر و دوچرخه است.

چه موقع برای خرید اولین سه چرخه کودک مناسب است؟

معمولا کودکان هنگامی که راه رفتن را خوب یاد گرفته اند آماده برای استفاده از سه چرخه کودک هستند. سه چرخه سواری کودک باعث بهبود مهارت های حرکتی کودکان و اعتماد به نفس آنها می شود و لحظات شادی را برای آنها فراهم می کند.

سه چرخه کودک

نکات برای خرید بهترین سه چرخه کودک

نکات اصلی که هنگام خرید سه چرخه کودک باید به آن توجه کنید شامل قابل تنظیم بودن ( نشیمن و فرمان )، قابلیت جا به جایی داشتن، قد کودک، وزن کودک، وزن سه چرخه، جنس سه چرخه و سایز سه چرخه می باشد.

همچنان در هنگام خرید باید بودجه خود را دقیقا مشخص کنید و سن کودک، ابعاد سه چرخه و ویژگی های ضروری را به خوبی بررسی کنید.

ویژگی هایی همانند موزیکال بودن، وجود ترمز، کمربند و حفاظ، سبد یا کیف مخصوص، دسته هدایت، حالت تاشو بودن از گزینه هایی است که در قیمت و جذابیت و کیفیت سه چرخه تاثیر دارد.

سه چرخه کودک ایده آل باید ایمنی، ابعاد و ویژگی و کارکردهای سرگرم کننده و تکمیلی را داشته باشد.

خرید سه چرخه خرید سه چرخه تاشو کودک

انواع سه چرخه کودک

سه چرخه کودک کالسکه ای

سه چرخه کودک کالسکه ای، سه چرخه ای است که شکلی مشابه کالسکه دارد و برای کودکان کوچکتر مناسب هستند. معمولا کودکان 18 ماه به بالا می توانند از این نوع سه چرخه کودک استفاده کنند. سه چرخه کودک کالسکه ای اکثرا دارای دسته هدایت توسط والدین، نشیمن قابل تنظیم راحت، سایبان و محافظ علاوه بر کمربند هستند.

سه چرخه کودک معمولی یا کلاسیک

سه چرخه کودک معمولی یا کلاسیک سه چرخه هایی هستند که اکثرا مشاهده می کنید و همانطور که انتظار می رود دارای سه چرخ نسبتا بزرگ با پدال می باشند که گاها همراه کمربند، دسته هدایت و سبد هستند و اکثرا دارای ترمز نمی باشند و پدال زدن را به کودکان آموزش می دهند. سه چرخه های کلاسیک یا معمولی کودک معمولا برای گروه سنی 2 سال به بالا قابل استفاده می باشد.

خرید سه چرخه

سه چرخه خوابیده

سه چرخه های خوابیده یکی از انواع سه چرخه ها هستند که نشیمن بسیار راحتی دارند و ایده آل برای افرادی که دارای معلولیت و آسیب های جسمی هستند، مناسب است.

سه چرخه های مناسب بزرگسالان

سه چرخه های بزرگسال مناسب برای حمل و نقل روزانه، مسیر های شهری نزدیک، مناسب برای رستوران ها، سوپر مارکت ها و شرکت های حمل بار می باشد.

گروه سنی سه چرخه کودک

سه چرخه کودک بچه گانه، بسته به نوع و ابعادشان مناسب کودکان 1 ساله تا 6 ساله می باشند. البته سه چرخه کودک مناسب برای نوجوانان و بزرگسالان نیز موجود و قابل خریداری برای افراد با گروه سنی بالاتر می باشد.

تفاوت سه چرخه کودک و دوچرخه

همانطور که انتظار می رود دوچرخه ها دارای دو چرخ و سه چرخه ها دارای سه چرخ می باشند.

دو چرخه ها معمولا سنگین تر از سه چرخه کودک هستند زیرا وزن نسبی بیشتر دوچرخه ها موجب افزایش تعادل و سبک بودن نسبی سه چرخه کودک موجب افزایش راحتی پدال زدن می باشد.

سه چرخه کودک معمولا برای کودکان کوچکتر طراحی شده اند

دوچرخه ها اغلب گران تر از سه چرخه کودک، با کیفیت مشابه هستند.

سه چرخه کودکخرید سه چرخه کودک

فواید استفاده از سه چرخه کودک

سه چرخه سواری موجب افزایش و بهبود هماهنگی و تعادل، اعتماد به نفس، استقلال، ابتکار عمل، آمادگی برای دوچرخه سواری، تقویت و بهبود عضلات پا، توسعه در هماهنگی حرکات بدن، افزایش نشاط و استقامت کودک، تقویت و بهبود سیستم ایمنی بدن، بهبود در عملکرد خون رسانی و جلوگیری از اختلال های بینایی است.

دوچرخه تعادلی

دوچرخه تعادلی جایگزین دوچرخه های کمکی هستند و جالب است بدانید که این دوچرخه ها پدال ندارد. دوچرخه های تعادلی حیاتی ترین موضوع را آموزش می دهد و آن هم تعادل است.

مزایا

آموزش تعادل به کودک

افزایش اعتماد به نفس

کودک شما را آماده برای استفاده از دوچرخه های عادی پدالی می کند بدون استفاده از دوچرخه های کمکی

معایب

کودکان در سنین پایین به سرعت رشد می کنند و دوچرخه برای آنها کوچک می شود.

حتما باید سایز مناسب انتخاب شود.

سه چرخه کودک

سه چرخه کودک

سه چرخه کودک مناسب برای کودکان نوپا می باشد که به تازگی راه رفتن را به خوبی یاد گرفته اند. سه چرخه کودک همانطور که از اسم آنها بر می آید دارای سه چرخه هستند و بدون وجود زنجیر با حرکت پدال ها، حرکت می کنند. سه چرخه ها پدال زدن را به خوبی به کودکان آموزش می دهند و نسبت به گزینه های دیگر امنیت بیشتری دارند ولی تعادل را به کودک آموزش نمی دهند.

مزایا

بیشترین ایمنی نسبت به گزینه های دیگر

در سایز ها و انواع مختلف قابل دسترسی و خرید می باشند.

آسان برای سوار شدن

معایب

تعادل را به کودک آموزش نمی دهند

چهار چرخ

چهار چرخ ها انواع مختلفی دارند مانند ماشین های چهار چرخ برقی ( شارژی )، ماشین های چهار چرخ پدالی و چهار چرخ پایی.

چهار چرخ ها معمولا به علت ظاهرشان محبوبیت زیادی بین کودکان دارند.

مزایا

محبوبیت بین کودکان برای استفاده.

ایده آل برای نقش بازی یا رول پلی

معایب

گروه سنی و تحمل وزن محدودی دارند و با توجه به رشد سریع کودکان زود بلا استفاده می شوند.

چهار چرخ های برقی برای سلامت جسمانی کودک تاثیر به سزایی ندارد.

از دوچرخه و سه چرخه انواع کمتری دارد.

چگونه سه چرخه کودک مناسب را انتخاب کنیم؟

فرمان مناسب

فرمان برای حفظ کنترل، چرخیدن سه چرخه بسیار ضروری هستند در نتیجه ابعاد فرمان باید با قد کودک تناسب داشته باشد. کودک نباید خیلی پایین تر و خیلی بالاتر از فرمان قرار گیرد چون در هر دو حالت تسلط کافی را ندارند. بعضی از سه چرخه کودک ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند که ویژگی بسیار خوبی است با توجه به رشد کودکان.

ترمز

وجود ترمز همواره مهم بوده است ولی با بزرگ شدن کودک و حرکت و پدال زدن های سریعتر او اهمیت وجود یک ترمز مناسب افزایش می یابد. ترمز انواع مختلفی دارد مانند ترمز دستی و ترمز پدالی. ترمز دستی برای کودکان بالای 4 سال مناسب می باشد و آنها توانایی استفاده از آن را دارند ولی ترمز های پدالی برای کودکان خردسال می تواند گیج کننده باشد.

وزن

معمولا هنگام خرید، افراد به وزن سه چرخه کودک توجه زیادی ندارند. در حالی که وزن سه چرخه کودک یکی از آپشن هایی است که باید به خوبی بررسی شود. یک سه چرخه سنگین این خطر را افزایش می دهد که تصور کنید که کودک شما هنگام بازی زمین می خورد و سه چرخه هم واژگون می شود در این مثال دردناک یکی از اهمیت های سه چرخه با وزن مناسب و سبک مشخص می شود. سه چرخه کودک باید هم وزن 35 درصد وزن کودک باشد. یک سه چرخه ایده آل دارای وزن سبک ولی همچنان با استحکام مناسب است. معمولا سه چرخه های آلومینیومی و سه چرخه های از جنس آلیاژ منیزیم این ویژگی را دارا هستنند.

با توجه به اینکه تنوع سه چرخه کودک کم نیست، یک مورد متناسب با قد و سن انتخاب کنید. کودکان یک ساله می توانند با یک مدل سه چرخه کودک کم ارتفاع که نیاز به هل دادن یا راه رفتن با پا دارد شروع کنند. مدل‌های دارای دسته هایت والدین، به والدین اجازه می‌دهند تا به کودک خود در حرکت کردن کمک کنند. همچنین ویژگی هایی که باید به آن توجه کنید عبارتند از: پشتی سه چرخه، صندلی قابل تنظیم، پدال های مناسب، فرمان محکم، کمک فنر و دستگیره های دستی ایمن. و نکته مهم اینکه مطمئن شوید که سه چرخه رنگ مورد علاقه فرزندتان است و بررسی کنید که پای کودکتان به پدال یا زمین برسد. پیشنهاد می شود جهت خرید اسباب بازی هواپیما کلیک کنید.

خرید دوچرخه کودک

بیشتر والدین ممکن است فقط برای سرگرمی کودک خود، سه چرخه کودک خریداری کنند، اما مطمئنا سه چرخه کودک مزایای بیشتری دارد که ممکن است از آنها آگاه نباشند که عبارتند از:

استقلال

کودک از 1-2 سالگی تمایل به استقلال دارند، آنها می خواهد کارها را به تنهایی انجام دهد و از لحظه آزادی لذت ببرد. سه‌ چرخه کودک آنها را قادر می‌سازد تا خودشان سوار دوچرخه شوند و خودشان کنترل را به دست بگیرند، خودکنترلی اعتماد به نفس کودک را برای انجام کارها به‌طور مستقل افزایش می‌دهد.

هماهنگی و تعادل

سوار شدن بر روی یک سه چرخه کودک، کمک می کند تا هماهنگی و تعادل خود توسعه دهند. این امر کمک می کند تا هماهنگی دست و چشم آنها را در هنگام سه چرخه سواری، پدال زدن و چرخاندن فرمان، اجتناب از برخورد به موانع، تقویت شود. همچنین هنگام پدال زدن، عضلات پا و بازوی آنها را تمرین می دهد.

اعتماد به نفس

وقتی بچه‌ها بر استفاده از سه چرخه کودک تسلط پیدا می‌کنند، احساس اعتماد به نفس در آنها تقویت می شود. کودک وقتی روی سه چرخه کودک سوار می شود احساس اعتماد به نفس می کند، زیرا او مانند بزرگسالان احساس رانندگی می کند. زمانی که بتواند سریع حرکت کند و بپیچد و با موفقیت از موانع اجتناب کند، به مهارت های حرکتی خود اعتماد می کند و به مهارت های چالش برانگیزتر ادامه می دهد. پیشنهاد می شود جهت خرید اسباب بازی قطار کلیک کنید.

فعال نگه داشتن کودکان

ورزش، برای بسیاری از کودکان مبتلا به اوتیسم، به اندازه کودکان دیگر ساده نیست. کودکان مبتلا به اوتیسم به دلایل مختلف تمایل ندارند با وزن خود دست و پنجه نرم کنند، به همین دلیل اجرای یک روش سالم و سرگرم کننده برای ورزش کردن برای آنها امری حیاتی است. سه چرخه سواری روی عضلات مرکزی بدن و ساق پا کار می کند تا تعادل و ثبات دوچرخه را حفظ کند.

تفریح ​​خانوادگی

سه چرخه سواری راهی عالی برای مشارکت دادن تمام اعضای خانواده برای حفظ یک زندگی سالم است. سه چرخه سواری یک ورزش عالی است، و همچنین یک راه عالی برای پیوند و ایجاد روابط قوی است در خانواده است. همچنین یک راه عالی برای از بین بردن استرس است. از انواع کالسکه بچه پیکوتویز دیدن فرمایید.

مهارت های حرکتی درشت و مزایای حسی

سه چرخه کودک فقط برای به کار انداختن عضلات مرکزی بدن و ساق پا نیست، بلکه برای تمرین مغز کودکتان نیز مفید است. سه چرخه کودک با تمرکز بر روی هماهنگی، به بهبود استقامت و تقویت مهارت های حرکتی درشت کمک می کند. همچنین به کودکان، توجه و تمرکز را یاد می دهد. سواری با سه چرخه کودک باعث افزایش قدرت و استقامت عضلات می شود. همچنین از طریق تعادل، هماهنگی، مهارت های حرکتی ظریف و درشت را ایجاد می کند.

خرید سه چرخه کودک

خرید لوازم جانبی ضروری سه چرخه کودک

یادگیری سه چرخه کودک در دوران پیش دبستانی کودک را با انواع لوازم جانبی سه چرخه آشنا می کند. کودک شما در مورد قسمت‌های مختلف سه چرخه کودک مانند چرخ‌ها، فرمان، پدال‌ها و غیره اطلاعات می‌گیرد که به او کمک می‌کند تا عملکرد سه چرخه و همچنین وسایل نقلیه مرتبط دیگر را که هنوز امتحان نکرده است، درک کند. اگر سه چرخه کودک شما بوق دارد، کودک شما عملکرد زنگ و نحوه هشدار دادن به فردی را که سر راهش قرار می گیرد، یاد می گیرد.

بعد از خرید دوچرخه یا سه چرخه کودک خرید لوازم ایمنی شامل کلاه ایمنی، دستکش مخصوص، زانوبند و آرنج بند را فراموش نکنید.

ایمنی

تمرین سه چرخه سواری باعث می شود کودک شما بیشتر با موضوع ایمنی خود و دیگران آگاه شود. برای سوار شدن به سه چرخه کودک به روشی ایمن، کودک شما یاد می گیرد نوبت بگیرد و در مواقع حساس سرعت خود را کم کند یا به طور غریزی متوقف شود.

برای یادگیری دوچرخه آماده شوید

سه چرخه کودک سبب می شود تا کودک شما دوچرخه سواری را در زمان کمتری بیاموزد. چراکه کودک شما قبلاً با چرخ‌ها، فرمان، پدال‌ها و سایر قسمت‌های سه‌چرخه کودک آشنا است، بنابراین یادگیری سریع دوچرخه برای کودک شما آسان می‌شود. پیشنهاد می شود جهت خرید اسباب بازی کشتی کلیک کنید.

5 نکته برای ایمن بودن سه چرخه کودک:

1. تا زمانی که فرزندتان از نظر فیزیکی قادر به هدایت سه چرخه نیست، سه چرخه کودک نگیرید. اکثر کودکان در حدود 3 سالگی این آمادگی را پیدا می کنند.

2. به دنبال سه چرخه ای باشید که نسبت به سطح زمین ارتفاع کمتری داشه باشد و چرخ های بزرگی دارد. این نوع سه چرخه کودک ایمن تر است زیرا احتمال واژگونی آن کمتر است.

3. یک کلاه ایمنی مناسب برای سه چرخه کودک خود تهیه کنید و به او بیاموزید که هر بار آن را بپوشد. دقت کنید که کلاه ایمنی با استانداردهای کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی مطابقت داشته باشد. چانه بند و زانو بند باید به خوبی در جای مناسبش قرار بگیرد.

4. اطمینان حاصل کنید که کودک شما هنگام سوار شدن بر سه چرخه کودک از کفش های پنجه بسته برای محافظت از انگشتان پای خود استفاده می کند.

5. یک منطقه امن برای سه چرخه سواری پیدا کنید هرگز به فرزندتان اجازه ندهید که در نزدیکی خیابان، استخر و مناطق پر خطر سه چرخه سواری کند. از سه چرخه کودک فقط باید در مکان های محافظت شده استفاده کرد.

سه چرخه کودک

سه چرخه کودک یک فعالیت درمانی

سه چرخه سواری هم سرگرمی و هم تناسب اندام ایجاد می کند و همچنین یک فعالیت درمانی است که به کودکتان اجازه می دهد اندام تحتانی خود تمرین دهند. همانطور که ماهیچه ها از طریق حرکات دوچرخه سواری حرکت می کنند، خمیده، کشیده و کشیده می شوند. در سه چرخه کودک، ماهیچه های تحتانی،چهارسر ران، زانو و مچ پا، کنترل حرکتی را در الگوهای مشابه پیاده‌روی تمرین می‌کنند. فرصت مداوم برای سه چرخه سواری ممکن است بر چگونگی راه رفتن تأثیر مثبت بگذارد.این دامنه حرکتی برای کودکان دارای معلولیت بسیار مهم است، زیرا ماهیچه‌ها در این کودکان قادر به هماهنگی با رشد استخوان نیستند، مگر اینکه به طور کامل کشیده شوند.

برای یک کودک یک ساله یا بزرگتر یک جایگزین بهتر از کالسکه می تواند یک سه چرخه کودک باشد که به بچه ها استقلال بیشتری می دهد و علاقه شناختی را فعال می کند. خرید سه چرخه بچه گانه، خرید سه چرخه کودک خارجی و انواع ماشین پایی کودک و خرید اسباب بازی با ارسال رایگان و گارانتی و ضمانت در فروشگاه آنلاین اسباب بازی و سیسمونی پیکوتویز!

خرید سه چرخه کودک با بهترین قیمت! اگر دنبال بهترین مارک سه چرخه کودک هستید، در piccotoys میتونید پرفروش ترین انواع سه چرخه خارجی برای کودک را با تضمین 100% کیفیت، ارسال رایگان و گارانتی 1 ساله خریداری کنید! سه چرخه چیپولینو

انواع سه چرخه کودک تاشو، سه چرخه لوپ کار loopcar اصل با لوگو شرکت کانادایی FA6 ، انواع ماشین پایی کودک و ... فقط در پیکوتویز! سه چرخه لوپ کار چرخ ژله ای در متنوع ترین رنگ ها با ضمانت اصل بودن! جهت اطلاع از قیمت سه چرخه کودک پیکوتویز را دنبال کنید. 

خرید سه چرخه کودک

سوالات رایج هنگام انتخاب و خرید سه چرخه کودک

بهترین گروه سنی برای استفاده از دوچرخه ی تعادلی کدام است؟

گروه سنی 18 ماه تا 2.5 سال بیشترین استفاده را می توانند از دوچرخه تعادلی کودک داشته باشند. همچنین دوچرخه تعادلی برای آماده سازی کودکان 3 و 4 سال برای سواری با سه چرخه کودک یا دوچرخه های پدالی ایده آل می باشد. البته همانطور که گفته شد دوچرخه های تعادلی در سایز های مختلفی وجود دارد و برای گروه سنی تا 10 سال نیز قابل استفاده می شوند. زیرا دوچرخه های تعادلی نسبت به سه چرخه کودک گزینه ی بهتری محسوب می شوند، کودکان با دوچرخه های تعادلی، مهارت های حرکتی و قدرت ماهیچه ها و تعادل خود را افزایش می دهند.

آیا می توان پدال را به دوچرخه ی تعادلی اضافه کرد؟

شما نمی توانید پدال ها را به هر دوچرخه تعادلی ای اضافه کنید مگر در بعضی از دوچرخه های تعادلی چند کاره که مخصوصا برای هر دو حالت پدالی و پایی طراحی شده باشند.

کودکان برای چه مدتی از دوچرخه های تعادلی استفاده می کنند؟

کودکان به مدت 1 تا 2.5 سال بسته به زمان شروع، می توانند از دوچرخه تعادلی استفاده کنند. به عنوان مثال برای کودک 18 ماهه چند ماه زمان می برد تا بتواند با اعتماد به نفس کامل دو چرخه تعادلی را سوار شود و احتمالا 2 سال نیز زمان می برد تا کاملا آماده ی استفاده از سه چرخه کودک شوند. ولی کودک 2 تا 2.5 سال این روند را با سرعت بیشتری سپری می کند. البته بخاطر داشته باشید هدف دوچرخه تعادلی تنها آماده سازی کودک برای استفاده از دوچرخه های پدالی نیست بلکه سپری کردن لحظات شاد و بهبود مهارت های او نیز می باشد در نتیجه هیچ عجله ای به خرج ندهید و کودکان 3 و 4 و حتی 5 ساله خود را اجبار به استفاده ناگهانی از دوچرخه های پدالی نکنید.

خرید سه چرخه کودک

نشیمن سه چرخه کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بعضی از نشیمن ها از پلاستیک و بعضی دیگر دارای روکش های نرم تر می باشند.شما باید اطمینان حاصل کنید که کودک هنگان نشستن تسلط کافی به سه چرخه و اجزای مورد نیاز را دارد.

همچنین علاوه بر نشیمن راحت سه چرخه هایی که دارای پشتی هستند دارای راحتی ببشتری هستند.

برای خرید سه چرخه کودک چه مارکی خوبه؟

انواع سه چرخه کودک خارجی موجود در پیکوتویز، سه چرخه های حرفه ای با قابلیت های منحصر به فرد هستند و بهترین کادو تولد یک سالگی تا 5 سالگی برای کوچولوهاتونه! جهت خرید اسکوتر کودک کلیک کنید.

از بین سه چرخه های خارجی کیکابو کدام مدل سه چرخه تاشو است؟

سه چرخه کودک مدل نیکی NIKKI برند کیکابو و سه چرخه کودک مدل جیووی.

سه چرخه کودک تاشو در صندوق عقب ماشین جای میگیره؟

بله انواع سه چرخه تاشو حجم کمی را اشغال میکنند و در صندوق عقب خودرو جای میگیرند.

خرید سه چرخه کودک خارجی تا چند سال قابل استفاده اند؟

بستگی به قد کودک داره ولی از 1 تا 6 سال به راحتی قابل استفاده است.

کودک از چند سال میتواند برای سه چرخه سواری خودش به تنهایی رکاب بزند؟

بستگی به توانایی بدنی کودک دارد ولی معمولا استاندارد رکاب زدن در سه چرخه سواری کودک از سه سال به بالا است.

سه چرخه بچه گانه چند سال استفاده میشه؟

گروه سنی تا 6 سال و تحمل وزن 25 کیلوگرم میباشد. از انواع موتور شارژی پیکوتویز دیدن فرمایید.

سه چرخه خارجی برای کودک و انواع سه چرخه بچه گانه شامل قطعات یدکی و گارانتی هم هستند؟

بله، خرید سه چرخه کودک از پیکو تویز شامل گارانتی سلامت کالا و ضمانت کیفیت پیکوتویز می شود.

ابعاد سه چرخه در حالت تاشو؟

ابعاد بدنه سه چرخه کودک در حالت جمع شده 50*75 سانتیمتر است.

سه چرخه شما تبدیل به دوچرخه میشه؟

هیچ سه چرخه ای نداریم که تبدیل به دو چرخه بشه.

سه چرخه

خرید حضوری سه چرخه هم دارین؟

بله فروشگاه فیزیکی ما مازندران ساری و ارسال همه روزه به سراسر کشور داریم.

در سه چرخه عصایی والدین قابلیت حرکت چرخ هارو هم دارن؟

بله قابلیت هدایت و حرکت سه چرخه کودک دارد.

فرق سه چرخه الونسی و نیکی و جیووی چیه؟

هرکدام ویژگی های خاصی دارند که در صفحه هر محصول کامل درج شده. ولی به طور کلی سه چرخه کودک مدل الونسی تاشو نیست و مزیت این مدل نسبت به سایر مدل ها چرخش 360 درجه نشیمن سه چرخه کودک هست .

مدل الونسی که تاشو نیست در صندوق ماشین جا میشه؟

سایبان و نشیمن جدا میشه و ابعاد بدنه 50*115 سانتی متر. بستگی به حجم صندوق ماشین داره.

نحوه استفاده از قابلیت صندلی گردان سه چرخه کودک چطوریه؟

در مدل الونسی با کلیک یک دکمه صندلی سه چرخه به راحتی میچرخه و در مدل نیکی بصورت دستی اینکار انجام میشه یعنی صندلی از جاش در میاد و رو به مادر یا خیابون قرار میگیره. پیشنهاد می شود از انواع کالسکه سه چرخ پیکوتویز دیدن فرمایید.

سه چرخه کودک تاشو و سه چرخه صندلی گردان از انواع محبوب سه چرخه کودک خارجی هستند که یکی از برندهای معتبر تولید کننده سه چرخه کودک خارجی برند با کیفیت و اروپایی کیکابو است و شما میتوانید محصولات خوب و سه چرخه کودک این برند را از فروشگاه اسباب بازی پیکو تویز به عنوان نمایندگی فروش برند کیکابو خریداری نمایید. برای مشاهده محصولات کیکابو کلیک کنید.

خرید سه چرخه کودک

سه چرخه کودک خارجی: برند اروپایی کیکابو Kikkaboo

برند Kikkaboo یک برند شناخته شده و با کیفیت اروپایی است که در سال های اخیر در زمینه سیسمونی نوزاد و اسباب بازی کودک بسیار خوش درخشیده است. پیکوتویز به عنوان نماینده فروش این برند در ایران انواع سه چرخه کودک خارجی این برند را با گارنتی عرضه میکند. خرید اسباب بازی کودک و سیسمونی نوزاد برند بلغاری کیکابو در وبسایت پیکوتویز شامل گارانتی کیفیت، ضمانت سلامت کالا و ارسال رایگان برای خرید های بالای 500 هزار تومان به سراسر کشور می باشد.