هدیه تولد 3 سالگی: بهترین کادو تولد کودک 3 ساله

در این مقاله برای شما لیست پیشنهاد کادو تولد سه سالگی کودک را تهیه کرده ایم و به توضیح در مورد هر کدام پرداخته ایم.
هدیه تولد 3 سالگی: بهترین کادو تولد کودک 3 ساله

کودکان سه سال کم کم یاد میگیرند تا عصبانیت و هیجانات درونی خود را بهتر کنترل کنند. آن ها در این سن میکوشند تا کارهای شخصی خود را به تنهایی انجام دهند و مستقل از والدین خود باشند. اصولا کودکان سه سال علاقه بیشتری به فعالیت پیدا میکنند. بازی در کلبه کودک و چادر کودک، نقاشی کردن، عروسک بازی، ماشین بازی، ماشین سواری، رول پلی و ... ازجمله فعالیت هایی هستند که کودکان سه ساله به انجام آن ها تمایل دارند. بنابر این اگر در فکر خرید کادو تولد 3 سالگی هستید میتوانید با توجه به فعالیت های مورد علاقه کودک سه ساله آن را تهیه کنید.در ادامه به چند اسباب بازی برای هدیه تولد سه سالگی اشاره شده است.

کلبه عروسکی

کودکان به خصوص دختر بچه ها عاشق عروسک بازی و کلبه عروسکی هستند. فراموش نکنید که کودکان به واسطه بازی کردن مفاهیم مهم زندگی را درک میکنند. و مهارت های خود را در زندگی واقعی بهبود میبخشند. همچنین بازی با عروسک ها در کلبه چوبی قدرت انجام کارهای ظریف دستی را در کودکان افزایش میدهد. کلبه عروسکی میتواند یک هدیه 3 سالگی خوب برای دختر کوچولو ها باشد.

کلبه عروسکی

تخته نقاشی

یکی از مهم ترین فواید نقاشی کردن، افزایش مهارت های دستی کودک و تقویت عضلات دست او است. همچنین نوشتن و نقاشی کردن باعث فعال شدن دو نیم کره چپ و راست مغز میشود. بنابر این تخته نقاشی یک کادو مناسب برای کودک سه ساله میباشد.

تخته نقاشی کودک

خرید سه چرخه کودک

بچه ها از یک سالگی شروع به راه رفتن و کشف اطراف میکنند. آن ها دوست دارند تا با انجام بازی ها حرکتی و هیجان انگیز انرژی خود را تخلیه کنند. برای خرید اسباب بازی کودک برای بچه های یک ساله تا 6 ساله علاوه بر تاب و سرسره کودک، ترامپولین کودک و ...میتوانید سه چرخه تاشو کودک را نیز در لیست بهترین اسباب بازی برای کودک 1 ساله تا 6 ساله قرار دهید. سه چرخه طرح کالسکه میتواند بهترین اسباب بازی برای کودکان تا 6 سال باشد. 

خرید سه چرخه کودک

برد تعادلی چوبی

برد تعادلی وسیله ای چند کاره است که کاربرد اصلی آن برای کودک سه ساله ورزش کردن و مدیتیشن میباشد. اما کودکان میتوانند روی آن ماشین بازی کنند، همچنین کودکان کوچکتر میتوانند با بر عکس کردن آن از برد تعادلی به عنوان سرسره استفاده کنند. برد تعادلی میتواند یک هدیه تولد سه سالگی جذاب و جدید برای کودکان باشد. این اسباب بازی چوبی باعث افزایش قدرت بدنی ، کنترل تعادل میباشد و بسیار هم برای کودکان سرگرم کننده میباشد.

برد تعادلی کودک

ماشین اسباب بازی

ماشین بازی یکی از بازی های مورد علاقه کودکان به ویژه پسر بچه ها میباشد. ماشین اسباب بازی در طرح ها و قیمت های مختلف در بازار موجود میباشد. اگر دنبال یک ماشین اسباب بازی خاص هستید به شما ماشین چوبی کودک را پیشنهاد میکنیم. ماشین چوبی کودک از دسته اسباب بازی چوبی کودکان میباشد که با محیط زیست سازگار است و از مواد غیر سمی ساخته شده است. به طور کلی ماشین اسباب بازی میتواند یک هدیه مناسب برای کودک سه ساله باشد.

ماشین اسباب بازی

 

عروسک دخترانه

اکثر دختر بچه ها عاشق عروسک بازی هستد. عروسک بازی به کودک کمک میکند که در جای یک فرد آموزش دهنده و مراقبت کننده قرار بگیرند و همین امر موجب تقویت توانایی های فردی و اجتماعی کودک میشود. عروسک دخترانه یک هدیه تولد سه سالگی عالی برای کودکان میباشد.

عروسک دختذانه السا

کلبه بازی کودک

کودکان سه ساله تمایل زیادی به مستقل شدن و داشتن مکانی دنج برای بازی میباشد. کافی است برای آنها یک کلبه بازی کودک بخرید و ببینید که چطور با عروسک ها، اسباب بازی ها و یا دوستانشان ساعت ها مشغول بازی میشوند. کلبه بازی کودک یک کادو تولد 3 سالگی جذاب است. با خرید کلبه بازی کودک به فرزندتان فضایی مستقل برای یادگیری انجام کارهای شخصیشان میدهید.

کلبه بازی کودک

صندلی کودک و میز کودک

همانطور که در بالا اشاره کردیم کودکان در سه سالگی تمایل زیادی به انجام کارهای شخصی خود و همچنین داشتن لوازم شخصی پیدا میکنند. صندلی کودک میتواند انتخابی درست برای کادو تولد سه سالگی باشد. با خرید صندلی کودک و میز کودک مناسب آن، به کودک اجازه میدهید تا مکانی شخصی برای غذت خوردن، نقاشی کشیدن ، بازی کردن و حتی نشستن و تلویزیون دیدن داشته باشند.

صندلی کودک

سوپر مارکت کودک و یا ست صندوق فروش کودک

کودکان سه ساله علاقه زیادی به رول پلی یا همان نقش بازی دارند. یک سوپر مارکت کودک میتواند کادو تولد سه سالگی خوبی برای کودکان باشد. سوپر مارکت کودک و یا ست صندوق فروش کودک موجب بهبود خلاقیت و مهارت های اجتماعی کودکان میشود.

سوپر مارکت کودک

ابراز موسیقی کودک

کودک سه ساله عاشق صدا های مختلف و فعالیت های پر جنب و جوش است. میکروفن، پیانو کودک، ارگ کودک، درام کودک و ... از جمله ابزار موسیقی هایی هستند که میتوانند یک کادو تولد سه سالگی شاد و هیجان انگیز باشند. با خرید ابراز موسیقی به کودکتان اجازه دهید برقصد، بخواند، بنوازد و لذت ببرد.

میکروفن کودک

ماشین پایی

اگر قصد خرید ماشین کودک را دارید به شما پیشنهاد میکنیم که ماشین پایی کودک را جایگزین ماشین شارژی کودک کنید. ماشین پایی کودک انواع گوناگونی دارد. موتور پایی، اتوبوس پایی و پلاسماکار از دسته ی ماشین پایی کودک میباشند که برای کادو تولد سه سالگی بسیار مناسب میباشند. اجازه دهید کودک با فعالیت خودش و با پا زدن، ماشین کودک خود را براند. این کار باعث افزایش اعتماد به نفس و همچنین تقویت عضلات پای کودک میشود.

پلاسماکار کودک

کیف کودک و چمدان کودک

کودک سه ساله عاشق این است که لوازم شخصی و مورد علاقه خود را در کیف کودک شخصی خود بگذارد و آن را همه جا به همراه داشته باشد. به کودک خود اجازه دهید تا لوازم شخصی خود را در کیف کودک خود قرار دهد و مسئولیت پذیری و منظم بودن را تمرین کند. بنابر این خرید کیف کودک و یا چمدان کودک میتواد یک کادوی خوب برای کودک سه ساله باشد.

چمدان کودک

به طور کلی کودک سه ساله عاشق انجام فعالیت های پر جنب و جوش است , و در این سن تمایل بیشتری به انجام کارهای شخصی خود پیدا میکند، بنابراین مواردی که در بالا ذکر شد بهترین پیشنهاد ها برای کادو تولد سه سالگی میباشند. فروشگاه پیکوتویز یک صفحه در وبسایت را به پیشنهادات کادو تولد سه سالگی اختصاص داده است. همچنین مشاوران پیکوتویز با توجه به بودجه شما بهترین پیشنهادات را برای خرید کادو تولد سه سالگی به شما میدهند.

نطرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.