چرا خرید میز و صندلی کودک را به شما توصیه میکنیم؟

چرا خرید میز و صندلی کودک را به شما توصیه میکنیم؟

جمله "خودم میتونم انجمش بدم" یکی از پر چالش ترین جملاتی است که والدین از کودکان خود میشنوند. هر قدر کودکان احساس استقلال شان بیشتر میشود, بیشتر برای انجام کارهای شخصی خود مصمم میشوند. البته لازم است که والدین ضمن تشویق و حمایت از استقلال کودکشان, برای آنها محیطی امن و ابزاری مناسب فراهم کنند. تصور کنید چقدر شرایط سخت میشود وقتی کودکتان نیاز به استقلال داشته باشد ولی تمامی لوازم نامناسب باشند و یا اندازه شان برای کودک شما کارایی نداشته باشد. یک دلیل برای خرید میز و صندلی کودک همین موضوع تقویت حس استقلال آن ها می باشد.  در ادامه به بیان پنج مزیت مهم خرید میز و صندلی کودک می پردازیم.

میز و صندلی کودک

1. تمرین مهارت های کاربردی زندگی و آداب نشستن درست بر سر میز

خرید میز و صندلی کودک به  فرزندتان کمک میکند تا با آداب چیدن میز غذا, جمع کردن و تمیز کردن آن کاملا آشنا شوند. اکثر کودکان خیلی با حوصله و با دقت سعی در پاک کردن لکه های ایجاد شده روی میز میکنند و این خودش نکته ی بسیار مثبتی در تمرین مسئولیت پذیری و استقلال کودک می باشد.

صندلی کودک

2. ایجاد محیطی آرام و منظم برای کودکان با استفاده از میز و صندلی کودک

میز و صندلی کودک فقط برای صرف کردن وعده های غذایی نیست بلکه برای درست کردن کاردستی, خواندن کتاب, نوشتن و خمیر بازی هم  بسیار کاربردی می باشد. از این طریق محیطی آرام برای فعالیت های کم سر و صدای فرزندتان محیا می شود و آرامش والدین و فرزندان به واسطه آن محیا خواهد شد.

میز و ندلی چوبی کودک

3. کمک به راحتی و درست نشستن کودک 

تصور کنید که اگر پاهایتان در حین غذاخوردن مدام آویزان باشد چقدر اذیت خواهید شد!

صندلی کودک که برای سایز کودک طراحی شده به آنها کمک میکند تا موقع بازی کردن یا غذا خوردن  بر سر میز, کاملا به صندلی تکیه دهند و کف پاهایشان بر روی زمین قرار بگیرد, علاوه بر این با خرید میز و صندلی کودک مناسب, فاصله ی کودک با میز به درستی حفظ خواهد شد و دیگر برای غذا خوردن و یا بازی کردن قوز نخواهد کرد, همین امر به حفظ شکل درست شانه ها و ستون فقرات کودک بسیار کمک می کند.

خرید میز و صندلی کودک

4. تقویت حس استقلال با داشتن میز و صندلی کودک 

با خرید میز و صندلی کودک دیگر نیازی به کمک والدین برای گذاشتن کودک بر روی صندلی های بلند برای صرف غذا و یا بازی نیست. در واقع کودک با خواست و اراده خودش تصمیم میگیرد که چه زمانی روی میز و صندلی کودک اختصاصی خود بنشیند, بازی کند و یا غذا بخورد. برای مثال هر زمان که بخواهد نقاشی کند خودش به تنهایی دفتر و وسایلش را میگیرد و روی میزش سرگرم خلق اثری هنری می شود, بدون اینکه شما را درگیر کند.

میز و صندلی کودک

5. بهبود روابط خواهرانه و برادرانه با نشستن گروهی بر روی میزو صندلی کودک

شاید برای مادرانی که چند فرزند دارند پیش آمده باشد که فرزندانشان مدام در کارهای هم سرک می کشند و به حریم شخصی یکدیگر تجاوز میکنند. این جدال های بین فرزندان موجب کلافه شد کودکان و والدین میشود. با خرید میز و صندلی کودک, فرزندان شما بدون اینکه مزاحم هم باشند می توانند بسیار دوستانه  بر سر یک میز بنشینند ولی هر کدام فضای اختصاصی خود را روی میز داشته باشند. از این رو کودکان می توانند در محیطی آرامتر و دوستانه تر, با هم ،ولی در عین حال، جداگانه به فعالیت های مورد علاقه شان بپردازند.

اسباب بازی کودک

اگر کودک شما هم به سنی رسیده که میتواند تنهایی بر روی صندلی بنشیند در خرید میز و صندلی کودک شک نکنید. اجازه دهید کودکتان آداب نشستن بر روی میز، منظم بودن، مستقل بودن و کنار آمدن با کودکان دیگر را با استفاده از میز و صندلی کودک بیاموزد. میز و صندلی کودک در طرح ها و جنس های متنوعی در وبسایت پیکوتویز قابل مشاهده و خریداری میباشند. مشاوران پیکوتویز با توجه به سن فرزند شما و فضایی که در اختیار دارید، بهترین میز و صندلی کودک را به شما پیشنهاد میکنند.

نطرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.