راهنمای خرید بهترین کالسکه برای سیسمونی نوزاد

انتخاب درست یک کالسکه کاربردی و ایمن از اهمیت زیادی برخوردار است بنابر این حتما قبل از خرید کالسکه برای سیسمونی نوزاد، نیاز های خود و کودکتان را در نظر بگیرید و تمامی امکانات کالسکه مدنظرتان را بررسی کنید.
راهنمای خرید بهترین کالسکه برای سیسمونی نوزاد

طرح سوال برای خرید کالسکه سیسمونی نوزاد

انتخاب درست کالسکه کودک میتواند تاثیر زیادی در آسایش شما و فرزندتان داشته باشد. هنگام گردش و پیاده روی در پارک یا خرید در مجتمع های تجاری کالسکه میتواند بهترین دوست و همراه شما و کودکتان باشد. کالسکه سواری امکان دیدن فضای اطراف را برای کودک فراهم می سازد و اینگونه میتواند به تقویت هوشیاری کودک نسبت به محیط اطراف کمک کند. بنابر این اگر شما هم اهل گشت و گذار و وقت گذراندن در سطح شهر هستید ولی به خاطر داشتن فرزند کوچک خودتان را محدود کرده اید، حتما کالسکه را در لیست سیسمونی نوزاد خود قرار دهید. برند های گوناگونی مانند کالسکه مکسی کوزی، کیکابو، کویینی و ... در بازار وجود دارند که از لحاظ کیفیت در سطح بالایی هستند. خرید یک کالسکه مناسب بستگی به نیاز هایی شما دارد: بیشتر در چه مکان هایی میخواهید از کالسکه استفاده کنید؟ چند فرزند قرار است از کالسکه استفاده کنند؟ بودجه مد نظرتان چقدر است؟معمولا چقدر وسیله به همراه فرزندتان حمل میکنید؟در چه فصلی بیشتر از کالسکه استفاده میکنید؟

کالسکه کویینی

نکاتی مهم برای خرید کالسکه

 اگر فقط برای یک پیاده روی ساده کالسکه را نیاز دارید و وسیله زیادی داخل آن قرار نمیدهید مدل های شهری با چرخ های محکم و انعطاف پذیررا برای سیسمونی نوزاد خود انتخاب کنید. اگر فرزندتان تازه به دنیا آمده است باید حتما کالسکه ای را بخرید که قابلیت تنظیم شیب 180 درجه و یا قابلیت نصب کریر بر رویش را داشته باشد چرا که نوزادان نمیتوانند مدت زمان زیادی را در حالت نشسته بمانند. اگر مسافت های طولانی در پیش دارید و اهل مسافرت هستید مدل های تاشو و سبک بهترین گزینه برای شما میباشند. اگر فرزند دوقلو دارید از کالسکه دوبل یا به اصطلاح کالسکه دوقلو که دارای دو صندلی پشت و یا کنار هم هستند استفاده کنید. مدل های چند کاره که هم صندلی ماشین میشوند و هم کریر را فراموش نکنید چون میتوانند انتخاب هوشمندانه ای برای سیسمونی نوزاد باشند. معمولا کالسکه هایی که از آلمینیوم سبک ساخته شدند مقاومت بالاتری دارند و به طبع گران تر نیز هستند بنابر این همیشه سعی کنید تا کیفیت را در اولویت قرار دهید و جنسی را برای سیسمونی نوزاد انتخاب کنید که کارایی بهتر و طول عمر بیشتری دارد. این گونه مطمئن خواهید بود که پول خود را صرف خرید یک جنسی کرده اید که به این زودی ها خراب نخواهد شد. در کنار کیفیت سعی کنید همیشه کالسکه ای را انتخاب کنید که دارای خدمات پس از فروش باشد. ممکن است برندهای گمنام, کیفیت و قیمت خوبی داشته باشند ولی خدمات پس از فروش نداشته باشند. به فصلی که در آن بیشتر از کالسکه استفاده میکنید دقت کنید. اگر قرار است از کالسکه در فصول سرد استفاده کنید حتما باید سایبان ضد آب داشته باشد بنابر این دقت کنید که کالسکه مد نظرتان با توجه به نیاز شما لوازم جانبی و اکسسوری مناسبی داشته باشد. ایمن بودن کالسکه را حتما در نظر بگیرید و کالسکه ای را برای سیسمونی نوزاد انتخاب کنید که جنس پارچه, کمربند و ترمز آن با کیفیت باشد. همچنین دقت داشت باشید که جنس پارجه روی کالسکه سر نباشد چرا که  داشتن تجهیزات ایمنی مناسب بسیار مهم است.

کالسکه مکسی کوزی

از کجا کالسکه بخریم؟

کاسکه یکی از مهمترین اقلام در لیست سیسمونی نوزاد میباشد که کودک تا سن پنج سالگی میتواند از آن استفاده کند. بنابر این اگر شما هم اهل گشت و گذار هستید در خرید کالسکه برای تکمیل لیست سیسمونی نوزاد خود تردید نکنید، اما به خاطر داشته باشید که انتخاب درست یک کالسکه کاربردی و ایمن از اهمیت زیادی برخوردار است بنابر این حتما قبل از خرید کالسکه برای سیسمونی نوزاد، نیاز های خود و کودکتان را در نظر بگیرید و تمامی امکانات کالسکه مدنظرتان را بررسی کنید. با مشورت با مشاوران پیکوتویز میتونید بهترین انتخاب را در خرید کالسکه داشته باشید چرا که مشاوران ما با در نظرگرفتن بودجه و نیاز شما و کودکتان بهترین و با کیفیت ترین کالسکه ها را از بهترین برند های دنیا مانند کالسکه مکسی کوزی، کیکابو، کویینی و ... را در اختیار شما قرار میدهند. همچنین در وبسایت پیکوتویزو در بخش کالسکه , با یک کلیک می توانید تمامی اطلاعات کالسکه مورد نظرتان را مطالعه نموده ودر صورت تمایل خریدتان را در وبسایت پیکوتویز انجام دهید.

کالسکه مکسی کوزی دوقلو

نطرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.