راهنمای خرید تاب کودک

فرزندان مهمترین بخش زندگی شما هستند و شما می خواهید که آنها شاد ، سالم و ایمن باشند. در حالی که می دانید که همیشه نمی توانید این کارها را انجام دهید اما می توانید تمام تلاش خود را در این راه بکنید.
راهنمای خرید تاب کودک

فرزندان مهمترین بخش زندگی شما هستند و شما می خواهید که آنها شاد ، سالم و ایمن باشند. در حالی که می دانید که همیشه نمی توانید این کارها را انجام دهید اما می توانید تمام تلاش خود را در این راه بکنید و به همین دلیل است که در حال خواندن این مقاله هستید چرا که می خواهید با خرید تاب کودک برای سال های زیادی موجب شادی کودکان خود شوید.

هنگام خرید تاب کودک ،اطلاعات و انتخاب های زیادی برای بررسی وجود دارد. از چه ماده ای ساخته شده است؟ آیا از درجه ایمنی بالایی برخوردار است؟ آیا شخص دیگری باید آن را نصب کند؟ و ... اگر این اولین باری است که می خواهید یک ست تاب کودک را خریداری کنید ، انتخاب ها تا حدی می تواند دلهره آور به نظر برسند اما نگران نباشید ،در این مقاله می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید بهترین تاب کودک را برای خانه و حیاط خلوت خود را پیدا کنید.

 

 راهنما خرید ست تاب بازی

آیا خرید تاب کودک و ست تاب بازی کودک ارزش این همه دردسر را دارد؟

جواب این سوال بسته به نیازهای فردی خانواده شما متفاوت خواهد بود. برای مثال ، اگر بچه های شما در خارج از خانه خیلی فعال نیستند و بیشتر وقت خود را با گجت های دیجیتالی می گذرانند، شاید سرمایه گذاری در یک مجموعه تاب بزرگ انتخاب مناسبی نباشد. با این حال ، اگر بچه های شما از بازی کردن در خارج از خانه لذت می برند و عاشق فعالیت های فیزیکی هستند صرف وقت و هزینه برای خرید تاب کودک مناسب انتخابی کاملا منطقی و درست خواهد بود . همچنین اگر اعتقاد دارید که یک مجموعه بازی سرگرم کننده باعث می شود تا کودکانی که معمولاً در داخل منزل هستند ، بیرون آمده و شروع به فعالت کنند پس شاید یک سرمایه گذاری کوچک راه حل این مسئله باشد.

تاب و سرسره کودک

 

بهترین زمان برای خرید تاب کودک چه زمانی  است؟

ست های تاب بازی کودک یک محصول فصلی است. اگر در آب و هوای چهار فصل زندگی می کنید فرزندان شما در ماه های بهار و تابستان بهترین استفاده را خواهند کرد. اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید ، بچه های شما می توانند در طول سال استفاده کنند. اما صرف نظر از آن ، بهترین زمان برای خرید تاب کودک برای بچه ها، در زمستان یا پایان تابستان است. خرید در زمستان ممکن است قیمت ارزانتری برای شما به همراه آورد.

بچه ها در چه سنی می توانند از مجموعه های تاب بازی استفاده کنند؟

از آنجایی که اغلب ست های تاب بازی قابل تطبیق هستند ، کودکان شما هر زمانی که شما بخواهید می توانند از آنها استفاده کنند. برای مثال اگر بخواهید از یک مجموعه تاب و سرسره استفاده کنید همزمان با اینکه شما کودک 8 ماهه خود را تاب می دهید کودک 3 ساله شما می توند از پله های سرسره بالا برود و از آن سر بخورد. چندکاره بودن تاب های بازی می تواند این مجموعه را به یکی از متنوع ترین و ماندگارترین سرمایه گذاری های شما برای کودکتان تبدیل کند.

 

کاربرد اصلی تاب کودک

به دلیل وجود گزینه های بسیار متنوع ، شما به راحتی می توانید یک ست تاب بازی کودک متناسب با نیازهای خانواده خود را انتخاب و یا تنظیم کنید. یکی از بهترین چیز ها در مورد خرید تاب کودک و مجموعه تاب و سرسره کودک، دعوت کودک به بازی های خلاقانه و تخیلی می باشد. به این فکر کنید که در زمان کودکی خود چقدر از وقت خود را در پارک ها گذرانده اید ، چه زمانی هایی به به تاب خوردن، سرسره بازی، دویدن و ماجرا جویی هایی مهیج با دوستانتان سپری کرده اید. .بازی با مجموعه تاب بازی کودکان را به استقلال،خلاقیت و فعالیت های فیزیکی دعوت می کند و این فرصت برای والدین فراهم می شود تا هم در صورت تمایل به کودکان ملحق شوند و یا اینکه از این زمان برای استراحت بهره مند شوید.

خرید تاب و سرسره کودک

مواد مورد استفاده برای ساخت تاب کودک

بیشتر تاب ها و یا ست های تاب و سرسره از چند دسته متریال مشخص تولید می شوند که عبارتند از :

فلز: تاب های فلزی بسیار محبوب هستند و می توانند ارزانترین انتخاب باشند. پوشش ضد زنگ ،خوردگی و زنگ زدگی را به حداقل می رساند اما با گذشت زمان ، ممکن است پوشش محافظ از بین برود و این تاب فلز در معرض هوا و خوردگی قرار گیرد.

وینیل: وینیل پلاستیکی بسیار سخت و بادوام است و در مقابل همه عناصر مقاومت می کند. یک تاب ساخته شده با وینیل معمولاً ترکیبی از عناصر چوبی کامپوزیتی و وینیل است. مراقبت از مجموعه تاب های ساخته وینیل بسیار آسان است و به همین دلیل معمولا بسیار گران هستند.

چوب: تاب های چوبی به طور معمول از سرو ، کاج یا چوب قرمز ساخته می شوند. این امر امکان ساختاری زیبا و دلپذیر و البته سنگین را فراهم می آورد. با گذشت زمان ، لازم است چوب صیقل و روغن کاری شود تا از ظاهر و زیبایی آن کاسته نشود  . این نوع از مجموعه ها بازی جز محبوب ترین ها هستند و بسته به نوع سفارش ، در رده قیمت متوسط تا گران جای میگیرند.

پلاستیک: تاب های پلاستیکی می توانند تقریباً هم قیمت تاب های فلزی باشند. بسیار بادوام هستند و دارای قابلیت حمل و نگهداری بسیار راحتی میباشند که آنها به گزینه مناسبی برای خرید تبدیل میکند.

قیمت تاب کودک لوازم مهد کودک و پارک بازی

 

مزایای استفاده از تاب های خانگی

تاب های دو نفره  تعادلی کودک و یا تاب بارفیکسی به کودکان آرامش داده و انرژی آن ها را کنترل می کند. در حالی که تمام مدت نمی توان با کودک بازی کرد اما می توان با فراهم نمودن اسباب بازی ای ایمن و جذاب به آن ها اعتماد به نفس و نشاط را هدیه داد.

این تاب های خانگی به دلیل نصب راحت,حمل و نقل آسان و ایمنی بالا گزینه ای بسیار مناسب برای کودکان شما به شمار می آیند.

 

تاب دو نفره 

 

ایمنی تاب های بازی کودک

طبق آمار ها اعلام شده از طرف کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا (CPSC ) هر ساله بیش از 200,000 کودک به دلیل جراحات ناشی از لوازم بازی و به خصوص تاب های پارک های به اورژانس بیمارستان ها مراجعه می کنند. پس در هنگام استفاده و یا حتی تاب کودک مطمئن شوید که از معمول ترین مسائل ایمنی آنها با خبر هستید.

بیشترین صدمات جدی مربوط به ست های تاب بازی  به دلیل افتادن بر سطوح سخت رخ می دهد. وقتی تاب خود را  برای خرید و یا بازی انتخاب می کنید ، در مورد راه های ایجاد یک سطح بازی ایمن و نرم نیز فکر کنید.برای مثال شما می توانید زمین زیر تاب را به ضخامت 23 سانتی متر با متریال هایی نرم مانند براده چوب شن و یا خره های مالچ پلاستیکی پوشش دهید.

همچنین بهتر است از کفی های حفاظ دار برای کودکان زیر دو سال استفاده شود تا احتمال افتادن و آسیب کودک را به حداقل برسانید. نباید فراموش شود که ست های تاب باز نباید لبه های تیز و برنده و یا بیرون زدگی ای مانند پیچ و ... داشته باشند پس در هنگام خرید تاب کودک به تمام ست را با دقت چک کنید.

 

 

ایمنی تاب های بازی

نطرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.