https://piccotoys.com/
Loading...

استخر اینتکس{انتخابی فوق العاده برای تابستان}

|
استخر اینتکس{انتخابی فوق العاده برای تابستان}

در روزهای بلند تابستان آب بازی زیر نور آفتاب برای کودکان بسیار لذت بخش است. به جای اینکه مسافتی طولانی را برای بردن کودکتان به استخر مورد علاقه اش طی کنید به راحتی می توانید با توجه به بودجه و فضایی که در اختیار دارید یکی از مدل های استخر آب بازی اینتکس را انتخاب کنید و در حیاط یا تراس یا بام شخصی منزل تان از آن استفاده کنید. در ادامه به چندین مزیت خرید استخر اینتکس اشاره میکنیم :

وسایل آب بازی

1. استخر اینتکس مدل های متنوعی دارد که شما با توجه به فضا, بودجه, و سن فرزندتان میتوانید یکی از مدل های آن را انتخاب کنید.

2. استخر های اینتکس کاملا بادوام هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند علاوه بر این نسبت به استخر هایی که نیاز به ساخته شدن دارند مقرون به صرفه تر است.

3. استخر اینتکس به راحتی نصب میشود. برای نصب بزرگترین استخر آب بازی اینتکس هم فقط نیاز به یک چکش و پیچ گوشتی دارید. در طول زمستان که نیازی به استخر ندارید به راحتی میتوانید آن را جمع کنید و تا تابستان آینده آن را کنار بگذارید.

4. یک مزیت مهم  خرید استخر اینتکس، قابلیت نگهداری آسان آن می باشد. حتی استخر اینتکس بزرگ هم عمق چندانی ندارد و به راحتی تمیز میشود بنابراین مطمئن خواهید بود که فرزندتان در محیطی تمیز و به دور از آلودگی, از آب بازی لذت میبرد.

5.خرید استخر اینتکس امنیت فرزندتان در حین بازی را تضمین میکند چون دارای لبه های تیز نیست و عمق زیادی ندارد. پس با خیال راحت گوشه ای بنشینید و از  تماشا بازی کردن فرزندتان لذت ببرید.

6. حجم زیادی آب برای پر شدن استخر اینتکس نیاز نمی باشد بنابراین بابت پر کردن استخر و تمیز کردن کف آن هزینه ی زیادی پرداخت نخواهید کرد و این حجم از آب زیر نور آفتاب خود به خود گرم خواهد ماند پس هزینه ای برای گرمایش آب هم پرداخت نخواهید کرد.

خرید وسایل شن بازی کودکان

 

امروزه با ورود استخرهای آماده مثل استخر اینتکس به بازار, استخر از کالایی لوکس به یک ضرورت برای خانه های ویلایی تبدیل شده است و شما با هر بودجه و فضایی میتوانید یکی از مدل های استخر اینتکس را داشته باشید. مشاوران پیکوتویز با توجه به بودجه و فضایی که در اختیار دارید بهترین مدل استخر اینتکس را به شما پیشنهاد میکنند.

استخر آب بازی

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا