بازی در خانه با استخر توپ و پارک حفاظ کودک

با خرید استخر توپ و پارک حفاظ کودک در خانه ی خود یک پارک بازی کوچک بسازید تا کودک بتواند در محیطی امن و شاد بازی کند.
بازی در خانه با استخر توپ و پارک حفاظ کودک

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی , کودکان دیگر تحرک لازم را ندارند و برای تفریح باید به مراکز تفریحی و پارک ها بروند. از سوی دیگر والدین با داشتن مشغله کاری زیاد فرصت ندارند تا مسیر های طولانی را طی کنند تا کودک خود را هر روز برای بازی به بیرون از خانه ببرند. همه ما میدانیم که کودکانی که فعالیت بدنی بیشتری دارند نسبت به سایر کودکان از آمادگی بدنی, سلامت روحی وجسمی بیشتری برخوردار هستند بنابر این فراهم کردن محیطی شاد و امن در محیط خانه یا حیاط منزل میتواند انتخابی درست برای بازی و سرگرمی فرزند شما باشد. یکی از لوازمی که در پارک ها و خانه بازی ها  بسیار طرفدار دارد، استخر توپ و پارک حفاظ کودک است. و مدل های کوچکتر آن برای منزل هم بسیار جذاب و کاربردی میباشند. با خرید سرسره کودک مناسب با پارک حفاظ کودک و اضافه کردن آن به استخر توپ میتوانید یک پارک بازی کودک در خانه داشته باشید. کودکان عاشق سر خوردن روی سرسره و افتادن به درون توپ های کوچک هستند. شاید خیلی ها کودکان را ذوق زده هنگام بازی در استخر توپ و پارک حفاظ کودک دیده باشند ولی به فواید این وسیله بازی فکر نکرده باشند. در این مقاله سعی کردیم تا شما را بیشتر با این محصول جذاب آشنا کنیم و مزایای استخر توپ و پارک حفاظ کودک را برایتان توضیح دهیم.

استخر توپ همانطور که از نامش پیداست محیطی است که از تعداد زیادی توپ پر شده است و کودکان با ورود به این محیط حس شنا کردن در استخری پر از توپ را تجربه خواهند کرد . استخر های توپ انواع مختلفی دارند بعضی از آنها دارای پارک حفاظ کودک نرده ای هستند و برخی استخر های توپ هم بادی هستند و قابلیت این را دارند تا همزمان از آب و توپ پر شوند. استخر توپ بسته به حجم و اندازه اش حتی برای کودکان زیر 2 سال مناسب است و یک وسیله تفریحی ضروری و جالب برای بازی در خانه و مهد کودک ها میباشد. استخر توپ علاوه بر جنبه تفریحی اش یک وسیله بازی آموزشی و ورزشی نیز محسوب میشود. در ادامه به بیان چند مزایای اصلی استخر توپ میپردازیم:

تقویت بینایی کودک و بالا بردن تمرکز کودک

بسیاری از والدین و یا مربیان مهد کودک ها از استخر توپ و پارک حفاظ کودک برای آموزش و تمرین مخفیانه کودک حین بازی میپردازند برای مثال پارک حفاظ کودک را پر از توپ های رنگی میکنند و  چندین توپ را نشانه دار میکنند و از کودک میخواهند تا آنها را پیدا کند و روی آنها را بخوانند. همین امر موجب بالا بردن تمرکز کودک و تقویت بینایی کودک میشود و کودک بدون اینکه بداند چه چیزی را آموزش میبیند از بازی خود لذت خواهد برد.

 استخر توپ کودک

کمک به حفظ تعادل و راه رفتن کودک

یکی دیگر از مزایای استخر توپ کمک به حفظ تعادل و راه رفتن کودک است. کودکان با راه رفتن بین توپ ها یی که درون پارک حفاظ کودک محصور شده اند، سعی میکنند که درست راه بروند و تعادلشان را حفظ کنند. یکی از تجویزات پزشکی برای کودکانی که دیر راه می افتند ویا به سختی راه میروند هم همین راه رفتن در استخر توپ می باشد چون میتوانند هم از بازی لذت ببرند و هم در محیطی امن برای راه رفتن و حفظ تعال تلاش کنند. اگر همراه با استخر توپ یک سرسره کودک متناسب با دیواره حفاظ هم بخرید ، کودک شما با بالا رفتن از سرسره میتواند تمرین حفظ تعادل کند و عضلات پایش را تقویت کند.

استخر توپ و پارک حفاظ کودک

بازی در خانه و افزایش تحرک کودک با بازی در پارک حفاظ کودک

امروزه با وجود بازی های کامپیوتری, رسانه ها و موبایل دیگر کودکان مانند قبل تمایلی به تحرک ندارند و همین امر میتواند به مرور زمان باعث افسردگی شود. از سویی دیگر،  با شیوع ویروس کرونا در ایران بردن کودکان به پارک بازی یا مکان های تفریحی مجاز نیست. شرایط قرنطینه، خانواده ها را مجاب کرده تا به فکر ایجاد یک محیط تفریحی امن در منزل برای کودکان خود باشند.  با داشتن یک استخر توپ بازی در خانه دیگر نیاز نیست هرروز زمانی را صرف بردن کودک به پارک شوید زیرا در محیط امن و شاد خانه مشغول بازی خواهد شد. علاوه بر این با داشتن تحرک و بازی در استخر توپ و پارک حفاظ کودک عضلات کودک هم تقویت خواهد شد و شما نیز از هیجان و خنده ی کودک شاد و سالم خود به وجد خواهید آمد.

پارک حفاظ ترکیبی

بهبود روابط اجتماعی با بازی گروهی کودکان

  1. کودک شما میتواند دوستانش را نیز به استخر توپ اختصاصی خود دعوت کند تا با هم ساعاتی شاد داشته باشند و تعامل کنند. بازی گروهی کودکان نقش بسزایی در تقویت هوش اجتماعی و بالا بردن اعتماد به نفس کودک خواهد داشت. پس اجازه دهید کودکتان این لذت و شادی را با دوستانش شریک باشد. با خرید سرسره کودک مناسب با پارک حفاظ میتوانی یک پارک بازی در خانه خود بسازید تا کودکتان از بازی در منزل لذت بیشتری ببرند. سرسره بازی و سر خوردن به درون استخر توپ برای کودکان بسیار لذت بخش میباشد. همچنین ، با وجود پارک محافظ کودک شما از امنیت و سلامت کودکان خود مطمئن خواهید بود.

بازی گروهی در استخر توپ

حال که با مزایای استخر توپ و پارک حفاظ کودک بیشتر آشنا شدید از شما دعوت میکنیم تا از انواع استخر توپ و پارک حفاظ کودک در وبسایت پیکوتویز دیدن فرمایید. مشاوران پیکوتویز با توجه به محیط خانه و سن کودک شما بهترین و با کیفیت ترین استخر توپ ها را در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین میتوانید با مطالعه مشخصات استخر توپ موردنظرتان در وبسایت پیکوتویز، اقدام به خرید بفرمایید.

نطرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.