محصولات برند موندو

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
 • اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل پی جی مکس کد 4092
  اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل پی جی مکس کد 4092
  این اسباب بازی شامل 1 عدد سطل آب بازی با طرح و شن بازی با طرح پیجی مکس (شب نقاب) و رنگ های فانتزی شاده و همچنین یک عدد بیلچه ، یک عدد چنگک همراه با یک عدد قالب شن همراه این سطل هست . از این سطل برای بازی لب ساحل، توی حموم هم میشه استفاده کرد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل فروزن کد 1947
  اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل فروزن کد 1947
  این اسباب بازی شامل 1 عدد سطل آب بازی و شن بازی با طرح انیمیشن فروزن و رنگ های فانتزی شاده و همچنین یک عدد قالب شن بازی ، یک عدد بیلچه ، یک عدد چنگک همراه با یک عدد آبپاش همراه این سطل هست . از این سطل برای بازی لب ساحل، توی حموم هم میشه استفاده کرد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل پرنسس های دیزنی کد 4153
  اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل پرنسس های دیزنی کد 4153
  این اسباب بازی شامل 1 عدد سطل آب بازی و شن بازی با طرح پرنسس های دیزنی و رنگ های فانتزی شاده و همچنین یک عدد قالب شن بازی ، یک عدد بیلچه ، یک عدد چنگک همراه با یک عدد آبپاش همراه این سطل هست . از این سطل برای بازی لب ساحل، توی حموم هم میشه استفاده کرد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل مینیون کد 28131
  اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل مینیون کد 28131
  این اسباب بازی شامل 6 عدد سطل آب بازی و شن بازی با طرح مینیون های شیطون و رنگ های فانتزی شاده همچنین یک عدد بیلچه ، یک عدد چنگک همراه با یک عدد آبپاش همراه این سطل هست. از این سطل ها برای بازی لب ساحل، توی حموم و حتی کاشتن گیاه هم میشه استفاده کرد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل حیوانات کد 5846
  اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل حیوانات کد 5846
  این اسباب بازی شامل 1 عدد سطل آب بازی و شن بازی با طرح حیوانات و رنگ های فانتزی شاده و همچنین یک عدد قالب شن بازی ، یک عدد بیلچه ، یک عدد چنگک همراه با یک عدد آبپاش همراه این سطل هست . از این سطل برای بازی لب ساحل، توی حموم هم میشه استفاده کرد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل سگ های نگهبان پاوپاترول کد 2432
  اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل سگ های نگهبان پاوپاترول کد 2432
  این اسباب بازی شامل 1 عدد سطل آب بازی و شن بازی با طرح سگ های نگهبان و رنگ های فانتزی شاده و همچنین یک عدد قالب شن بازی ، یک عدد بیلچه ، یک عدد چنگک همراه با یک عدد آبپاش همراه این سطل هست.از این سطل برای بازی لب ساحل، توی حموم هم میشه استفاده کرد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل اسپایدرمن کد 4279
  اسباب بازی سطل شن بازی Mondo مدل اسپایدرمن کد 4279
  این اسباب بازی شامل 1 عدد سطل آب بازی و شن بازی با طرح مرد عنکبوتی و رنگ های فانتزی شاده و همچنین یک عدد قالب شن بازی ، یک عدد بیلچه ، یک عدد چنگک همراه با یک عدد آبپاش همراه این سطل هست . از این سطل برای بازی لب ساحل، توی حموم هم میشه استفاده کرد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر

Mondo در سال 1948 در Gallo d'Alba، در شمال غربی ایتالیا تاسیس شد. با توجه به دیدگاه قابل توجه بنیانگذاران خود، خانواده استروپیانا، و روحیه قوی آنها برای سرمایه گذاری و نوآوری، Mondo در طول سال ها از یک تجارت کوچک صنایع دستی به یک گروه بزرگ چند ملیتی شکل گرفت، این برند در تولید توپ و اولین کفپوش لاستیکی شروع به کار کرد.

بخش Mondo Toys به ایجاد، تولید و توزیع اسباب‌بازی‌های فضای باز، مانند: توپ بازی، اسباب‌بازی‌های چرخ دار، اسباب‌بازی‌های ساحلی، وسایل بادی و موارد دیگر اختصاص دارد. Mondo یکی از مهم‌ترین برندها در دسته‌بندی محصولات است که با معروف‌ترین برندها و شرکت مانند Disney، Mattel، Universal و Dreamworks کار می‌کند.

شرکت موندو با تکیه بر سایر محصولات بخصوص اسباب بازی های ماشین Die Cast و ماشین های کنترلی کار خود را توسعه داده و همچنین از سال 2015 در زمینه و تولید بالگردها، کوادکوپترها و هواپیماهای ابتکاری رادیویی و مادون قرمزی فعالیت دارد.