اسباب بازی سگ های نگهبان: یک هدیه فوق العاده برای طرفداران گشت پنجولی

بچه ها عاشق انیمیشن سگ های نگهبان هستند. بنابر این انواع مختلف اسباب بازی سگ های نگهبان برای طرفداران این انیمیشن، میتواند هدیه ای فوق العاده باشد.
اسباب بازی سگ های نگهبان: یک هدیه فوق العاده برای طرفداران گشت پنجولی

داستان انیمیشن پاوپاترول paw patrol: هاپوهای زرنگ به نجات شهر میروند

انیمیشن محبوب سگ های نگهبان، داستان هفت هاپوی نگهبان با نام های رابل، مارشال، زوما، چیس، راکی و اسکای و اورست است که به همراه یک پسر بچه نوجوان به نام رایدر در ماجراهای مختلف به همشهریان خود کمک میکنند.  انیمیشن سگ های نگهبان به گشت پنجه ای یا گشت پنجولی هم معروف است. نکته هیجان انگیزدرباره ی سگ های نگهبان این است که هر کدام از این سگ ها قابلیت ها و لوازم مخصوص به خود را دارند، مثلا رابل یک کوله ی نارنجی رنگ دارد و در تعمیر وسایل مهارت دارد. این انیمیشن در کشور کانادا ساخته شده و در بین کودکان ایرانی نیز بسیار محبوب شده است.

معرفی شخصیت های سگ های نگهبان

رایدر Ryder : تنها انسان این داستان رایدر است که نقش رِئیس و سرگروه را دارد به همین دلیل به او "کاپیتان" هم میگویند.

رابل Rubble :  رابل یکی از سگ های نگهبان است که با کوله نارنجی خود در تعمیر لوازم تخصص دارد.

مارشال Marshall : مارشال سگ  نگهبان آتش نشان است و لباس آتش نشانی بر تن دارد.

زوما Zuma : زوما لباس نارنجی دارد و تخصصش ملوانی و مهارت های دریانوردی است.

چیس Chase : چیس پلیس است و وظیفه ی او برقراری امنیت میباشد. چیس لباس پلیسی دارد.

راکی   Rocky : راکی لباس سبز دارد و وظیفه اش نظافت شهر و محافظت از محیط زیست است.

اسکای Sky : اسکای تنها دختر گروه سگ های نگهبان میباشد و خلبان است.

اورست Everest : اورست که یک سگ هاسکی است نقش سگ نجات در برف و یخ و همچنین رانندگی و خلبانی را به عهده دارد.

این هاپوهای زرنگ یک گروه حرفه ای رو تشکیل میدهند که همیشه آماده ی کمک به شهر و ماجراجویی های تازه هستند هستند. هر وقت هرکی کمک بخواد گشت پنجه ای زود میاد!!

سگ های نگهبان

انواع اسباب بازی سگ های نگهبان در ایران  

همانطور که گفته شد بچه ها عاشق انیمیشن سگ های نگهبان هستند. بنابر این انواع مختلف اسباب بازی سگ های نگهبان برای طرفداران این اینیمیشن، میتواند هدیه ای فوق العاده باشد. بچه ها در حین بازی با اسباب بازی سگ نگهبان مورد علاقه خود، میتوانند خودشان را در جایگاه  آن شخصیت قرار دهند و هیجان کمک به شهر را تجربه کنند. همه ی کودکان عاشق ماجراجویی هستند و چون قسمت های مختلف انیمیشن سگ های نگهبان را دنبال میکنند، هر بار داستانی جدید برای بازی با اسباب بازی سگ های نگهبان خود دارند. کودکان با بازی با اسباب بازی گشت پنجولی، داستان سرایی، همنوع دوستی و نقش بازی را تمرین میکنند و همین امر موجب رشد بهتر مهارت های هوشی و اجتماعی کودک میشود. علاقه شدید کودکان به این کارتون جذاب باعث شده تا در کنار اسباب بازی سگ های نگهبان، دی وی دی پاوپاترول هم از پرفروش های دنیای اسباب بازی باشد. از محبوب ترین مدل های اسباب بازی گشت پنجه ای میتوان به عروسک پولیشی سگ های نگهبان و فیگور سگ های نگهبان با ماشین و لوازم مخصوصشان، ماسک کودک و لباس سگ های نگهبان اشاره کرد.

عروسک پولیشی سگ نگهبان:

عروسک پولیشی سگ نگهبان یکی از محبوب ترین انواع اسباب بازی پاوپاترول است که در فروشگاه فیزیکی و اینترنتی پیکوتویز موجود میباشد. قطر هر یک از شخصیت های گشت پنجه ای تقریبا 25 سانتی متر است و از الیاف نرم، طبیعی و بیخطر برای کودکان ساخته شده  است.

اسباب بازی سگ های نگهبان

فیگور سگ نگهبان با ماشین و لوازم:

فیگور سگ نگهبان در بین انواع دیگر اسباب بازی سگ های نگهبان بسیار محبوب میباشد.  این اسباب بازی برای کودکان بالای سه سال مناسب است و  شامل شخصیت های گشت پنجولی همراه با ماشین و لوازم مخصوص خود میباشد. این اسباب بازی جدید و محبوب را هم میتوانید از وبسایت پیکوتویز تهیه بفرمایید.

اسباب بازی سگ های نگهبان فیگور پاوپاترول

دی وی دی پاوپاترول:

دی وی دی سگ های نگهبان در پکیج های گوناگون که شامل قسمت ها و ماجراجویی های مختلفی است در فروشگاه اینترنتی پیکوتویز موجود و قابل سفارش میباشند. این دی وی دی ها برای کودکان بالای سه سال پیشنهاد میشوند و به زبان انگلیسی هستند. در هر داستان يک اتفاق باعث شکل گيری ماموريت جديدی براي اين گروه مي شود. اين اتفاق ميتواند نجات دادن يک بچه گربه و يا نجات دادن يک قطار باشد.  لهجه ی اين انيميشن American ميباشد بهترین روش آموزش زبان انگلیسی برای کودکانی است که کمی پیش زمینه زبان انگلیسی را دارند.

انیمیشن سگ های نگهبان

ماسک کودک و لباس سگ های نگهبان:

کودکان با پوشیدن ماسک کودک سگ های نگهبان و لباس سگ های نگهبان به یکی هاپوهای زرنگ تبدیل میشوند. ماسک نمدی سگ های نگهبان در فروشگاه پیکوتویز موجود و برای کودکان بالای سه سال مناسب میباشد. لباس سگ های نگهبان نیز برای کودکان زیر 5 سال مناسب و از طریق وبسایت پیکوتویز قابل سفارش میباشد. کودک با پوشیدن ماسک و لباس شخصیت های سگ های نگهبان به دنیای ماجراجویانه آنها وارد میشود و ساعاتی را به ایفای نقش یا رول پلی میپردازد.

ماسک کودک سگ های نگهبان

 

اسباب بازی سگ های نگهبان را کجا پیدا کنیم؟

ما در پیکوتویز انواع مختلف اسباب بازی سگ های نگهبان و دی وی دی های پاوپاترول را موجود داریم. مشاوران پیکوتویز با توجه به گروه سنی و سلیقه کودک شما بهترین پیشنهادات را برای خرید اسباب بازی سگ های نگهبان به شما ارائه میدهند. همچنین انواع مختلف اسباب بازی سگ های نگهبان در وبسایت پیکوتویز موجود میباشد. با کلیک بر روی لینک زیر ، همه ی اسباب بازی های گشت پنجولی برای شما با قیمت نمایش داده میشود و میتوانید با ثبت سفارش در سایت محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید.

لباس سگ های نگهبان

 

نطرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.