https://piccotoys.com/
Loading...

برد تعادلی کودک( تخته تعادلی کودک)

|
برد تعادلی کودک( تخته تعادلی کودک)

برد تعادلی کودک

Curvy یک تخته تعادلی محکم ، زیبا و ساخته شده از چوب درخت راش است که ابزاری ایده ال برای بازی های هیجان انگیز ، مفرح و خلاقانه می باشد. این برد تعادلی کودک مانند یک آهنربا کودکان را به خود جذب می کند و تفریحاتی فراتر از بازی های تعادلی به آنها ارائه می دهد .

این برد تعادلی کودک نه تنها برای بازی های پر سر و صدا و هیجان انگیز کودکان مناسب است بلکه برای لحظات آرام و بازی های انفردی آنها نیز ایده آل می باشد و امکان تبدیل این تخته به یک پل، قلعه، گهواره، تاب و هر چیز دیگر، آن را حتی جذاب تر هم می کند و شما می توانید از هر دو سمت آن برای بازی استفاده کنید.

برد تعادلی چوبی

همه کوکان به طور غریزی می دانند که چگونه با این تخته تعادل چوبی بازی کنند و از آن لذت ببرند و فارق از زمان و مکان و تحت هر شرایطی همیشه روشی نو برای بازی با آن را کشف می کنند. این تخته تعادلی برای تقویت قدرت بدنی ، حفظ تعادل و البته خلاقیت کودک بسیار مناسب می باشد.

برد تعادلی کروی

همچنین این تخته تعادلی به داشتن ورزشی روتین کمک می کند و ویژگی مهم آن این است که  همه ی اعضای خانواده می توانند از آن بهره ببرند.

curvy

 بر روی تخته بروید و تاب بخورید و یا آن را برگردانید تا پلی برای ماشین ها و یا سرسره ای برای کودکان خود درست کنید .تنها چیزی که  شما را در بازی با این تخته تعادلی محدود می کند قدرت ذهنتان است پس از خلاقیت تان نهایت استفاده را ببرید و بازی های جدید کشف کنید.

بازی و ورزش با برد تعادلی

این برد تعادلی کودک در دو مدل با فوم و بدون فوم تولید می شود که مدل با فوم دارای یک لایه فومی است و روی سطوح سرامیک و پارکت صدا نمیدهد ولی درمدل بدون فوم اگر کودکتان کوچک باشد میتواند به عنوان یک سرسره هم از آن استفاده کند و از آن سُر بخورد. تنها تفاوت این دو مدل  در داشتن لایه فومی در زیره کار هست و هیچ تفاوت دیگری ندارند.

این برد تعادلی کودک هیچ محدودیت سنی ای ندارد و ابعاد آن عبارت است از عرض : 33 طول :102 و ضخامت 1.8 سانتی متر و قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را نیز دارد و به همین جهت بیش از 20 سال است که این تخته در مدارس والدورف آلمان جهت آموزش و بازی استفاده می شود.

اسباب بازی چوبی کودک

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا