https://piccotoys.com/
Loading...

تخته تعادلی Curvy

|
تخته تعادلی Curvy

برد تعادلی کودک

Curvy یک تخته تعادلی محکم ، زیبا و ساخته شده از چوب درخت راش است که ابزاری ایده ال برای بازی های هیجان انگیز ، مفرح و خلاقانه می باشد. این برد  تعادلی  مانند یک آهنربا کودکان را به خود جذب می کند و تفریحاتی فراتر از بازی های تعادلی به آنها ارائه می دهد .

این تخته نه تنها برای بازی های پر سر و صدا و هیجان انگیز کودکان مناسب است بلکه برای لحظات آرام و بازی های انفردی آنها نیز ایده آل می باشد و امکان تبدیل این تخته به یک پل، قلعه، گهواره، تاب و هر چیز دیگر، آن را حتی جذاب تر هم می کند و شما می توانید از هر دو سمت آن برای بازی استفاده کنید.

برد تعادلی چوبی

همه کوکان به طور غریزی می دانند که چگونه با این تخته تعادل چوبی بازی کنند و از آن لذت ببرند و فارق از زمان و مکان و تحت هر شرایطی همیشه روشی نو برای بازی با آن را کشف می کنند. این محصول برای تقویت قدرت بدنی ، حفظ تعادل و البته خلاقیت کودک بسیار مناسب می باشد.

برد تعادلی کروی

همچنین این تخته تعادلی به داشتن ورزشی روتین کمک می کند و ویژگی مهم آن این است که  همه ی اعضای خانواده می توانند از آن بهره ببرند.

curvy

 بر روی تخته بروید و تاب بخورید و یا آن را برگردانید تا پلی برای ماشین ها و یا سرسره ای برای کودکان خود درست کنید .تنها چیزی که  شما را در بازی با این محصول محدود می کند قدرت ذهنتان است پس از خلاقیت تان نهایت استفاده را ببرید و بازی های جدید کشف کنید.

بازی و ورزش با برد تعادلی

این برد تعادلی در دو مدل با فوم و بدون فوم تولید می شود که مدل با فوم دارای یک لایه فومی است و روی سطوح سرامیک و پارکت صدا نمیدهد ولی درمدل بدون فوم اگر کودکتان کوچک باشد میتواند به عنوان یک سرسره هم از آن استفاده کند و از آن سُر بخورد. تنها تفاوت این دو مدل  در داشتن لایه فومی در زیره کار هست و هیچ تفاوت دیگری ندارند.

این محصول هیچ محدودیت سنی ای ندارد و ابعاد آن عبارت است از عرض : 33 طول :102 و ضخامت 1.8 سانتی متر و قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را نیز دارد و به همین جهت بیش از 20 سال است که این تخته در مدارس والدورف آلمان جهت آموزش و بازی استفاده می شود.

اسباب بازی چوبی کودک

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا