لباس دختر کفشدوزکی محصولی برای طرفداران انیمیشن ماجراجویی در پاریس

لباس دختر کفشدوزکی محصولی برای طرفداران انیمیشن ماجراجویی در پاریس

همیشه کودکان شیفته داستان ها و ماجراجویی های ابر قهرمان ها هستند و بسیاری از آنها هنگام بازی رول پلی , خود را به شکل ابر قهرمان محبوب خود در می آورند. در طول تاریخ داستان های ابر قهرمانانی نظیر سوپرمن, اسپایدرمن و غیره همیشه برای مخاطبان بزرگ و خردسال جذاب بوده است. این روزها انیمیشن ماجراجویی در پاریس (دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای) که ساخت کشور فرانسه میباشد بسیار سر و صدا کرده است و مخاطبان بسیاری را در سراسر جهان به خود جذب کرده. در حال حاظر این انیمیشن در چندین کشور دوبله و پخش شده است. در ماجراجویی در پاریس دو نوجوان به نام های مرینت و ادرین پس از اینکه از آزمون پروفوسور "فو" سربلند بیرون آمدند صاحب دو معجزه گر می شوند .

انیمیشن دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای

معجزه گر مرینت که در لباس دختر کفشدوزکی او را میبینید ,گوشواره هایش است و معجزه گر آدرین که در نقش پسر گربه ای است در انگشتر او قرار دارد. این دو نوجوان به کمک معجزه گر های خود و "کوامی ها" که موجودات کوچکی هستند می توانند از حالت عادی به ابر قهرمان تبدیل شوند تا شهر را از شرارت نجات دهند چرا که ارباب شرور و خبیث قصد دارد تا به وسیله "آکوما ها" (موجودات کوچکی شبیه پروانه) شهروندان شهر را خبیث کند.

عروسک دخترانه دختر کفشدوزکی

این داستان این روزها مورد توجه کودکان ایران زمین هم قرار گرفته و باعث شده تا لوازم و ست تولد و لباس دختر کفشدوزکی و لباس پسر گربه ای هم در ایران توسط تولید کنندگان داخلی به بازار عرضه شود. از بین این لوازم لباس دختر کفشدوزکی و لباس پسر گربه ای محبوبترین هدیه برای کودکان شناخته شده است.

نقش بازی

لباس دختر کفشدوزکی و لباس پسر گربه ای به فرزند شما اجازه میدهد تا ساعاتی را غرق در دنیای خیالی ابر قهرمان محبوبشان شوند, به جای آنها زندگی کنند و با چالش های آنها رو به رو شوند.

اگر کودک شما هم مانند سایر کودکان عاشق رول پلی و ایفای نقش است میتوانید ست جذاب لباس دختر کفشدوزکی و لباس پسر گربه ای را از فروشگاه فیزیکی و اینترنتی پیکوتویز تهیه بفرمایید.

لباس پسر گربه ای

نطرتان را در مورد این محصول با ما به اشتراک بگذارید.