Loading...
تلفن تماس: 01133111324

راکر چوبی کودک

بازدید: 6998
 • راکر اسب دودل و کرامب رنگ قرمز little bird مدل 3030
  راکر اسب دودل و کرامب رنگ قرمز little bird مدل 3030
  دودل یک راکر دوست داشتنی است که دوست کوچکش کرامب را همه جا با خود می برد. بدن این راکر از پارچه با طرح های چاپ شده و قسمت های یال و دم آن از الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم است. پایه های چوبی این راکر بسیار محکم و قابل جدا شدن است.
  1,605,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب چوبی راکت و بوود Rocket & Bud Rocking Horse little bird 3068
  راکر اسب چوبی راکت و بوود Rocket & Bud Rocking Horse little bird 3068
  little bird 3068 - این راکر مغرورانه بر روی پایه کمانی ایستاده است. این اسب زیبای رنگی به همراه دوست پارچه ای خود (بوود) بهترین لحظات را برای کودک شما به همراه دارد نشیمن نرم و پارچه ای و دسته چوبی اسب راکت کودک شما را به یک سواری لذت بخش دعوت میکند
  1,665,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر حلزون صندوقدار چوبی little bird كد 3026
  راکر حلزون صندوقدار چوبی little bird كد 3026
  little bird 3026-حلزون نرم با خانه گرم و نرمی که در پشت آن است احساس بسیار راحتی برای نوزاد به همراه دارد. این خانه مخملی نشیمنی دنج و مطمئن برای کوچولوها است و امنیت بالایی برای کودک دارد.
  1,485,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب چوبی رزا و مایا little bird كد 3056
  راکر اسب چوبی رزا و مایا little bird كد 3056
  راکر اسب رزا و مایا Little Bird، با طراحی زیبا و رنگ های شاد و ملایم دختر بچه ها را میخکوب می کند. رزا و دوست کوچیکش مایا که در جیبش زندگی می کند همه جا همراه یکدیگرند. راکر اسب رزا دارای دسته های چوبی می باشد.
  1,665,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب خاکستری دایلان little bird مدل 3031
  راکر اسب خاکستری دایلان little bird مدل 3031
  دایلان یک اسب راکر خیلی خوش تیپ است که دوست کوچولوش بو خرسی را نیز هر جا می رود با خود می برد. بدن آن از پارچه با طرح های چاپ شده پوشیده شده و یال آن نیز از الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم است
  2,145,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب چوبی لوئیس و فیتز little bird كد 3057
  راکر اسب چوبی لوئیس و فیتز little bird كد 3057
  لوئیس یک راکر اسب خیلی خوش تیپ است که دوست کوچکش فیتز خرگوشی را نیز با خود به هرجا می برد. بدن آن از پارچه با طرح های چاپ شده پوشیده شده و یال آن نیز از الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم است.
  1,665,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب قهوه ای تنیسون با زین چرم little bird كد 3044
  راکر اسب قهوه ای تنیسون با زین چرم little bird كد 3044
  یک اسب راکر واقعا جذاب که پایه تاب خوری فندقی رنگ دارد. لباسی از پارچه بافت چهارخانه قهوه ای و کرم به تن دارد و زین و افساری هماهنگ، نرم و قهوه ای رنگ از چرم مصنوعی دارد. یال و دم الیاف چرم و جیر مصنوعی و رکاب قابل تنظیم این راکر را کامل می کند.
  4,935,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب چوبی روفوس و تد little bird مدل 3018
  راکر اسب چوبی روفوس و تد little bird مدل 3018
  این راکر که لباسی از پارچه بافت چهارخانه قهوه ای و کرم به تن دارد و زین و افساری نرم و قهوه ای رنگ از چرم مصنوعی دارد. و قسمت های یال و دم آن نیز از الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم است و پایه های آن قابل جدا کردن است.
  1,815,000تومان
  افزودن به سبد
 • واکر سگ پوپی little bird کد 3050
  واکر سگ پوپی little bird کد 3050
  برای مادرانی که به دنبال سرگرمی هایی جذاب و شاد برای حرکت و راه رفتن کودک خود هستند ,واكر طرح سگ مهربان گزینه ای مناسب وکاربردی می باشد.این طرح واکر برای کودکان12ماه به بالا مناسب بوده و به راه رفتن كودک کمک ميكند
  1,560,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر چوبی بره خندان little bird مدل 3051
  راکر چوبی بره خندان little bird مدل 3051
  لامبرت با رنگ زیبا، نشيمن نرم و پشمی، راکری بسیار جذاب است. گوش های نرم و لبخند دوست داشتنی لامبرت موجب شده همه بچه ها عاشق او شوند.
  1,725,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب قهوه ای جاسپر little bird كد 3025
  راکر اسب قهوه ای جاسپر little bird كد 3025
  جاسپر لباسی از پارچه بافت نرم دارد و زین و افساری زیبا و قهوه ای رنگ از چرم مصنوعی دارد. این راکر با ظرافت روی پایه کمانی فندقی رنگ خود ایستاده است. یک رکاب که به سوار شدن کمک می کند و یال و دم الیاف چرم و جیر مصنوعی این راکر را کامل می کند.
  3,495,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب چوبی صورتی (ترمه) با عروسک little bird کد 3022
  راکر اسب چوبی صورتی (ترمه) با عروسک little bird کد 3022
  پیکسی یک اسب راکر دوست داشتنی و بامزه است که دوست کوچولوش فلاف رو هم هر جا که میره با خودش میبره. بدن این راکر از پارچه پشمی نرم و زیبایی پوشیده شده است و قسمت های یال و دم آن از الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم است.
  1,695,000تومان
  افزودن به سبد
 • واکر سگ اسکاتی Scottie Dog Push Along little bird 3053
  واکر سگ اسکاتی Scottie Dog Push Along little bird 3053
  little bird 3053 - این اسباب بازی کمک می کند تا کودک دلبند شما اولین قدم هایش را بردارد. کوچولوها علاقه زیادی به این دارند که این سگ کوچولو را با خود به پیاده روی ببرند و زمانی که پاهای کوچکشان خسته می شود سوار آن می شوند و روی آن حرکت می کنند.
  1,545,000تومان
  افزودن به سبد
 • واکر خرس چوبی reversible dog coat little bird 3052
  واکر خرس چوبی reversible dog coat little bird 3052
  little bird 3052 - این اسباب بازی کمک می کند تا کودک دلبند شما اولین قدم هایش را بردارد. کوچولوها علاقه زیادی به این دارند که این خرس کوچولو را با خود به پیاده روی ببرند و زمانی که پاهای کوچکشان خسته می شود سوار آن می شوند و روی آن حرکت می کنند.
  1,545,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر اسب قرمز وینستون 3070 little bird Winston & Red Rocking Horse
  راکر اسب قرمز وینستون 3070 little bird Winston & Red Rocking Horse
  راکر اسب قرمز با پایه های گردویی محکم و زین چرمی کد 3070 little bird، راکر چوبی و پارچه ای زیبا دارای یک عروسک خرس نرم،پایه های چوبی محکم و قابل جدا شدن، تحمل وزن تا 20 کیلوگرم،دارای دستگیره و جای پا برای تعادل بهتر، زین چرم مصنوعی،یال و دم پارچه ای
  1,815,000تومان
  توضیحات بیشتر
 • راکر اسب صورتی فلورانس little bird كد 3058
  راکر اسب صورتی فلورانس little bird كد 3058
  فلورنس یک اسب راکر با زیبایی های خیره کننده است. این راکر بدنه ای از پارچه با طرح های چاپی، دم و یال با الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم و نیز یک جیب تکه دوزی شده دارد که در آن دوست کوچکش که خرگوش پارچه ای به نام فلوپ است با خود حمل می کند.
  2,145,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر چوبی موتور کودک مدل roba 69023
  راکر چوبی موتور کودک مدل roba 69023
  roba 69023-راکر چوبی موتور با ظاهری زیبا و بدنه پارچه ای نرم برای بازی کودک و لذت الاکلنگ بازی مناسب می باشد. راکر موتور دارای دسته برای کنترل کودک در هنگام نشستن است با طول 63 سانتی متر است.
  595,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر چوبی کودک طرح سگ rock a long puppy ride on hape مدل 0103
  راکر چوبی کودک طرح سگ rock a long puppy ride on hape مدل 0103
  rock a long puppy ride on hape-کودک با نشستن بر روی راکر ، از حرکت الاکلنگی آن به وجد خواهد آمد. راکر زیبای سگ چوبی دارای نشیمن پهن و دسته های ایمن برای حفظ کنترل کودک در هنگام بازی می باشد.
  700,000تومان
  افزودن به سبد
 • راکر قایق چوبی کودک hape مدل high seas rocker hape 0102
  راکر قایق چوبی کودک hape مدل high seas rocker hape 0102
  high seas rocker hape-راكر چوبی با طرح قايق مناسب برای مادرانی ست که به دنبال سرگرمی هایی جذاب وشاد برای تحرک و رشد کودکانشان می باشند راکر (صندلی الاکلنگی ) طرح قايق با تجسم دريا و امواج گزینه ای مناسب و کاربردی می باشد.
  اتمام تولید
  توضیحات بیشتر
 • راکر اسب قهوه ای چستر و فرد little bird كد 3020
  راکر اسب قهوه ای چستر و فرد little bird كد 3020
  این راکر مغرورانه بر روی پایه کمانی فندقی رنگ خود با رگه های کمرنگ که تضاد زیبایی ایجاد می کند ایستاده است.این اسب زیبا افساری نرم و قهوه ای رنگ از چرم مصنوعی دارد و قسمت های یال و دم آن نیز از الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم است
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر چوبی خرس little bird کد3043
  راکر چوبی خرس little bird کد3043
  راکر پولیشی خرس با بدنه خیلی نرم که با تکه های پارچه بوکله پوشیده شده است تا سوارکاران کوچولو لذت ببرند.توی جیب این خرس کوچولو دوستش خرس پرنده را می بینیم که در بال ها و شکم خود جغجغه دارد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر حلزونی صندوقدار little bird كد 3005
  راکر حلزونی صندوقدار little bird كد 3005
  راکر حلزون با صندوقچه سبز رنگ ,علاوه بر پشتی نرم و مناسب برای کودک ،فضایی جذاب برای ذخیره عروسک های او نیز فراهم آورده. یک عروسک اضافی در صندوق قرار داده شده است. با لمس یا فشار دادن گوش های حلزون صدای موزیک شنیده می شود.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر اسب قهوه ای هاب ناب little bird كد 3002
  راکر اسب قهوه ای هاب ناب little bird كد 3002
  little bird 3002-هاب ناب یک راکر اسب بامزه و دوست داشتنی است که بدن آن از پارچه بوکله بسیار زیبایی پوشیده شده و دم و یال آن نیز از الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم است.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر اسب قهوه ای بابل و پیپ little bird كد3027
  راکر اسب قهوه ای بابل و پیپ little bird كد3027
  مادران و کوچولوهای عزیز از طرفداران پر و پا قرص راکر" اسب پونی زیبا " خواهند بود. بدن این راکر از پارچه بوکله با بافتی زیباست و قسمت های یال و دم آن نیز از الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم است.پایه های چوبی راکر بسیار محکم بوده و قابل جدا شدن است.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • گاو چرخدار موبرت little bird كد 3059
  گاو چرخدار موبرت little bird كد 3059
  موبرت یک گاو چهار چرخ دوست داشتنی و نرم است. بدنه این گاو از پارچه با بافتی نرم و زیباست و پایه های چوبی آن بسیار محکم می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر چوبی اسب classic world 2869
  راکر چوبی اسب classic world 2869
  classic world 2869-کودک با نشستن بر روی راکر ، از حرکت الاکلنگی آن به وجد خواهد آمد. راکر زیبای اسب چوبی دارای نشیمن پهن و دسته های ایمن برای حفظ کنترل کودک در هنگام بازی می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر چوبی خرس صورتی fly by fly
  راکر چوبی خرس صورتی fly by fly
  برای مادرانی که به دنبال سرگرمی هایی جذاب و شاد برای تحرک و رشد کودکانشان می باشند راکر (صندلی الاکلنگی ) خرس مهربان گزینه ای مناسب وکاربردی می باشد. این راکر زیبا را می توان با مبل کودک ست کرد. این محصول دارای رنگ بندی آبی و کرم و صورتی می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر خرس کرم fly by fly
  راکر خرس کرم fly by fly
  برای مادرانی که به دنبال سرگرمی هایی جذاب و شاد برای تحرک و رشد کودکانشان می باشند راکر (صندلی الاکلنگی ) خرس مهربان گزینه ای مناسب وکاربردی می باشد. این راکر زیبا را می توان با مبل کودک ست کرد. این محصول دارای سه رنگ کرم، آبی و صورتی می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر خرس رنگ آبی fly by fly
  راکر خرس رنگ آبی fly by fly
  برای مادرانی که به دنبال سرگرمی هایی جذاب و شاد برای تحرک و رشد کودکانشان می باشند راکر (صندلی الاکلنگی ) خرس مهربان گزینه ای مناسب وکاربردی می باشد. این راکر زیبا را می توان با مبل کودک ست کرد. این محصول دارای رنگ بندی آبی ، کرم و صورتی می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر چوبی کرم ابریشم مدل roba 6914
  راکر چوبی کرم ابریشم مدل roba 6914
  راکر چوبی کرم ابریشم با ظاهری زیبا و بدنه پارچه ای نرم مناسب برای بازی کودک و لذت الاکلنگ بازی می باشد. راکر کرم ابریشم دارای دسته برای کنترل کودک درهنگام نشستن ، تحمل وزن 15 کیلوگرم و طول حدود 70سانتی متر می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر چوبی اسب مدل roba 69028
  راکر چوبی اسب مدل roba 69028
  -راکر چوبی طرح اسب roba با زین و رکاب، با ظاهری زیبا و بدنه پارچه ای نرم،دارای دسته برای کنترل کودک در هنگام نشستن می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر چوبی حلزون مدل roba 6915
  راکر چوبی حلزون مدل roba 6915
  roba 6915-راکر چوبی طرح حلزون، با ظاهری زیبا و بدنه پارچه ای نرم،دارای دسته برای کنترل کودک در هنگام نشستن می باشد. خانه حلزون قابل جدا شدن است و می توان از آن به عنوان بالشت استفاده کرد.تحمل وزن آن 20 کیلوگرم و فاصله نشیمنگاه از زمین 21 سانتیمتر است.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسب راکر موزیکال برقی
  اسب راکر موزیکال برقی
  اسب راکر موزیکال کودک قابل استفاده برای کودکان بالای 1.5به بالا.طول این راکر 71سانتی متر و ارتفاع آن 56سانتی متر است.دارای زین چرمی برای قسمت نشیمن و دسته برای کنترل کودک در هنگام حرکت اسب به سمت جلو و عقب.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسب راکر “روبی و بِله كد3032
  اسب راکر “روبی و بِله كد3032
  روبی یک اسب راکر با زیبایی های خیره کننده می باشد. این راکر بدنه ای از پارچه با طرح های چاپی، دم و یال الیاف چرم و جیر مصنوعی بسیار نرم، و نیز یک جیب تکه دوزی شده دارد که در آن دوست کوچکش که عروسکی پارچه ای به نام بِله است را با خود حمل می کند
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر شیر دو کاره کد51763
  راکر شیر دو کاره کد51763
  راکر شیر پولیشی قابل استفاده هم با چرخ و هم بدون چرخ به عنوان الاکلنگ .در هنگام اتصال چرخها کودک میتواند با حرکت پای خود باعث به حرکت در آمدن شیر شود.مناسب برای کودکان بالای 1.5سال.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسب متحرکlittle tikes کد63160
  اسب متحرکlittle tikes کد63160
  اسب متحرک با یال و دم زیبا با قابلیت حرکت به سمت جلو با حرکت بدن کودک توسط چرخهای روانی که در زیر سم های اسب قرار دارد .دارای دو دستگیره و زیرپایی برای حفظ تعادل کودک.قابل استفاده برای کودکان3تا 6سال .تحمل وزن کودک تا 27 کیلوگرم .ابعاد70*72 سانتی متر
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر اسب صورتی موزیکال
  راکر اسب صورتی موزیکال
  راکر اسب صورتی موزیکال دارای گوشهای موزیکال با آهنگ های شاد.دارای جای پای مخصوص کودک و دسته برای کنترل کودک در هنگام حرکت .قابل استفاده برای کودکان بالای 1سال .با تحمل وزن 18 کیلوگرم
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر حلزون موزیکال کد14003596
  راکر حلزون موزیکال کد14003596
  راکینگ چوبی طرح حلزون مناسب برای کودکان بالای 9ماه .دارای دسته برای کنترل کودک .تحمل وزن تا 15 کیلوگرم دارای باکس متحرک در پشت حلزون برای قرار دادن لوازم ضروری کودک .با فشار دادن یکی از شاخکها صدای موزیک شنیده میشود و با فشار دادن شاخک دیگر صدای جغجغه
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر چوبی خرسی little bird كد 3043
  راکر چوبی خرسی little bird كد 3043
  little bird 3043-راکر خرس چوبی با نشیمن مخملی و نرم، ابعاد 47*35*56 سانتیمتر،حداکثر وزن توصیه شده : 20 کیلوگرم،دارای یک عروسک خرسی کوچولو در جیب خرس،قابلیت جداشدن خرسی از پایه های چوبی جهت استفاده برای کودکان نوپا
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر چوبی کودک کد98554
  راکر چوبی کودک کد98554
  راکر چوبی کودک طرح خرس با اسکلت چوبی و بدنه پارچه ای .قابل استفاده برای کودکان بالای 1سال.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • راکر کرم ابریشم کد sw1810
  راکر کرم ابریشم کد sw1810
  راکر کرم ابریشم با اسکلت چوبی و بدنه نرم پارچه ای با ظاهری زیبا.لذت الاکلنگ بازی به کودک.با دسته های مناسب در دو طرف سر کرم ابریشم برای کنترل کودک در هنگام حرکت.طول این الاکلنگ زیبا 57سانتی متر است
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • الاكلنگ زرافه كد1211
  الاكلنگ زرافه كد1211
  الاكلنگ زرافه با اسكلت چوبي و نشيمن پارچه اي رنگي .داراي گارد حفاظ براي حفظ تعادل كودك.مناسب براي كودكان بالاي 1سال.كودك در هنگام نشستن براي حفظ تعادل خود در هنگام حركت از شاخهاي اين زرافه ميتواند استفاده كند.طول این الاکلنگ 67سانتی متر است.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • اسب راکر چوبی کد1538
  اسب راکر چوبی کد1538
  اين الاكلنگ چوبي با طراحي زيباي بدنه و نشيمن پهن خود براي كودكان بالاي 1.5سال مناسب است.در هنگام حركت كودك ميتواند از دستگيره هاي طراحي شده براي حفظ تعادل خود استفاده كند
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
تماس با ما

تماس با واحد فروش :

(لطفا کد ساری فراموش نشود)

011-33111324

011-33117255

021-44547194

 تلگرام 09126278119

پاسخگو تا ساعت 10شب


کارخانه :

ساری - شهرک صنعتی شماره1 شهرک صنعتی

دفتر فروش :ساری -خ فرهنگ روبروی سالن تختی


ارسال رایگان به سراسر کشور برای سفارش های بالای 250.000تومان

 

     


 

 

 
آمار
 • تعداد کالا: 11617
 • بازدید امروز: 16094
 • بازدید دیروز: 14002
 • بازدید کل: 14676785