فیلتر


تازه مامان شدی؟مامان پسرها بخوانندمامان دخترها بخوانند

ایمنی لوازم منزل

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
 • قفل کابینت2 عددی مدل ninno 1003

  قفل کابینت2 عددی مدل ninno 1003

  قفل کابینت و کمد 2عددی قابل استفاده در آشپزخانه، حمام و اتاق خواب است و به آسانی قفل می شود. این قفل از دسترسی آسان کودکان به داخل کابینت، کمد و ... جلوگیری می کند
  84,500 تومان
  افزودن به سبد
 • قفل گوشه 1 عددی مدل 1008 ninoo

  قفل گوشه 1 عددی مدل 1008 ninoo

  angel lock ninoاین قفل مخصوص محافظت از کشو طراحی شده و از دسترسی کودک به محتوای داخل کشو جلوگیری میکند. این قفل در گوشه کشو نصب میشود.
  50,000 تومان
  افزودن به سبد
 • قفل چند منظوره 2 تایی مدل ninno 1000

  قفل چند منظوره 2 تایی مدل ninno 1000

  این قفل چند منظوره 2عددی به منظور اطمینان از بسته ماندن در یخچال، کشو، کابینت، کمد، در توالت فرنگی‌ و ... طراحی شده است. از این محصول می‌توان برای نصب روی سطوح صاف، منحنی و نیز گوشه‌‌های زاویه دار استفاده نمود.
  58,500 تومان
  افزودن به سبد
 • قفل کشویی u شکل ninno 1005

  قفل کشویی u شکل ninno 1005

  قفل کابینت و کمد قابل استفاده در آشپزخانه، حمام و اتاق خواب است و به آسانی با نگه داشتن بالا و پایین آن قفل باز می شود. این قفل از دسترسی آسان کودکان به داخل کابینت، کمد و ... جلوگیری می کند. در هر بسته 2 عدد موجود است
  52,000 تومان
  افزودن به سبد
 • گوشه ال شکل بژ ninno L01

  گوشه ال شکل بژ ninno L01

  این محصول از integral skin urethane ساخته شده.است و برای پوشش گوشه های تیز و برنده استفاده می شود. ابعاد 5/8 در 5/8 سانتی متر می باشد. در هر بسته 2 عدد موجود است.
  24,500 تومان
  افزودن به سبد
 • محافظ 6 عددی پریز برق با کلید مدل ninno 1009

  محافظ 6 عددی پریز برق با کلید مدل ninno 1009

  Ninno 7453 Outlet Plugs Socket Points Pack of 6 این محصول مانع از ورود هر گونه شی خارجی به داخل پریز برق شده و از برق گرفتگی کودک جلوگیری می کند. محافظ نصب شده بوسیله کلید مخصوص از پریز برق جدا می شود.
  42,500 تومان
  افزودن به سبد
 • محافظ گوشه گرد شفاف جدید (4 عددی) ninno 2000

  محافظ گوشه گرد شفاف جدید (4 عددی) ninno 2000

  محافظ گوشه گرد محافظی برای لبه‌های تیز و برنده . بوسیله چسب دو طرفه ای‌ که در هر بسته قرار دارد به محل گوشه‌ مورد نظر متصل می‌‌شود.
  48,500 تومان
  افزودن به سبد
 • محافظ گوشه شفاف ninno 2001

  محافظ گوشه شفاف ninno 2001

  محافظ گوشه شفاف لبه های تیز را برای کودکان نرم و ایمن میکند.بوسیله چسب دو طرفه ای‌ که در هر بسته قرار دارد به محل گوشه‌ مورد نظر متصل می‌‌شود.
  58,500 تومان
  افزودن به سبد
 • قفل کشویی کابینت و کمد ninoo 1004

  قفل کشویی کابینت و کمد ninoo 1004

  قفل یو شکل برای محافظت از کابینت و یا درهای کمدی دو لنگه مناسب می باشد و از استحکام بالایی برخورد است .این قفل به صورت کشویی بر روی دستگیره ها نصب می شود و در هر بسته بندی 1 عدد قفل موجود می باشد.
  45,000 تومان
  افزودن به سبد
 • محافظ لبه شیشه جامبو بزرگ بژ ninno 3007

  محافظ لبه شیشه جامبو بزرگ بژ ninno 3007

  محافظ لبه شیشه جامبو جهت پوشش لبه‌های تیز و برنده استفاده می‌‌شود.این محصول از کودکان در مقابل آسیب های ناشی از برخورد با لبه های پر خطر محافظت می کند، از فوم ساخته شده و با انعطاف پذیری بالا امکان نصب بر روی سطوح منحنی را نیز دارا می باشد.
  140,000 تومان
  افزودن به سبد
 • محافظ لبه جامبو کوچک گردویی ninno 3001

  محافظ لبه جامبو کوچک گردویی ninno 3001

  محافظ لبه جامبو گردویی جهت پوشش لبه‌های تیز و برنده و ایمنی کودک استفاده می‌‌شود.این محصول از فوم ساخته شده و با انعطاف پذیری بالا امکان نصب بر روی سطوح منحنی را نیز دارا می باشد.
  140,000 تومان
  افزودن به سبد
 • قفل چند منظوره دکمه ای کوچک ninoo 1002

  قفل چند منظوره دکمه ای کوچک ninoo 1002

  این قفل به منظور اطمینان از بسته ماندن در یخچال ،کشو ،کابینت ،کمد،در توالت فرنگی‌ و ... طراحی شده است.از این محصول می‌توان برای نصب روی سطوح صاف ،منحنی و نیز گوشه‌‌های زاویه دار استفاده نموددر بسته بندی 2عدد قفل چند منظوره دکمه ای موجود است
  68,500 تومان
  افزودن به سبد
 • قفل دستگیره اجاق گاز ninoo 1007

  قفل دستگیره اجاق گاز ninoo 1007

  پوششی برای دستگیره اجاق گاز است . از دسترسی کودک به آن جلوگیری می کند و احتمال وقوع نشت گاز و سوختگی را به شدت کاهش می دهد. در هر بسته 2 عدد موجود است.
  22,000 تومان
  افزودن به سبد
 • قفل چند منظوره 2عددی دکمه ای ninno 1001

  قفل چند منظوره 2عددی دکمه ای ninno 1001

  این قفل دکمه ای به منظور اطمینان از بسته ماندن در یخچال، کشو، کابینت، کمد، در توالت فرنگی‌ و ... طراحی شده است. از این محصول می‌توان برای نصب روی سطوح صاف، منحنی و نیز گوشه‌‌های زاویه دار استفاده نمود.در بسته بندی 2عدد قفل موجود است.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • گوشه ال شکل شفاف ninno 2009

  گوشه ال شکل شفاف ninno 2009

  گوشه شفاف ال شکل برای پوشش گوشه های تیز و برنده استفاده می شود. با چسباندن این محصول روی گوشه‌های تیز وسایل خانه، از آسیب دیدن کودک بر اثر دویدن و برخورد با این وسایل جلوگیری کنید. در هر بسته 2 عدد موجود است.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • قفل کشو جدید ninno 1006

  قفل کشو جدید ninno 1006

  قفل کشو 2عددی که به راحتی با چسب در داخل کشو نصب می شود و از دسترسی کودک به محتوای کشو جلوگیری می کند. در هر بسته 4 عدد موجود است.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • پوشش پريز dream_baby كد 139

  پوشش پريز dream_baby كد 139

  پوشش پریز برای پوشاندن پریزهای برق دو شاخه ای استفاده می شود تا از خطر برق گرفتگی کودک زمانی که قصد فرو کردن وسیله فلزی نازک به درون پریز برق را داشته جلوگیری شود.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • قفل کابینت تک dream baby کد 823

  قفل کابینت تک dream baby کد 823

  قفل کابینت و کمد قابل استفاده در آشپزخانه، حمام و اتاق خواب است و به آسانی قفل می شود. این قفل از دسترسی آسان کودکان به داخل کابینت، کمد و ... جلوگیری می کند.قابل استفاده برای کابینت ها و کشو هایی که دسته های D شکل و یا قارچ شکل دارند.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • قفل 12 عددی کابینت dream_baby کد181

  قفل 12 عددی کابینت dream_baby کد181

  قفل 12عددی کابینت .برای جلوگیری از باز وبسته شدن کابینت ها توسط کودک و محافظت کودک در مقابل وسایل پر خطر موجود در کابینت با نصب آسان
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • قفل ضربدری كابينت وكمد dream_baby كد185

  قفل ضربدری كابينت وكمد dream_baby كد185

  قفل ضربدری دو عددی كابينت و كمد با نصب آسان ،برای محافظت انگشتان كودك از لای در و جلوگيری از دسترسی به وسايل داخل كابينت و كمدها
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • محافظ گوشه جامبو قرمز بزرگ (4 عددی) ninno 2006

  محافظ گوشه جامبو قرمز بزرگ (4 عددی) ninno 2006

  محافظ گوشه جامبو بزرگ قرمز از فوم ساخته شده و بسیار نرم است و جهت پوشش گوشه‌‌های تیز و برنده استفاده می‌‌شود. این محصول کودکان را از آسیب‌های ناشی‌ از برخورد با این گوشه‌‌ها محافظت می‌‌نماید.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • محافظ گوشه جامبو آبی بزرگ (4 عددی) ninno 2006

  محافظ گوشه جامبو آبی بزرگ (4 عددی) ninno 2006

  محافظ گوشه جامبو آبی از فوم ساخته شده و بسیار نرم است و جهت پوشش گوشه‌‌های تیز و برنده استفاده می‌‌شود .این محصول کودکان را از آسیب‌های ناشی‌ از برخورد با این گوشه‌‌ها محافظت می‌‌نماید.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • محافظ گوشه جامبو بژ کوچک (4عددی) ninno 2002

  محافظ گوشه جامبو بژ کوچک (4عددی) ninno 2002

  محافظ گوشه بژ از فوم ساخته شده و بسیار نرم است و جهت پوشش گوشه‌‌های تیز و برنده استفاده می‌‌شود. کودکان را از آسیب‌های ناشی‌ از برخورد با این گوشه‌‌ها محافظت می‌‌نماید .نصب محصول بسیار ساده بوده و توسط چسبی که درون هر بسته قرار دارد براحتی میچسبد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • محافظ لبه جامبو بزرگ قرمز ninno 3005

  محافظ لبه جامبو بزرگ قرمز ninno 3005

  Ninno Jumbo Edge Guard - محافظ لبه جامبو قرمز جهت پوشش لبه‌های تیز و برنده استفاده می‌‌شود.این محصول از کودکان در مقابل آسیب های ناشی از برخورد با لبه های پر خطر محافظت می کند، از فوم ساخته شده و با انعطاف پذیری بالا امکان نصب بر روی سطوح منحنی را دارد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • محافظ لبه جامبو بزرگ آبی ninno 3005

  محافظ لبه جامبو بزرگ آبی ninno 3005

  Ninno Jumbo Edge Guard محافظ لبه جامبو بزرگ آبی جهت پوشش لبه‌های تیز و برنده استفاده می‌‌شود.این محصول از کودکان در مقابل آسیب های ناشی از برخورد با لبه های پر خطر محافظت میکند،از فوم ساخته شده و با انعطاف پذیری بالا امکان نصب بر روی سطوح منحنی را دارد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • محافظ لبه جامبو کوچک بژ ninno 3001

  محافظ لبه جامبو کوچک بژ ninno 3001

  محافظ لبه کوچک بژ جامبو جهت پوشش لبه‌های تیز و برنده استفاده می‌‌شود.این محصول از کودکان در مقابل آسیب های ناشی از برخورد با لبه های پر خطر محافظت می کند، از فوم ساخته شده و با انعطاف پذیری بالا امکان نصب بر روی سطوح منحنی را نیز دارا می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • محافظ لبه سفید ninno

  محافظ لبه سفید ninno

  نوار محافظ لبه میتواند به سهولت برروی لبه های تیز و برنده دیوار ، لبه های میز و یا هر لبه دیگر که برای سر و بدن کودکان خطرناک باشد یا آسیب برساند نصب شود. این محصول 100 سانتی متری می باشد.
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • قفل همه کاره سيلور طرح ستاره dream baby 145

  قفل همه کاره سيلور طرح ستاره dream baby 145

  dream baby 145- قفل همه كاره رنگ نقره ای طرح ستاره برای جلوگيری از باز كردن درب كابينت،كمد،قفسه،یخچال و سرویس بهداشتی توسط كودكان.همچنين قابل استفاده بر روی حاشیه مبل، طبقه های کابینت، شیشه ها ،آینه ها ،نرده های ساختمان و اجسام خطرناک
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • قفل همه کاره سيلور طرح گل dream baby 145

  قفل همه کاره سيلور طرح گل dream baby 145

  dream baby 145- قفل همه كاره رنگ نقره ای طرح گل برای جلوگيری از باز كردن درب كابينت،كمد،قفسه،یخچال و سرویس بهداشتی توسط كودكان.همچنين قابل استفاده بر روی حاشیه مبل، طبقه های کابینت، شیشه ها ،آینه ها ،نرده های ساختمان و اجسام خطرناک
  ناموجود
  توضیحات بیشتر
 • قفل یخچال سيلور dream baby كد 1002

  قفل یخچال سيلور dream baby كد 1002

  با اتصال اين قفل بر روی درب يخچال از باز و بسته شدن درب توسط كودك جلوگيری ميشود
  ناموجود
  توضیحات بیشتر